Automobiliu registracijos mokesčių ne

78 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame atšaukti automobiliu registracijos mokestį
Esmė tame kad med jau mokame už automobilio registracija regitroje mokestis neturi jokios logikos ir užsienį automobiliu taršos mokesčiai netaikomi
Beje tqi pagal Europos teise butų suvaržyta judėjimo laisve kas be ko tai prieštarauja ir Konstitucijai beje viskai butų sunaikinta vidurinoji klasė

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Danguolė (Vilnius)
2020-01-06 / 12:32
Atšaukti automobilių registracijos mokestį, nes tai ne taršos mokestis, o valdžios pasipinigavimas.
2 Rokas (Alytus)
2020-01-03 / 09:31
Šis mokestis nemažins taršos, o tik ją didins. Auto parkas tolau senės.
3 Justas (Joniškis)
2019-12-28 / 23:34
Sis mokestis nemazis tarsos o tik ji didis auto parkas tolau senes
4 Valdemaras (Kaunas)
2019-12-28 / 10:14
Be komentarų. Tai tiesiog pasipinigavimas, niekaip nesusijęs su aplinkos apsauga. Ekologijos mokesčio pavadinimas nepraėjo tai pavadino bet kaip. O automobilio registracijos mokestis jau buvo visą laiką. Dabar už registraciją mokėsime du mokesčius. Tegyvuoja gandragalviai!
5 Neskelbiama
2019-12-26 / 19:59
Nepagrįstiems mokesčiams NE. Didziausias mokestis tiems kas neturi finansiniu galimybiu isigyti naujo automobilio. Paprastam žmogui baigia numauti paskutines kelnias!
6 ricardas
2019-12-26 / 18:04
daugiau nepagristu mokesciu ir baudu,biudzeto nebus,o lietuva liks seniu ir vaiku
7 Ridas (Kaunas)
2019-12-24 / 09:39
Kai juos vezioja nemokamai tai jiems nusi... an paprasto zmogelio!
8 Neskelbiama (Alytus)
2019-12-22 / 22:28
Užkniso seimo kiauliasnukiai su savo nesąmonėm! Kuo toliau, tuo daugiau sugalvoja visokių žmonėms mokesčių, o patys težino vien didintis sau atlyginimus už sunkų darbą - žiovavimą ir nosies krapštymą! Laikas vyti juos lauk iš seimo minkštų kėdžių!
9 Neskelbiama
2019-12-21 / 22:52
Aš prieš, kad įvestų automobilių registracijos mokestį. Aš negaliu sau leisti pirkti naujus automibilius. Verslininkui, moteriai su vaikais , pensininkui, invalidui nepakeičiama priemonė gyvenime. Kai atlyginimai ir pensijos pasieks europinį lygį, tai tada ir žvalgykites į europinius mokesčius.
10 Neskelbiama
2019-12-20 / 22:05
Susimažinkit epetitą ir nereiks papildomu mokesčiu.
11 Vidmantas
2019-12-20 / 19:55
Tegul neissigalvoja nesamoniu,ubagu salyje senus ir skurstancius gyventojus ,ubagais padaryti visiskai nori,tegul pasiziuri kitose salyse koks pragyvenimo lygis.
12 Neskelbiama
2019-12-19 / 17:22
Kodel traktuojama kaip tarsos mokestis, nors daugiausiai tersianti technika(ukininku traktoriai ir t.t.) neapmokestinama. Didziausias mokestis tiems kas neturi finansiniu galimybiu isigyti naujo automobilio. paprastam zmogui baigia numauti paskutines kelnias..
13 Neskelbiama (Kaunas)
2019-12-18 / 18:33
Tegul biurokratu armija ir jų privilegijas mažina, o ne sugalvoja vis naujus mokesčius
14 Jonas
2019-12-15 / 14:15
Pritariu,nors Vakarų Europoje ir yra kas menesi 10 euru taršos mokestis,bet Lenkijoje tokio nėra ir jokiu ES sankcijų

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (960)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.