Automobilių uždraudimas dėl nelaimių ir išsigandusių pėsčiųjų.

0 PARAŠAI

Kategorija:

Esant lengvam automobilių, motociklų įsigijimui, ypač šventiniu laikotarpiu, nukenčia daug mažamečių vaikų. Kadangi tėvai nesugeba sureguliuoti, kad vaikai negalėtų įsigyti ir turėti nuosavybės teise automobilį ar motociklą. Prekybininkai tuo naudojasi, įsigyti gali net septynerių metų vaikas. Niekas į tai dėmesio nekreipia. Nukenčia ne tik aplinka, bet nukenčia ir patys vaikai, kai automobilį turėti gali, o vairuoti - ne. Kenčia ir vaikų draugai, ypač šventiniu laikotarpiu patiria daug streso, ko pasekmės - pabėgę iš namų, širdies sustojimas iš išgasčio. Išeinant į lauką reikia ir suaugusiam stebėti kur eini, kad nepervažiuotų mašina. Reikia jas uždrausti. Būkime pirmoji šalis pasaulyje, kur visas judėjimas yra pėškom!!!

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!