Karnavalas vietoj Koncerto

11 PARAŠAI

Kategorija:

Karnavalo organizavimas sena tradicija kurios keisti nereikėjo. Kas norėtų dalyvauti koncerte 10 valandą ryto aktų salėje?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2019-11-08 / 17:15
Karnavalas galime sakyti jau yra tradicija. Manau kiekvienam smagu prisidėti prie pasirodymo bei palaikyti ryši su klase, o karnavalo svarba, kad butu smagu kiekvienam. Koncertas vis gi skamba įdomiau, bet kiekvieno skonis skirtingas ir reikia žiūrėti ka išgali leisti mokykla. Nevisiem įtiksi ir nevisi norės ten stovėti ir linguoti kaip medžiai. Vis gi šventė skirta visai mokyklai, bet joje dalyvaus maža dalis.
2 Neskelbiama (Šilalė)
2019-11-08 / 17:01
Koncertas būtų gana smagu, tačiau ar jį tikrai suorganizuosite ;)) ir padoria kaina ir normalų laiką, kad dauguma galėtų sau tai leisti
3 Agnė (Šilalė)
2019-11-08 / 16:27
Karnavalas ilgametė mokyklos tradicija. Pasiruošimas jam suartina klasę, sukuria Kalėdinę atmosferą ir Šventės laukimą. Koncertas vyktų 10 valandą ryto, ne visiems patinka to paties stiliaus muzika, todėl būtų sudėtinga padaryti šventę visiems mokiniams. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad susimokėti 5 eurus už bilietą išgali toli gražu ne visi mokiniai.
4 Gabrielė (Šilalė)
2019-11-08 / 16:17
Karnavalas buvo tarsi mokyklos tradicija, tad ją keisti ir už tą pakeitimą mokėti pinigus, kai net nėra gero grupių pasirinkimo yra nesąžininga.
5 Gabrielė (Šilalė)
2019-11-08 / 15:53
Karnavalas yra tikrai puiki idėja, kuri vyksta jau ne pirmus metus. Nemanau, jog reikėtų daryti koncertą į kurį ateitų tik keli žmonės.

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (498)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.