Karnavalas vietoj Koncerto

11 PARAŠAI

Kategorija:

Karnavalo organizavimas sena tradicija kurios keisti nereikėjo. Kas norėtų dalyvauti koncerte 10 valandą ryto aktų salėje?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Karnavalas galime sakyti jau yra tradicija. Manau kiekvienam smagu prisidėti prie pasirodymo bei palaikyti ryši su klase, o karnavalo svarba, kad butu smagu kiekvienam. Koncertas vis gi skamba įdomiau, bet kiekvieno skonis skirtingas ir reikia žiūrėti ka išgali leisti mokykla. Nevisiem įtiksi ir nevisi norės ten stovėti ir linguoti kaip medžiai. Vis gi šventė skirta visai mokyklai, bet joje dalyvaus maža dalis. 2019-11-08 / 17:15
2 Neskelbiamas asmuo Koncertas būtų gana smagu, tačiau ar jį tikrai suorganizuosite ;)) ir padoria kaina ir normalų laiką, kad dauguma galėtų sau tai leisti Šilalė 2019-11-08 / 17:01
3 Agnė D... Karnavalas ilgametė mokyklos tradicija. Pasiruošimas jam suartina klasę, sukuria Kalėdinę atmosferą ir Šventės laukimą. Koncertas vyktų 10 valandą ryto, ne visiems patinka to paties stiliaus muzika, todėl būtų sudėtinga padaryti šventę visiems mokiniams. Reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad susimokėti 5 eurus už bilietą išgali toli gražu ne visi mokiniai. Šilalė 2019-11-08 / 16:27
4 Gabrielė P... Karnavalas buvo tarsi mokyklos tradicija, tad ją keisti ir už tą pakeitimą mokėti pinigus, kai net nėra gero grupių pasirinkimo yra nesąžininga. Šilalė 2019-11-08 / 16:17
5 Gabrielė B... Karnavalas yra tikrai puiki idėja, kuri vyksta jau ne pirmus metus. Nemanau, jog reikėtų daryti koncertą į kurį ateitų tik keli žmonės. Šilalė 2019-11-08 / 15:53

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!