ŠIAULIŲ NAKVYNĖS NAMAMS Kauno gatvėje – NE!

345 PARAŠAI

Kategorija:

ŠIAULIŲ NAKVYNĖS NAMAS Kauno g. 6 –NE!

Tavo rajone atsiras NAKVYNĖS NAMAI . AR TU TO NORI?
Šiaulių miesto savivaldybė planuoja nakvynės namus įkurdinti adresu Kauno g. 6., Šiauliai
Čia rinksis asocialūs asmenys.
Surinkti parašai bus pateikti savivaldybei. Pasirašyti galite iki gruodžio 11d.. Gruodžio 12d. įvyks šio klausimo svarstymas.
Nelik abejingas!

Kai jau rodėsi savivaldybė rado gerą alternatyvą - šią įstaigą įkurti "Busturo" teritorijoje esančiose laisvose gamybinėse patalpose (šioje vietoje nėra gyvenamųjų kvartalų, mokyklų, todėl tai nesukeltų miestiečių nepasitenkinimo, baimių ir t.t.), staiga, nepasitarus su miestiečiais, sugalvota "pataupyti" ir rastas pigesnis variantas - benamių prieglaudą įkurti šalia užsieniečių gausiai lankomo Saulės miesto, autobusų stoties, į kurią atvyksta miesto svečiai, netoli geležinkelio stoties - Kauno gatvėje, esančioje šalia pagrindinio viaduko.
Kauno gatvė - tai ne tik privačių įmonių patalpos. Tai ir gyvenamųjų namų rajonas, esantis vos už kelių dešimčių metrų.
Šio rajono vaikai eina į Ragainės Progimnaziją ir Šiaulių Juliaus Janonio gimnaziją būtent viaduku!!!! Tai reiškia, kad Kauno, Verdulių, Veduliukų, Šilėnų, Ragainės, K. Donelaičio ir kitų aplinkinio rajono gatvių gyventojų vaikams, einantiems į mokyklą teks susidurti su nakvynės namų gyventojais.
Nesame prieš socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją, visada palaikau pagalbos jiems iniciatyvas, tačiau šiauliečių rinkti atstovai, norėdami padėti vienai soc. grupei negali sukelti emocinio nesaugumo jausmo kitai. TIKRAI NEGALIMA TAUPYTI SPRENDŽIANT TOKIUS KLAUSIMUS...
Sutaupyti (miesto mastu) gan nedideli pinigai negali tapti svarbiau už Kauno gatvės ir šio mikrorajono gyventojų nuomonę. Tėvai, išleisdami vaikus į mokyklas, neturi bijoti dėl jų saugumo, o privačios įmonės neturi bijoti dėl paliekamų automobilių ir kito turto saugumo. Ar išgirsite šią nuomonę, gerb. atstovai?
Labai kviečiu pasirinkti protingą variantą, įkurti šias patalpas ne tankiai apgyvendintuose rajonuose, o kaip ir planuota anksčiau, "Busturo" teritorijoje esančiose laisvose gamybinėse patalpose. Įsiklausykite į gyventojų prašymus. Netaupykite mūsų ir mūsų artimųjų emocinio saugumo sąskaita.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Ričardas
2019-12-29 / 15:24
Nesutinku, kad mūsų politikai pataikauja NATO'ms, kurie yra tokie pat okupantai, kaip ir Tarybinė armija!
2 Edgras (Šiauliai)
2019-12-17 / 18:31
Yra pakankamai ir atokesnių vietų nuo gyvenamųjų namų. Atsidarius tokiems nakvynės namams bus baugu išleisti vieną vaiką.
3 Ieva (Šiauliai)
2019-12-17 / 18:30
Prieštarauju. Nakvynės namai turėtų būti toliau nuo gyvenamųjų namų.
4 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-10 / 22:05
Prieštarauju nakvynės namams Kauno g. Šiauliuose
5 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-10 / 14:36
Nesutinku,kad nakvynes namai butu ikurti Kauno gatveje.
6 Erika (Šiauliai)
2019-12-10 / 13:48
Prieštarauju. Nakvynės namai turėtų būti toliau nuo gyvenamųjų namų.
7 Aurimas (Šiauliai)
2019-12-09 / 10:11
Prieštarauju nakvinės namams kauno gatvėje Šiauliuose.
8 Aida (Šiauliai)
2019-12-09 / 09:38
Esu už mūsų vaikų saugumą todėl tikrai prieštarauju atidaryti šalia mūsų namų nakvynės namus!!!!!!!!
9 Vygintas
2019-12-08 / 19:54
Nesutinku kad butu ikurti nakvynes namai kauno gatveje
10 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-08 / 10:53
Yra pakankamai ir atokesnių vietų nuo gyvenamųjų namų. Atsidarius tokiems nakvynės namams bus baugu išleisti vieną vaiką.
11 Irmina (Šiauliai)
2019-12-07 / 18:22
Gyvenamajame rajone, miesto centre ir dar prie vaikų darželio... Nakvynės namams visiškai nepritariu.
