Rinkliavos zonos prapletimui NE

69 PARAŠAI

Kategorija:

Siūlau atkreipti dėmesį į neadekvačiai plečiamas rinkliavos zonas už parkingą Vilniaus mieste. Neadekvatu iškart penkiariopai padidinti kainą už parkingą! Pvz.: Šaltinių g. esanti zona iš žalios tampa raudona, t.y. iš 0.3€/h tampa 1.5€/h.
Siūlau susivienyti ir pasirašyti šią peticiją!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Asirtu
2020-01-09 / 22:28
Surado pasipinigavimo saltini. Reikia biudzeto skyles lopiti, tai mes ir esame klijai. Ko didesne skyle to daugiau kliju reikia.
2 Neskelbiama
2020-01-08 / 23:08
Tai pelninimasis is zmoniu, konkreciu skaiciu rinkliavos nera, kur dingsta pinigai? Nezinia...
3 Sergej (Vilnius)
2020-01-08 / 21:19
Automobiliu parkingai daromi iš mokesčiu moketoju pinigu, tai ir turetu buti nemokami. O gaunasi, kad žmones, kuriem priklauso tie parkingai, turi dar papildomai moketi. Ir kur tie pinigai keliauja įdomu. Viešas parkingas gali buti apmokestinamas, bet tik laisvaja valia, jeigu nuspres mašiną tam tikroj vietoj statantys vairuotojas :)

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (569)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.