Išsaugoti barą "Senfortis" Druskininkuose

632 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, žemiau pasirašiusieji,
reikalaujame, kad baras „ SENFORTIS“, esantis Druskininkuose, Laisvės a. 11, nebūtų uždarytas, susiklosčius tokiai situacijai, kai vyksta verslo šalių konfliktas.
1. Baras „ SENFORTIS“ veiklą pradėjo 2009 05 25 d. , tad pažymėjome dešimties metų jubiliejų. Per tą laikotarpį nė karto nesusidūrėme su priešiška bendruomenės pozicija. Atvirkščiai, žmonės turi kur susitikti su draugais, pabendrauti, ne tik apsiriboti “buitiniu alkoholizmu”.
2. Baras „ SENFORTIS“- likęs Druskininkuose vienintelis veikiantis baras, kuriame lankosi ne tik druskininkiečiai, bet ir Lietuvos bei užsienio svečiai. Tai gerina miesto įvaizdį ir pritraukia į miestą turistus.
3. Baras „ SENFORTIS“ yra pačioje Druskininkų širdyje- centre, yra visiems pasiekiamas. Be to, baras gyvuoja istoriškai svarbioje vietoje, nes kaip objektas, gyvuoja nuo Sovietmečio laikų ir anksčiau buvo vyninė.
4. Šalia baro „ SENFORTIS“ esančios parduotuvės iškilo antstatas, kuriame planuojami butai nuomai ir tai, galimai, trukdys naujiems savininkams vystyti veiklą. Pastaruoju metu, nuo 2019 rugpjūčio mėn. vyksta baro darbuotojų ir lankytojų terorizavimas. Policija atvyksta pagal anoniminius skundus, kurių teiginiai neatitinka realybės.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Giedrius (Druskininkai)
2020-01-07 / 13:34
Vienintelis naktibaris ir vietiniams kas dar neaisku
2 Neskelbiama
2019-11-10 / 20:27
Šauni vieta, fainos barmenės, reikalinga tokia vieta kurorte, vietos žmonėms ir miesto svečiams.
3 Vidine (Ežerėlis)
2019-10-08 / 02:11
Nuosirdumu ir zmoniu, turinciu platesni poziuri i kulturos normas... 'vieta' savotisko sarmo kupina, sklidina.. Atspindinti, Druskininku kurorto,, bei bohemisko... gyvenimo, . jaunimo, suvokimo normas, i mus supanti, nesuvokiama, 21 amziaus kultururinimasi. (be nosiniu) vieta, kuri skleidzia, bei dalina, siluma, 'hommy' local spotukas. Koks bebutu. Kultura egzistuoja, o sf yra! viso to dalis.... Peace... Spalvingas kolektyvas, skanus karstas vynas. 'love it'!
4 Neskelbiama
2019-10-07 / 19:15
Palikit bara ramybeje ir taip nera kur nueiti Druskininkuose su draugais susitikti vakarais
5 Neskelbiama
2019-10-07 / 14:55
Negalima be priežasties uždarinėti jaunimo traukos taškų, taip leidžiant plisti popso ir monopolystės vietoms
6 Neskelbiama
2019-10-07 / 14:55
Tegul geria bare šiltai, o ne kiemuose ant suoliukų..
7 Neskelbiama (Druskininkai)
2019-10-07 / 14:24
Gera turėti jaukų kampelį naktį praleisti laiką
8 Vytautas (Vilnius)
2019-10-07 / 14:05
kiekviename mieste turėtų būti panašių vietų, manau tai turi didelę reikšmę mentaliteto vystymuisi
9 Nevartokit (Druskininkai)
2019-10-06 / 23:34
Tik uzdaryti, nepilnameciai girtauja, vietiniai marozai zolyte atsipute pucia, apsauginiai savo darbo nedirba, darbuotojos darbo metu neblaivios, neformalu landyne, dasimušimo taškas. Bloga itaka jaunimui!
10 Ricardas (Neringa)
2019-10-06 / 11:37
Puiki vieta .Tamsų ir lietingą rudenį susitikti su draugais...Nebus Senforčio- Nebus ir mūsų Druskininkuos.galima ir į Palangą nuvažiuoti.
11 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-06 / 10:08
Neabejotinai gryšių į gimtajį kurortą rečiau, jei ši puiki vieta bus uždaryta.
12 Neskelbiama (Druskininkai)
2019-10-05 / 23:33
Kiekviena vieta, kurioje galima susitikti, bendrauti, būti drauge yra kultūriškai svarbi kiekvienam miestui. Tikiuosi, kad šią situaciją pavyks išspręsti draugiškai. Linkiu, kad baras ir toliau gyvuotų!
