Jeigu jums nereikia mūsų, tai mums nereikia jūsų.

218 PARAŠAI

Kategorija:

Pastarųjų dienų įvykiai Alytuje parodė, kad ištikus didelei nelaimei, savivaldybės paliekamos su ja tvarkytis vienos. Iš centrinės valdžios pagalbos arba jokios arba ji minimali. Ministrai ar kiti politikai atvažiuoja tik gražiai pakalbėti, prieš žiniasklaidą pasirodyti, gaisrininkus patrukdyti, o paskui išvažiuoja ir pamiršta ką žadėjo. Tiesiog ciniškas ministrės Tamašunienės požiūris ir komentarai išsakyti 2019.10.21 laidoje "Info diena", kai visa atsakomybė už avarijos likvidavimą bandoma permesti ant Alytaus mero ir ekstremalių situacijų komisijos. Žodžiai, kad Alytaus meras pradeda padrikai dirbti, kalbėjimas apie kažkokias instrukcijas ar popierizmą, sutartis ir pan., peržengia visas cinizmo ribas. Kadangi, nėra jokių šansų, kad šios "profesionalų" vyriausybės "profesionali" vidaus reikalų ministrė prisiims atsakomybę už savo žodžius bei veiksmus (o tiksliau - nieko neveikimą) ir atsistatydins, todėl mes, alytiškiai ir kiti dzūkai, reikalaujame visiškos autonomijos nuo centrinės Lietuvos valdžios. Ši nelaimė parodė, kad mes, alytiškiai, turime puikų merą, kuris tikrai puikiai sugebėjo suvaldyti situaciją, taip pat kad mes, dzūkai, ištikus nelaimei galime susitelkti ir būti kaip vienas kumštis, todėl mes galime tvarkytis patys ir jokia centrinė Lietuvos valdžia mums nereikalinga. Todėl garsiai skelbiame: JEIGU JUMS NEREIKIA MŪSŲ, TAI MUMS NEREIKIA JŪSŲ!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Audrone (Alytus)
2019-10-25 / 20:34
Kažin ar rinkdami Prezidentą` mes iš jo to tikėjomės.Reprezentuoti šalį reikia, bet ae tada kai įvyko šitokia katastrofa.O ir gryžus į Vilnių posėdis yra šaukiams tik po savaitės, kada gaisras , tęsęsis 10 parų jau užgesintas.Prezidente, kur jūsų pažadai ir sąžinė.
2 Stasė (Kaunas)
2019-10-25 / 16:20
Graži ponia, gal bus paskelbtas grožio konkursas, ten tikraii tiks.
3 Asta (Alytus)
2019-10-24 / 12:42
Tokia ministrė negali dirbt už leist vietą kas tikrai gerai išmano sy darbą
4 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-23 / 21:11
Reikia veikti o nekalbėti, o ministrė kaip kalba taip ir dirba, flegma vienžo
5 Oksana (Vilnius)
2019-10-23 / 13:52
Palaijau dzūkų sprendimą. Centrinei valdžiai laikas rimtai susimąstyti.
6 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-10-23 / 13:50
Gėda ir klausytis tokių "ministrų", geriau iš vis jokių
7 Darius
2019-10-23 / 12:08
Mums bereikia saldžios kuri mumis nesirūpina tuolabiau, kai jos nesirinkome patys!
8 Lina (Alytus)
2019-10-23 / 07:48
Mums nereikia ciniškų, abejingų, nekompetentingų, meluojančių ir kitų nuopelnus prisiimančių ministrų.
9 Alytus (Alytus)
2019-10-23 / 06:43
Kompetencijos trūkumas, šias pareigas einantis žmogus turi būti visų pirma atsakingas ir aukštos moralės..o kaip yra ?
10 Rytis
2019-10-23 / 00:03
Zmones skursta, valdzia lobsta. Nereikia mums tanku. Vietoj ju gerinkite zmoniu gyvenimo kokybe. Soc. apsaugai, svietimui, skirkite lesu geresnems darbo salygoms ugnegiasiams, medikams, policija. Pirma apsiliuobkite viduje o po to pirkaliokite tankus is lektuvus. Nes zmones valstybes pamatai.
