Fejerverkų uždraudimas, dėl nelaimių ir išsigandusių gyvūnų!

6 493 PARAŠAI

Kategorija:

Esant lengvam fejerverkų, smulkių sprogstančių petardų įsigijumui ypač šventiniu laikotarpiu nukenčia daug mažamečių vaikų. Kadangi tėvai nesugeba sureguliuoti, kad vaikai negalėtų įsigyti ir sprogdinti petardų. Prekybininkai tuo naudojasi, įsigyti gali net septynerių metų vaikas. Niekas į tai dėmesio nekreikia. Nukenčia ne tik aplinka, bet nukenčia ir patys vaikai susižeisdami veidus, rankas, nesuprantantys sprogmens pavojaus. Mėto vienas į kitą, preivius, gyvūnųs. Kenčia ir to bijantys gyvūnai ypač šventiniu laikotarpiu patiria daug streso, ko pasekmės pabėgę iš namų augintiniai, širdies sustojimas iš išgasčio. Išeinant į lauką reikia ir suaugusiam stebėti kur eini, kad negauti po kojomis petardos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Visiškai sutinku, kad fejerverkai kenkia tiek aplinkai, tiek gyvūnams ir paukščiams. Jau nekalbant, kad kartais žmonės nesuvokia kada ir kaip naudoti. 2020-01-22 / 19:29
2 Neskelbiamas asmuo Yra nauju technologiju, kur nereikia saudyti tam, kad sukurtum groži. Lazeriai, dronai ir tt. 2020-01-18 / 13:16
3 Giedrė B... Grožis neturi kenkti nei gyvūnams, nei žmonėms! Kaunas 2020-01-15 / 14:05
4 Neskelbiamas asmuo Poor children, who use all these stuff out of control and all the pets/animals who are suffering from scary loud noise and smell... Vilnius 2020-01-14 / 20:44
5 Neskelbiamas asmuo Gyvūnams fejerverkai yra baisus stresas, o gatvėse su pirotechnika žaidžiantys vaikai kelia pavojų tiek savo, tiek aplinkinių sveikatai ir saugumui. Šalčininkai 2020-01-14 / 17:20
6 Milda D... Palaikau pirotechnikos įsigijimo mėgėjams draudimą. 2020-01-13 / 18:27
7 Neskelbiamas asmuo Dėl išsigandusių gyvūnų, dėl galimų sužalojimų, kadangi dažniausiai smaginasi neblaivūs asmenys. 2020-01-12 / 19:08
8 Neskelbiamas asmuo Svarbiausios priežastys, kodėl uždrausti fejerverkus: gyvūnų baimė, nerimas ir atsitiktinės nelaimės, kurias ir gyvūnai, ir žmonės gali patirti. Visa tai visi žino ir supranta, todėl pats metas imtis pokyčių. Pirmiausia pradėkim patys nuo savęs, tuomet tikėkimės ir pavyks uždrausti tą paraką. 2020-01-12 / 17:49
9 Neskelbiamas asmuo Manau juos reikėtų uždrausti žmonėms, tačiau, kad per šventes galėtume vis tiek stebėti gražius saliutus, kiekviena savivaldybė prie miesto eglės per naujus metus 00:00 galėtų paleisti fejerverkų. Vilnius 2020-01-12 / 17:38
10 Neskelbiamas asmuo Esame ar norime būti civilizuoti, gamtą tausojantys žmonės. Dėl šio abejotino malonumo leidžiam vėjais krūvas pinigų, juos galima geriau panaudoti. Be to, asmeniškai pažįstu žmogų, kuriam paauglystėje fejerverkas nutraukė ranką. Ar verta dėl šios "linksmybės" rinktis visą likusį gyvenimą mažiau kokybišką? 2020-01-12 / 17:15
11 Roma B... Būtinai uždrausti ir gyvūnėliai kenčia ir nekalti žmonės nukenčia 2020-01-12 / 16:19
12 Ala K... Tokios betvarkes su fejerverkais neteko matyti jokioj saly- pardavimas vyksta per anksti, nekontroliuojamai ir saudoma ne tik Naujuju metu diena, o daugiau nei menesi ir tai padaro daugeliui zmoniu ir gyvunu gyvenima nepakenciamu. 2020-01-12 / 06:38