12 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-07 / 13:16
Tikrai tokiai istaigai vieta kur nors miesto pakrastyje o ne tarp normaliu zmoniu
13 Kęstutis (Šiauliai)
2019-12-07 / 11:32
Tokia įstaiga turetu būti kuo toliau nuo gyvenamu rajonu
14 Indre
2019-12-07 / 00:54
Uz vaikų ir musų pačių gerovę! Tikrai ne čia, šalia mūsų!
15 Lukas (Šiauliai)
2019-12-06 / 18:13
Tokia įstaiga kaip nakvynės namai, turi būti statoma už miesto ribų, o ne gyvenamų namų kvartale, vidury miesto.
16 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-06 / 14:47
NEPALAIKAU SITO SPRENDIMO.NESAUGU KAIMINYSTEJE GYVENANTIEMS GYVENTOJAMS!!!
17 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-06 / 14:09
Svarbu vaikų saugumas. Nakvynės namai gali būti bet kurioje vietoje kur nėra gyvenamųjų namų.
18 Rūta
2019-12-06 / 08:07
Miesto centras tikrai ne vieta asocialiems asmenims.
19 Neskelbiama
2019-12-05 / 20:25
Nenorime kasdien nerimauti dėl savo vaikų, einančių į mokyklą, saugumo
20 Vaida
2019-12-05 / 10:10
Kai jau rodėsi savivaldybė rado gerą alternatyvą - šią įstaigą įkurti "Busturo" teritorijoje esančiose laisvose gamybinėse patalpose (šioje vietoje nėra gyvenamųjų kvartalų, mokyklų, todėl tai nesukeltų miestiečių nepasitenkinimo, baimių ir t.t.) PASAKYSIU VĖL... NEVIETA PRIE MOKYKLOS RIBŲ... VAIKŲ SAUGUMAS SVARBIAUSIA... KOKĮ PAVYZDĮ MATYS MŪSŲ VAIKAI... jau ir taip žinant šiuolaikinį jaunimą... Visa mokykla nenori šios įstaigos tai suprantama... Kodėl nedaro teisingą sprendimą
21 Mantas (Šiauliai)
2019-12-05 / 08:29
Suprantamą jog nakvynės namai turi but tokioje vietoje kur negrėstų pavojus artimiems ir aplinkiniams
22 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-12-04 / 21:49
Faktas, kad tokios kaimynystės nelabai kas nori, bet įkurdinti juos visai šalia miesto centro (nes visi tikrai trauks į centrą) , stoties, kur miesto svečiai nuolat vaikšto nelabai logiška.. Palaikyjime bent miesto centrinę dalį kuo gražesnę, kas būtų patraujli ir miestiečiams ir turistams..
23 Neskelbiama
2019-12-04 / 19:21
Nesutinku. Viadukas ir taip ne pati saugiausia vieta .
24 Toma
2019-12-04 / 19:08
Nesamone, tokius zmones kelti kuo toliau nuo gyvenamuju rajonu
25 Vytautas (Šiauliai)
2019-12-04 / 18:54
Tikrai ne ! Juos į miesto kraštą apgyvendinti, kad vaikai nematytų ir nenukentėtų nuo tokių žmonių! Jie visko gali padaryti mažiems vaikams
26 Lina (Šiauliai)
2019-12-04 / 18:43
Galima būtų ir miesto pakraštį tokius namus įkurti. Centre ir taip jau pilna visokio plauko asmenų
27 Eugenija (Šiauliai)
2019-12-04 / 18:38
Lai kelia į Busturą-ten netoli ir Policijos komisariatas.O Nakvynės namus į Daubos gatvę,ten šalia bus ir Narkologinis dispanseris vadinamas Zevertynu.
28 Zita (Šiauliai)
2019-12-04 / 18:29
Be mokyklos ir gyventojų labai nesaugu ypač vasaros, pavasario ir rudens sezonaųs, nes netoli yra Donelačių kapinės į kurias lanko labai daug senjorų, vienišų močiučių. Jau ir dabar vakarėjant aplink vaukštinėja įvairaus plauko neaiškūs asmenys. iki autobuso stoteles galiukas kelio. Ne visi turi galimynę atvažiuoti savo transportu. Siūlyčiau kažkur prie miesto pakraščio paieškoti patalpų, kurių tikrai yra o ne miesto viduryje. Šis rajonas pagal tegistrą kaip ir centrui priklauso
29 Vilmantas (Šiauliai)
2019-12-04 / 18:24
Ar tokia socialinė grupė turėtu "puošti" Šiaulių miesto centrą, kur renkasi jaunima sbei miesto svečiai?
30 Dovile
2019-12-04 / 17:30
Yra daugiau socialiniu gr.,kurioms butu galima skirti sias patalpas,visgi tai miesto centras,patogi vieta negalia turintiems,mokyklinukams,ar darzelinukams galu gale senjorams.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (122)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.