Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33

451 PARAŠAI

Kategorija:

Sodininkų bendrijos: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33 yra Vilniaus miesto dalis. Eilę metų vis beldžiamės į Vilniaus savivaldybę su prašymu sudaryti galimybę susisiekti su paminėtomis bendrijomis viešuoju transportų. Prieš dešimtmetį komisija sakė, kad išasfaltuokite kelius tada paleisime autobusą. Kelius susitvarkėme investavome šimtus tūkstančių eurų per dešimtmetį, tačiau eilinį kartą atvykusios komisijos išvadą, kad viešasis transportas mūsų bendrijų nepasieks. Mes esame Vilniaus gyventojai mokame mokesčius ir norime gauti pilnavertį susisiekimą su Vilniaus miestu, o ne likti užmirštu Vilniaus pakraščiu.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 jurgita (Vilnius)
2020-04-24 / 12:57
labai toli eiti iki autobuso stoteles senjorams sunku eiti ir nestis sodo gerybes ir i soda trasas ivalidam sunku dasiekti soda.S/B Ausra
2 Milda (Vilnius)
2020-01-23 / 11:57
Šiose sodų bendijose gyvena nemažai jaunų šeimų su mažais vaikais, kurie jau eina į mokyklas arba netrukus eis. Todėl siekiant gerinti ugdymo įstaigų prieinamumą ir vaikų saugumą viešasis transportas yra labai reikalingas. Taip pat labai svarbu apgalvoti autobuso maršrutą, kad būtų išvengta nakvynės namų (Kojelavičiaus g.) gyventojų tame maršrute. Nesaugu vaikams važiuoti tokiu autobusu su minėta kompanija.
3 Neskelbiama
2019-12-15 / 21:03
Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33
4 Neskelbiama
2019-12-15 / 21:02
Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33
5 Neskelbiama (Vilnius)
2019-12-06 / 17:08
Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miesto sodininkų bendrijoms: Mozaika, Žalgiris-2, Agregatas, Aušra, Svajonė-33
6 ONA (Vilnius)
2019-12-06 / 15:27
SVEIKI, Laukiu laukiu jau 17m.Nejaugi pagaliau svajone išssipyldytu,,,,
7 Vladimir (Vilnius)
2019-12-06 / 12:44
Eglinės soduose iki artimiausios stotelės minimum 1,5 km.Nėra nei apšviėtimo, nei šaligatvių. Piestiesiems tikrai nėra saugu. Kiek sužaluotų žmonių, apvogtų. 1 žmogų automobilis nužudė tamsoje. Jiokios alternatyvos.
8 Renata (Vilnius)
2019-12-06 / 09:55
Susisiekimas būtinas. Nuo dabartinės stotelės pakankamai toli eiti vaikams ir senjorams iki sodų, juolab, kad dalyje kelio atkarpos nėra nei pėsčiųjų tako, nei apšvietimo.
9 Vidas (Vilnius)
2019-12-06 / 09:55
Svarbu turėti susisiekimą su miestu, tiek vaikams,tiek pagyvenusiems rajono gyventojams
10 Neskelbiama
2019-12-05 / 20:59
Būtinai reikia viešojo transporto, mokyklinio amžiaus vaikai tamsiu paros metu eina tamsia gatve ir senjorai turi eiti pėsčiomis iki sustojimo Arimų g.
11 Neskelbiama (Vilnius)
2019-11-07 / 19:30
Butu labai puiku jei važinies autobusas šio maršrutu
12 Neskelbiama (Vilnius)
2019-11-06 / 11:04
Toli tenka vaikščioti moksleiviams, pagyvenusiems žmoniems, ar žmoniems neturintiems teisių, jie prie asvaltavimo darbų prisidėjo, pinigus mokėjo, norskeliu nevažinėja. Viešasis transportas tikrai palengvintų gyvenimą. Ir sumažėtų spūstyse automobilių, nes iš namų galimabūtų išvažiuoti aurobusu, nebūtinai su mašina. :)
13 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-28 / 17:57
Negalima taip diskriminuoti žmones. Susisiekimas būtinas.
14 zigmundas
2019-10-27 / 21:24
mums reikalingas autobusas zalgiris-2.agregatas ausra. svajone-23yra Vilniaus miesto dalis eile metu vis beldziames i Vilniaus savivaldybe su prasymu sudaryti galimybe susisiekti su paminetomis bendrijomis viesuoju transportu.
