Statyti Vilniaus Nacionalinį Stadijona su 30000 vietų, o ne 15000 kaip planuojama

31 PARAŠAI

  • O.G
  • nuo 2019-07-22
Kategorija:

Vilnius yra sparčiai augantis miestas ir taip pat sostinė,todėl manau ,kad Vilniaus Nacionalis Stadijonas turėtu būti ,ne 15000 talpinantis stadijonas,o bent 30000. Kur galėtu vykti ne tik futbolo varžybos,bet ir koncertai ir kiti svarbus miestui renginiai.

Prašau dalinkites šia peticija.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Pritariu, jei statyt, tai iskart normalu, negu paskui dar karta perdarinet ir vel plaut pinigelius Vilnius 2019-07-30 / 19:51
2 Neskelbiamas asmuo Ne mažiau nei 30 000 arba visai nestatyti. Geriausiai ir vietą perkelt į miesto pakraštį. Tegul ofisus ar net daugiabučius prie akropolio stato. Parkas, apžvalgos aikštelė, bet tik ne stadioną ten grusti. Vilnius 2019-07-24 / 21:55
3 Neskelbiamas asmuo Ne tik turi būt 30 000 bet ir dengtas lengva stogo konstrukcija, kaip Frankfurto stadionas. Kitaip 7 mėnesius bus tuščias. Pvz Sportima pilna šaltuoju metu. Vilnius 2019-07-23 / 22:17
4 Žygimantas K... Turi būti, kaip minimum 30000 vietų stadijone žiūrovams, nes tai nacionalinis objektas ir sostinė, kurioje vyks pagrindiniai renginiai Vilnius 2019-07-23 / 14:42

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!