PRAŠYMAS PAKARTOTINAI APSVARSTYTI MOKINIŲ PERKĖLIMĄ MOKYTIS IŠ „VILTIES“ PROGIMNAZIJOS Į SUAUGUSIŲJŲ IR JAUNIMO MOKYMO CENTRĄ

76 PARAŠAI

Kategorija:

Panevėžio „Vilties“ progimnazijos internetiniame puslapyje 2019 m. rugpjūčio 30 d. paskelbta informacija apie tai, kad vykdant rekonstrukcijos darbus dalis vaikų bus priversti mokytis ne šalia esančiose mokyklose, tačiau toli nuo centro nutolusioje mokykloje Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre (Šiaulių g. 60). Vadovaujantis Panevėžio miesto teritorijos paskirstymo bendrojo lavinimo mokykloms (komplektuoti mokinių iki 16 metų klases), patvirtinto Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2009 m. gruodžio 29 d. sprendimu Nr. 1-44-3, „Vilties“ progimnazijai yra priskirtos šios gatvės: Aldonos g.; Algirdo g.; Aukštaičių g.; Danutės g.; J.Tilvyčio g.; Katedros a.; Katedros g.; Klaipėdos g.; Nemuno g.; Nepriklausomybės a.; Pilėnų g.; Ramygalos g.; Sirupio g.; Sodų g.; Suvalkų g.; Vaižganto g.; Varnaičių g.; Vilniaus g.; Vysk. K. Paltaroko g.; Žemaitės g. – t. y. didžioji dauguma progimnazijos mokinių šeimų gyvena centrinėje Panevėžio miesto dalyje. Atkreipiame dėmesį, kad parenkant vietą laikinam mokinių perkėlimui dėl vykdomų renovacijos darbus, į šią nuostatą nebuvo atsižvelgta ir su tėvais nederinta. Paskirta ugdymo įstaiga yra strategiškai nepatogioje vietoje, vaikams sudėtingas savarankiškas susisiekimas tiek su ugdymo įstaiga, tiek su kitomis popamokinę veiklą vykdančiomis įstaigomis.
Prašome pakartotinai apsvarstyti galimybę vaikus mokyti anksčiau „Vilties“ progimnazijos internetiniame puslapyje paskelbtose ugdymo įstaigų – Muzikos mokyklos ir Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos – patalpose.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Panevėžys)
2019-09-01 / 23:14
Nepritariu kad mano sūnus lankytu pamokas Šiaulių g. 60, esančioje mokykloje
2 Vilma
2019-09-01 / 16:59
Nesutinku , kad mažiausieji iškeliami iš mokyklos, o dar ir į kitą miesto galą.
3 Neskelbiama
2019-09-01 / 09:27
Nesutinku kategoriškai nes viskas paskutine minute slapta pranešta nors buvo skelbiama Muzikos mokykla
4 Neskelbiama (Panevėžys)
2019-09-01 / 00:42
Visiems mokiniams turi būti sudaromos lygios sąlygos. Dabartinis sprendimas mokyklos bendruomenę skaldo į dvi skirtingas stovyklas.
5 Ingrida
2019-08-31 / 22:47
Nesutinku, kad mano vaikas būtų perkeltas mokytis į Šiaulių g. esančią mokykla. Neturime galimybės kas dieną vaiką vežioti į mokyklą ir iš jos. Šis sprendimas neadekvatus ir nesuderinamas su vaiku saugumu.
6 Lida (Panevėžys)
2019-08-31 / 20:16
Labai nepatogi vietovė, priverčianti viena iš suaugusiuju per diena išsiprašyti bent du kartus išdarbo, kad pervežti sūnu į kita miesto raj. Būreli ar namus, o turim ne viena vaika ..
7 Renata (Panevėžys)
2019-08-31 / 19:37
Nesutinku su sprendimu. Jis nesuderintas su tėvais.
8 Ina
2019-08-31 / 17:49
Nepritariu pradinukù perkėlimui į Suaugusiù mokymo centrà.
9 Tomas (Panevėžys)
2019-08-31 / 15:54
Prieštarauju, kad mano vaikas būtų perkeltas mokytis į Šiaulių g. 60.
10 Zoja
2019-08-31 / 13:38
Prieštarauju ir nesutinku, dėl perkėlimo į Šiaulių g., nepatogus susisiekimas.
11 Kristina (Panevėžys)
2019-08-31 / 13:18
