Dėl elektros mokesčių

8 PARAŠAI

  • I.S
  • nuo 2019-10-19
Kategorija:

Sveiki,prašome nustatyti pastovius mokesčius už komunalines paslaugas tiek elektra,tiek vanduo,dujos.
Nustatykit nekintamą kainą už elektrą,už ją daugiausiai tenka mokėti,pinigų dauguma neturi,be galo daug žmonių yra neįgalių vos 94 eurus gaunantys už invalidumą ir iš to turintys išgyventi,jiems neužtenka nei higienai,nei maistui,nei pramogoms anei santaupoms tų pinigėlių.Visi išeina už elektrą susimokant.Jei jums dar rūpi tikrai iš širdies rūpi bent vienas Lietuvos pilietis,tiek sveikas,tiek neįgalus,tiek bedarbis ir dirbantysis-darykite išvadas ir padėkit Lietuvoj išsaugoti dar likusius lietuvius.Ar visus norit nuvaryt į kapus? ne visi išgali mokėti tūkstančius,gal greitu metu sugrįšime į akmens amžių,kai prie žvakių teko gyvent? Nes jau labai stipriai link to einama...Jei dar ten nors vienas yra,kuris turi smegenų galvoje-atlikit savo pareigas,kurias pasižadat prieš rinkimus,per mus jūs pilvus išsisprogdinę vaikštot ir sotus alkano neužjaučia,kai mūsų nebeliks verksit,nes nebus tų varganų piliečių kur išlaiko 145 veltėdžius sėdinčius seime ir nosį krapštančius.PRADĖKIT DIRBTI PO VELNIŲ

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!