13 Samanta
2019-10-05 / 16:47
Manau visų čia susirinkusių nuomonė sutampa. Visi mes norime,kad jis ir toliau džiugintų vietinius bei turitus.
14 Neskelbiama (Kaunas)
2019-10-05 / 10:23
Negalima nutraukti miesto gyvybės pulso, negalima sukurti daugiau priežasčių į Druskininkus negrįžti ir šitaip tapti nepatraukliam jaunimui miestui. Aš už unikalumą ir aukštos kultūros barų išsaugojimą. Druskininkai, saugokit savo gyvybės pulsą!
15 Kipras
2019-10-05 / 03:52
Senfortis išbuvo jau 10m. Ir turi išbūt dar daugiau. Drs siela ir būtinas baras miestui
16 Neskelbiama (Druskininkai)
2019-10-05 / 00:20
Nesuprantu, kam uždaryti vienintelį likusį barą Druskininkuose, kuriame renkasi ne tik vietiniai gyventojai, bet ir turistai.
17 Iveta
2019-10-04 / 22:17
Druskininku jaunimas ir ne tik, turi teise tureti bent viena bara.Vienintele vieta kuri liko Druskininkuose kur galima pasisedeti/pasilinkminti su smagia muzika ir geru kolektyvu.
18 Grażina
2019-10-04 / 22:12
Puikus baras jaunimui susirinkti. Kažkodèl daugybė piliečių pamiršta, kad patys buvo jauni ir kaip trūko vietų pasilinksminimui bei iš visur vydavo lauk. Man išties gaila jaunimo.
19 Jūratė (Druskininkai)
2019-10-04 / 20:28
Baras įsikūręs anksčiau nei atsirado apartamentai. Plius Druskininkai, turizmo miestas, reikalinga įvairovė ir turi sugyventi smulkus verslas.
20 Nerijus (Druskininkai)
2019-10-04 / 20:22
Šiuolaikiniame, demokratiškame mieste kavinių ir nuomos verslas turi sugyventi. Sėkmės Senforčiui!!!
21 kristupas
2019-10-04 / 20:20
ir taip jau tebera tik vienas veikiantis baras, butu labai neprotinga ir senforti be jokios rimtos priezasties uzdaryti..
22 Neskelbiama
2019-10-04 / 20:13
Manau negalima uždaryti to kas jungia jaunima,šiuolaikiškuma.
23 Neskelbiama (Druskininkai)
2019-10-04 / 18:39
Negalima uždaryti vienintelės vietos, kur galima smagiai pasibut, pasėdėt su draugais. Kiekvienam mieste turi būti tokią vietą. Ką veikti jaunimui Druskininkuose? Vėliau valdžia stebesi kodėl jaunimas renkasi ant suoliukų šaltą žiemą, nes turbūt kad visi pubai uždaryti nes kažkam labai trugdo. Aš prieš, prieš ir dar kartą prieš!
24 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-04 / 18:10
Nori atsisakyti vienintelio baro.. o turistu pritraukt daugiau. Tai ka jiems daryt ? Ir taip mirsta is nuobodulio
25 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-04 / 16:47
Puiki ir jauki vieta. Lankemes,lankomes ir,tikiuosi, lankysimes ateityje. Kurortas skirtas visiems,tad nesunaikinkime paskutinio normalaus baro mieste.
26 Neskelbiama
2019-10-04 / 16:16
Kurorte privalo būti tokia vieta! Visuose miestuose yra senamesčiai su butais virš barų ir tai yra normalu, tiesiog prieš išinomuojant būstą žmogus turi būti informuotas jog gyvens šalia judraus baro.
27 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-04 / 15:22
Manau kiekviename mieste turetu buti kulturine vieta leisti vakarus su draugais.
28 Aleksandr
2019-10-04 / 14:51
Manau kiekviename mieste turetu buti kulturine vieta, o ne papildoma Maxima
29 Neskelbiama (Druskininkai)
2019-10-04 / 13:06
“Jo, uždarykim paskutinį barą ir lai vibe’ina tik žydai DRS” ;)))
30 Neskelbiama
2019-10-04 / 13:01
Dar įveskit komendanto valandą ir uždarykit visus namie nuo dešimtos valandos. Absurdas! Apie kokią demokratiją, žmogaus teises ir laisves dar galime kalbėti kai vyksta tokie dalykai. Lyg ir ne tarybų sąjungoje jau kiek metų, bet sovietinis mąstymas vis ima viršu ir čia kalba eina visos Lietuvos mastu. Drausti, drausti ir dar kartą drausti. Apgailėtinas valdžios požiūris į savo piliečius. Reikėtų džiaugtis, kad yra kur nueiti žmonėms ar jau pasiilgot pilnų suolų po langais? Nes taip ir bus.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (122)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.