Užtenka mokėti neaiškius pinigus ir taikstytis su neteisybe

19 PARAŠAI

Adresuota: UAB ,,Cgates"
Kategorija:

Dauguma žmonių nukentėję nuo Cgates paslaugų niekaip negali apsiginti. Esame perdavinėjami anstoliams dėl neaiškių skolų, jie nesilaiko sutarties punktų, po sutarties nutraukimų praėjus keliems metams gauname neaiškius laiškus su įsiskolinimais. Laiškai siunčiami bet kokiais adresais, kur žmonės nebegyvena ir nėra registruoti. Jie vadovaujasi nepagarba savo klientui, žmonėms yra meluojama, sukčiaujama ir pelnomasi. Jeigu ir jūs nukentėjote nuo šios bendrovės, pasirašykite. Gal taip pavyks kovoti prieš jų melus, neaiškias sąskaitas ir nepagarbą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Alytus)
2020-01-13 / 18:11
Matau ne man vienam čia taip. Sąskaitą apmoku kiekvieną mėnesį, o čia prieš Naujus bac ir 5 eurų skola. Nu pasiaiškinau dėl ko ta skola, tai maždaug už papildomų naudų ar kokį ten paketą. Aš apie jį išvis nieko nežinojau net, tai sakau aš neužsakiau ir nemokėsiu. Tai dabar tokius laiškus rašinėja, atseit nuo sausio mėnesio mokėti to vieno euro per mėnesį mokėt nereikės, o skolą taip ir paliko. Nurašiau, kad panaikintų, bet jaučiu kad vadybininkė Kristina man dar rašis. :)
2 Neskelbiama (Vilnius)
2019-11-12 / 15:10
Jau ne vienerius metus esame cgate klientais, taciau labai nusivyleme. Kadangi nuolat stringa televizija, internetas prastas, sutarti pratese automatiskai patys, net ir be musu sutikimo, neva prasitese del papildomu kanalu, kuriu kokybe tragiska. Baisu. Negalime daugiau to kesti!
3 Donata
2019-10-19 / 20:13
Pardavus busta neleidzia nutraukti sutarties, o i naja busta pervest negali.
4 Gintaras (Vilnius)
2019-09-11 / 17:59
Ju aparaturos gedimai (priedelis/tv) ir atsisakymai juos apmoketi ir tt. nekalbant apie paslaugu nefunkcionaluma arba isvis neveikima, bet saskaitas ju "privaloma" moketi...
5 Gintaras (Elektrėnai)
2019-09-08 / 13:47
Interneto sparta 300Mb/s, realiai teneša 65. Vietoje to, kad atvažiuotu su savo aparatūra ir įrodytu vietoje, kad jie tą spartą užtikrina mano namuose, tardo vartotoją kokią aparatūra naudojasi ir t.t.