13 Egle K... Tarsa gamtai ir stresas gyvunams ir zmonems yra siaubingi. Bukime pazangi salis, atsisakykime sios blogybes. 2020-01-12 / 06:34
14 Inga R... Uzdrausti. kiek sadistu atsirado kurie naudoja petardos kiso givuneliams i burna kiek dingsta suniuku ir katinuku po fejerverku kiek gyvuneliu mirsta ir susirgo nuo fejerverku kiek gyvunai gali Kenteti Klaipėda 2020-01-11 / 03:14
15 sandra g... vaikai dazniausiai ir isdykauja kiek galima tai kentet? 2020-01-11 / 00:01
16 Neskelbiamas asmuo Tiek dėl gyvūnų, o ypač dėl pačių žmonių saugumo. Tikrai pikta, kai negali ramiai praeiti kūdikiu ar vaiku gatve. Jau net nekabu kokį stresą patiria gyvūnai 2020-01-10 / 23:34
17 Brone J... Pritariu 100% ! Labai gaila gyvūnėlių, kurie siaubingai bijo sprogdinimų ir patiria didžiausią stresą . Klaipėda 2020-01-10 / 15:51
18 Zita B... Butina uždrausti tokius kenksmingus tiek žmogui tiek gyvūnui. Kupiškis 2020-01-09 / 20:48
19 Ieva B... Noriu parašyti šia peticija, kad kiti suprastu, jog fejerverkai yra labai pavojingi ir gali sužaloti ne viena žmogu. Aš už tai, kad fejerverku nebūtu☺️ 2020-01-09 / 16:47
20 Neskelbiamas asmuo Būtina fejerverkus uždrausti ,kiek žmonių ir gyvūnų yra susižaloti,liko sužaloti neatsakingų kitų vartotojų.Jais galima pasidžiaugti tik pora minučių,o pasekmės gali lydėti visa gyvenimą. Rokiškis 2020-01-09 / 02:20
21 Dalė P... Uždrausti, imkime pavyzdį iš kaimyninės Lenkijos. Kaunas 2020-01-08 / 20:07
22 Gražina Ž... Pritariu 100% ! Labai gaila gyvūnėlių, kurie siaubingai bijo sprogdinimų ir patiria didžiausią stresą . 2020-01-08 / 19:31
23 Raminta ... Dėl neatsakingo fejerverkų sprogdinimo. Dėl nelaimių ir gyvūnų. Rokiškis 2020-01-08 / 19:30
24 Neskelbiamas asmuo Leisti tik profesionalioms firmoms tam tikrose aikštelėse ir uždrausti pardavimą paprastiems žmonėms Klaipėda 2020-01-08 / 18:28
25 Neskelbiamas asmuo Reikėtų pamąstyti, kokią žalą atneša ši pramoga ir pasverti, ar vis dėlto tas iššautas fejerverkas yra vertas tokių aukų. Kenčia ne tik naminiai gyvūnai, laukiniai, bet ir patys žmonės nuo pasėkmių. 2020-01-08 / 18:02
26 Vilma B... Galėtų savivaldybės,seniūnijos tam tikrose aikštėse, vienoje vietoje surengtį tą reginį už tuos pačius mūsų mokesčių mokėtojų pinigus... 2020-01-08 / 16:28
27 Juste ... Galima graziai ,kulturingai atsvest sventes ir be tokiu nesamoniu . 2020-01-08 / 13:09
28 Airida N... Dėl gyvūnų ir žmonių saugumo, tie dalykai tik daro žalą, aš už tai ,kad būtų panaikinta jų prekybą ir naudojimas. Kaunas 2020-01-08 / 12:57
29 Julija M... Butinai reikia keist istatymus , sita problema kylo ne siandien, jei jau beveik 30 metu. 2020-01-08 / 12:52
30 Neskelbiamas asmuo Nereikalingas pinigų švaistymas bei pastoviai kenčia gyvūnai, jeigu savo naminius mes galime apsiraminti, tai kas padės laukiniams, kurių ir taip vis mažėja. Vilnius 2020-01-08 / 12:02

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!