11 Vilius
2019-10-22 / 21:11
Kai zaide "kara",del Astravo elektrines,ministre,bei kiti valstybes zmones gyresi,kad labai gerai susitvarke su tariamais katostrofos padariniais...kai Alytu istikro tikra beda,tada jus Alytiskiai patys tvarkykites,cia ne valdzios reikalas.Tai kam mes ,po velniu,renkam valdzia??? ,kad prie mikrofono pakalbetu.Mums reikalingi valdzioje tokie zmones,kad bent kokioje iskilusioje situacijoje reaguotu zaibiskai,o visokiais biurokratiniais sprendimais ir susniu popieriu....tokiai Ministrei ne vieta
12 Neskelbiama (Alytus)
2019-10-22 / 18:40
Koki jusu veiksmai, toks ir musu atsaskas. Jeigu pas ja nera supratingumo, tai bent mes mastantys sitoje vietoje kedeje ji nereikalinga.
13 Jokūbas (Alytus)
2019-10-22 / 18:20
Gėda!! Pasirašau, už šią peticiją! Ši nelaimė tik parodė, kaip valdžia rūpinasi ir esa pasiruošus tokiomis nelaimėmis. Prezidentas Japonijoje, ministrė skleidžia melą žmonėm. Laikas prabilti ir nustot bijoti šių purvinų žmonių, kurie sėdi savo šiltose kėdėse! Palaikau mūsų miesto merą Cesiulį, kuris kovoja kartu su gaisrininkas su šia nelaime. Įdomu per kiek laiko būtų viskas užgesinta, jei nelaimė būtų įvykus Seimo pastatui? Nemanau, kad peticijos padės, laikas imtis Tautos žodžio laisvės!
14 Loreta
2019-10-22 / 17:13
Tokis zmogus negali dirbti tokio darbo kuriame visiskai nesigaudo kas vyksta realiame gyvenime,realiose situacijose!!!!
15 Elvyra (Alytus)
2019-10-22 / 16:20
Visiškas abejingumas, tiesiog liūdna, kad toki žmonės dirba.
16 Neskelbiama
2019-10-22 / 15:51
Svarbiausi didžiuotis super mandra nauja karine technika, kada Alytus skęsta dūmuose. Geda ir baisu. Naujasis Prezindentas taip pat parodė savo požiūrį į šalį.
17 Darius (Alytus)
2019-10-22 / 15:06
Jaij jums mūsų nereik tai kam jūs tada mums reikalingi veltaedžius tik išlaiko už nesąmoningas mokesčius
18 Reda
2019-10-22 / 14:18
Šis ypatingas atvejis parodė visiską mūsų aukščiausios valdžios neigalumą, visiską abejingumą ir nemokėjimą dirbti. Džiugu, kad po tiek nepriklausomybės metų Alytaus miestas turi Tikrą MERĄ, kuris savo darbais įrodė, kad dirba miestui ir jo labui. Kuo didžiausia pagarba. Miestelenai palaiko, didžiuojasi ir dėkoja merui N. Cesiuliui,na o ministrė.... Nėra ką kalbėti...
19 Neskelbiama
2019-10-22 / 13:53
Miesto ir rajono žmones paliko visai vienus tokioje nelaimėje, tai dabar mums irgi nereikia Vilniaus ponų.
20 Nijolė
2019-10-22 / 13:25
Varykit laukais, korumpuoti, neįgalūs besmegeniai!!!
21 Romas (Alytus)
2019-10-22 / 13:22
Nesako tiesos vien meluoja.jei meras viska daro o valdzia kita tik sneka
22 Jolanta
2019-10-22 / 12:59
Labai gaila ir pikta, kad Alytaus problema visai nerūpi vyriausybės nariams. Juk svarbiau Pranckiečio nuvertimas ar savo lovio padėtie pagerinimas nei Lietuvos ekologinė problema. Gėda visai vyriausybei|!
23 Neskelbiama
2019-10-22 / 12:51
vista protingesne nei sita blondine atlaisvink kede pati o ne sedek ir ora gadink ir taip jau prisiuostem
24 Neskelbiama (Alytus)
2019-10-22 / 12:47
Visus ministrus lauk!!!Kam jie reikalingi, jeigu nesugebėjo padėti Alytuj ir Alytaus miesto, bei rajono žmonėms tokioje katastrofoje! Gėda!