15 Donatas (Vilnius)
2019-10-27 / 01:51
Pasirašau. Eglinės soduose daug gyventojų, asfaltas, dujos. Ateina kanalizacija, šaltas vanduo. Vykstant asmeniniu transportu tenka pavežėti sodų gyventojus, moksleivius. Keliaujantys pėsčiomis kerta geležinkelio linijas rizikuodami savo sveikata ir gyvybe. Pradžiai, bent keletą kartų per dieną, visuomeninio transporto eismo paslauga būtina.
16 Jolanta
2019-10-26 / 07:24
Aš manau, kad mūsų sodams vertėtų turėti nors vieną viešąjį transportą, tiek suaugusiems, tiek nepilnamečiams.
17 Tomas (Vilnius)
2019-10-25 / 17:06
Pilnai sutinku su peticijos turiniu; pasirašo eilinis Naujosios Vilnios gyventojas.
18 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-25 / 16:41
Tikrai reikia autobuso.Vaikams toli iki stotelės, ypač mažiems sunku.
19 Neskelbiama
2019-10-25 / 13:00
Gyvenam ne akmens amžiuje,norim tureti viesaji transporta patogesniam susisiekimuj
20 Rita
2019-10-25 / 11:27
Vilniaus mieste-sostineje- gyventojai privalo tureti normalu susisiekima viesuoju transportu.
21 Dmitrij (Vilnius)
2019-10-25 / 10:22
Reikalingas viesasis transportas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 Inesa (Vilnius)
2019-10-25 / 10:20
Mums labai reikalingas viešasis transportas!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 Ignas
2019-10-24 / 21:47
Labai reikalingas višasis transportas tiek dėl atstumo, tiek dėl saugumo.
24 Jolita (Vilnius)
2019-10-24 / 21:12
Daugelis soduose gyvenančių žmonių, neturinčių savo transporto priemonės, priversti žingsniuoti keliu nemažą atstumą iki artimiausios stotelės, o tai kelia grėsmę jų sveikatai ir gyvybei, ypatingai tamsiuoju paros metu
25 Andžej
2019-10-24 / 20:23
Labai reikia autobuso,nes vaikams , nuo Arimų stotelės toli eiti pesčiomis po mokyklos.
26 Ernestas (Vilnius)
2019-10-24 / 20:13
Susisiekimas visiems šioje pusėje gyvenantiems žmonėms, kurie neturi asmeninės transporto priemonės, yra be galo sudėtingas. Ryte arba vakare, kai tamsu, reikia eiti per mišką iki artimiausios traukinio arba autobuso stotelės kelis kilometrus, jei eiti asfaltuotu keliu, kelias ilgesnis ir daug pavojingesnis, nes mašinos gali nepastebėti ir partrenkti. Vaikams vaikščioti miškais tamsoje tokius atstumus yra pavojinga. Viešasis transportas išspręstų šią problemą, ir palengvintų visų gyvenimus. Ačiū
27 Tamara (Vilnius)
2019-10-24 / 17:24
21 amziujeMoksleiviams ir vaikams Reikia praeiti 4 km per diena, iki autobusu stoteles
28 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-24 / 09:24
Autobusas nepaprastai reikalinga kaip susisiekimo priemonė vaikams keliaujantiems į mokyklas, dirbantiesiems ir sodininkams. Tai mažintų kamščius, žmonės galėtų nevaržomai judėti, juolab šioje teritorijoje nėra sutvarkyti pėsčiųjų takai, tenka klaidžioti tamsiuoju metų laiku miško keliukais, kas yra nei saugu nei patogu.
29 Judita
2019-10-24 / 08:21
Už galimybę susisiekti viešuoju transportu nutolusioms Vilniaus miestų sodininkų bendrijoms!!!
30 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-24 / 07:49
Būtu labai gerai jei būtų galimybė neeiti bala žino kur, o kažkur netoli turėti stotelę, ir dar mokslų metų vaikams būtų patogiau bei pagyvenusiems žmonėms būtų patogesnis susisiekimas su miestu

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (498)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.