Mero ambicijos, turi turėti ribas!!! Jei suaugusiųjų mokyklą reikia uždaryti, tai nereikia jos gelbėti tokiais būdais !!!!
12 Lina
2019-08-31 / 13:09
Nenoriu, kad mano dukra lankytu toli nuo namu esancia mokykla.
13 Gintautas (Panevėžys)
2019-08-31 / 13:05
Nepritariu vaikų ugdymo proceso perkėlimui į suaugusių ir jaunimo mokymo centrą (Šiaulių g.)
14 Eglė (Panevėžys)
2019-08-31 / 11:48
Nepritariu vaikų ugdymo proceso perkėlimui į suaugusių ir jaunimo mokymo centrą (Šiaulių g.).
15 Daina (Panevėžys)
2019-08-31 / 11:13
Nesutinku ir nepritariu, turi būti vieta surasta šalia mokyklos, kad niekas nenukentėtų. Daug kam būreliai nukenčia vien dėl laiko stokos.
16 Kristina (Panevėžys)
2019-08-31 / 10:34
Nesutinku su vaikų ugdymo proceso perkelimu į Šiaulių gatvę.
17 Kristina (Panevėžys)
2019-08-31 / 10:06
Grieztai nepritariu tokiam pasirinkimui. Prasau palikti pirmini varianta.
18 Vilma
2019-08-31 / 09:39
Griežtai prieštarauju. Savivaldybė ir mokymo įstaiga nusprendė nepasitarus su tėvais.
19 Ilma (Panevėžys)
2019-08-31 / 09:25
Nėra galimybių vežioti vaiko taip toli, o ir į būrelius niekaip nespės
20 Ema (Panevėžys)
2019-08-31 / 09:16
Dar vaikai per mazi,taip toli is sudetigai vaziuoti i mokymo istaiga.
21 Vilma
2019-08-31 / 08:34
Pritariu peticijai. Manau, kol nėra pakeistas sprendimas, valdžia nenupirko saugios pavežėjimo paslaugos, mūsų vaikų bent laikinai turėtų būti priglausti šalia esančiose mokyklose, kol būtų rastas visoms šalims tinkamas variantas.
22 Rasa (Panevėžys)
2019-08-31 / 08:25
Griežtai prieštarauju tokiam pasirinkimui. Prašau persvarstyti pirminį variantą, kuris buvo idealiausias tokiai situacijai.
23 Neskelbiama
2019-08-31 / 07:30
Prieštarauju, kad pradinukai būtų perkeliami!!! O valgykla ne taip ir toli nuo Muzikos ir Rimkevičaites. Muzikos mokykloje mokymosi sąlygos tikrai l. geros!
24 Jurgita (Panevėžys)
2019-08-30 / 23:54
Tik už tai, kad trečiokus keltų į Muzikos mokyklą! Prastas susisiekimas su Šiaulių gatve, koks vaiko saugumas, jei nėra šaligatvių!
25 Inga (Panevėžys)
2019-08-30 / 23:14
Prašau persvarstyti pirminį variantą, kad ugdymas būtų organizuojamas Muzikos mokykloje ir Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje.
26 Sandra (Panevėžys)
2019-08-30 / 22:30
Aš prieš, kad mano dukra būtų perkelta į kitą miesto galą, t. y. Šiaulių g. 60, nes rinkomės mokyklą arčiau namų dėl saugumo ir kad galėtų ramiai lankyti popamokinę veiklą. Prašau persvarstyti ir grąžinti buvusį pirmą variantą.
27 Neskelbiama (Panevėžys)
2019-08-30 / 22:25
Neatsižvelgta nei į tėvus, nei į vaikus. Ką kalbėti apie vaikų saugumą ir tai, kad iškeliami patys mažiausi vaikai.
28 Indrė
2019-08-30 / 22:19
Perkėlimas į Šiaulių g . yra protu nesuvokiamas reiškinys.Nes iš to legendinio rajono turės kažkaip važinėti pradinukai
29 Neskelbiama (Panevėžys)
2019-08-30 / 22:19
Kategoriśkai prieśtarauju,dėl pakeistos ugdymo vietos,kuri yra visiśkai kitam miesto gale,nei centras,ir ypać nesuderinama su vaiko susisiekimu su śia įstaiga,bei gi atitinkamai su popamokine veikla tiek muzikos mokykloje,tiek kituose bûreliuose.
30 Lina (Panevėžys)
2019-08-30 / 22:17
Pries perkelima i mokykla, kuri yra toli nuo esamos Vilties progimnazes

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (497)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.