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (54)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Šauksmas dėl Gojaus girios išgelbėjimo (1)

VšĮ. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą. Šalia Gojaus girios buvo Perkūnkiemio kaimas, kurio vietoje sovietiniais laikais pastatė Elektrėnų šiluminę elektrinę, - kita kaimo dalis buvo užpilta Elektrėnų marių vandeniu. Gana simboliška, kad žaibais besisvaidančio Perkūno vardo kaimo vietoje buvo pastatyta elektrinė. Profesorius archeologas Vykintas Vaitkevičius mano, kad Perkūnkiemis ir Gojaus giria prieš šimtmečius galėjo sudaryti vientisą baltų kulto erdvę, kurioje tikėtina buvo ir šventykla, ir šventa Gojaus giria... Gojaus gira, vietinių žmonių įsitikinimu, Lietuvos kultūrai svarbių pagoniškų ritualų vieta. Ir štai, 2020 m. liepos pabaigoje paskelbta, kad „Į kultūros vertybių registrą įtrauktas Gojaus miškas, esantis šalia Elektrėnų miesto, bus kertamas. Valstybinė miškų urėdija, vykdydama ūkinę veiklą, nusprendė, kad 8,6 ha miško ploto, kuris šiandien saugo 3 kultūriškai svarbius pilkapynus, bus iškirsta.“. Tenka pastebėti, kad Valstybinė miškų urėdija jau vykdo Gojaus miške paruošiamuosius darbus to miško plynam iškirtimui. Panašu, kad miškas jau netrukus bus pradėtas kirsti nepaliekant nei vieno brandaus medžio... Valstybinių miškų urėdijos atstovai teigia, kad „Gojaus miškas – tai ūkinis objektas, kurio mediena skirta pramonei.“... Dalį Gojaus girios nuosavybės teise valdantis Algimantas mano, kad „miškininkams svarbu iškirsti brandų mišką, jį parduoti, o paveldosauga jiems esą nerūpi“. Kiekvienas pajautą gamtai ir gamtos jėgoms turintis asmuo gali įsitikinti, kad Gojaus giria tikrai ypatinga vieta, - joje vaikštant ir rymojant tarsi sustoja laikas, jame esant randasi šviesesnės mintys, atsiranda vidinė rimtis ir pusiausvyra. Tai viena iš Lietuvos jėgos vietų. Naikinant jėgos vietas, naikinama ir pati Lietuvos valstybė. Gojaus miškas gana brandus, - jame gausu šimto ir daugiau metų amžiau medžių. Taigi kieno paliepimu ir sprendimu nespręsta plynai iškirsti šventą Gojaus mišką? Tikėtina, kad tas sprendimas patvirtintas valdant žaliesiems valstiečiams, - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Akivaizdu, kad tokiu sprendimu paminama ir gamtosauga, ir paveldosauga, ir valstybės saugumas. Todėl kviečiame visus mylinčius gamtą, Lietuvą ir apskritai žmogiškumą susitelkti dėl Gojaus girios išsaugojimo. Tai šauksmas dėl jūsų dėmesio bendromis pastangomis apginti šią Lietuvos jėgos vietą nuo sunaikinimo. Kokie galimi Gojaus girios išsaugojimo sprendimai? Vienas iš galimų sprendimų tai pakeisti Gojaus miško grupę iš IV, - ūkinis miškas, - į II grupę, - specialios paskirties, rekreacinis miškas. Taip pat Gojaus giria galėtų būti įtraukta į Elektrėnų miesto sudėtį kaip miško parkas. Išsaugokime Gojaus girią, - išgelbėkime ją nuo sunaikinimo! VšĮ „Taurus Siekis“