Atšaukti sprendimą dėl žalių rodyklių nuėmimo

91 PARAŠAI

Kategorija:

Miestai savarankiškai turėtų įvertinti ir nuspręsti kur žalias rodykles palikti, o kur nuimti, atsižvelgiant į kiekvienos vietos judumą, eismo dalyvių saugumą ir kitus parametrus. Tikrai yra vietų, kur žaliosios rodyklės galėtų likti.

Susisiekimo ministras sako, kad nauja tvarka skundžiasi tik vilniečiai. Kviečiame klaipėdiečius ir kitų miestų gyventojus, nepritariančius pokyčiams išreikšti savo nuomonę pasirašant peticiją dėl ministerijos ir Vyriausybės sprendimo atšaukimo.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Inga
2020-01-24 / 07:38
Be rodyklių ištisi kamščiai net Panevėžyje, nėra logikos.
2 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-14 / 18:41
Labai norėčiau, kad grąžintų žalias rodykles. Be ju atsirado labai daug kamščių.
3 Lina (Klaipėda)
2020-01-11 / 22:31
Labai prieš rodyklių nuėmimas sukėlė spūstis visame mieste,nesvarbu kokiu laiku bevažiuotum, ka jau kalbėti apie ryte vaikų vežimą į mokyklą, įdomu ką dar sugalvos kad apsunkinti gyvenimą.....
4 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-01-11 / 16:47
Tik uz rodikliu sugrazinima. Nes ju panaikinimas visiska nesamone. Padaugejo spustys ir aisku tarsa.
5 Domantas (Panevėžys)
2020-01-09 / 20:03
Labai trigdo eismą rodyklių nebuvimas, o žmones praleisti vis tiek reikia tik kitoj perėjoj.
6 Neskelbiama
2020-01-09 / 09:09
Labai ilgai reikia laukti žalio šviesaforo arba žalios sekcijos
7 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 15:46
Reik grazint rodykles atgal po nuemimo labai dideles spustys susidaro neimanoma pravaziuot tipo sumazino spustys nueme bet nepagalvoja kad tarsa tai dideja
8 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 15:12
Be jokių kalbų būtinai atstatyti žalias lenteles. Tegu patys seimūnai pasėdi kamščiuose o ne važiuoja su palyda.
9 Neskelbiama
2020-01-07 / 18:20
Disassembling the "Green Arrows" is against all the positive effects to keep the traffic moving; Disassembling the "Green Arrows" leads to unnecessary traffic queues, because instead of using pedestrians red phase, while turning right, cars have to wait until pedestrians have passed, with the consequence that only a small number of cars can move! Also the pedestrians are obliged to respect traffic rules and have to watch cars, not the drivers of cars only! We are both traffic members!
10 Stanislovas (Klaipėda)
2020-01-07 / 17:54
Nelogiškas vyriausybės sprendimas turėtų būti atšauktas, turėkite garbės pripažinti savo klaidas
11 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-07 / 14:31
Manau, kol nesugalvos padaryti sviesoforus paskirstytus atskirai pestiesiems ir transportui, tol papildoma zalia rodykle reikalinga, nes eismas labai labai stringa. Viena sankryza, kuri reguliuoja tiek eismo tiek pesciuju judejima yra, kaip pavyzdys Tilzes gatveje. Europos salyse niekur nera tokios nesamones, kad pesciajam ir transportui degtu ta pati zalia sviesoforo sviesa.
12 Neskelbiama
2020-01-07 / 13:22
Judresnėse sankryžose reikėtų atstatyti žalias rodykles
13 Neskelbiama (Kretinga)
2020-01-07 / 13:05
Tegu sprendžia savivaldybės, kur jų reikia kur ne.
14 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-07 / 12:30
Visur sukt į dešinę, būtų galima bet kada kur ne papildoma raudoną sekcija.
15 Neskelbiama
2020-01-07 / 12:21
Nesutinku su sprendimu, nes trijose dažniausiai pravažiyojamose vietose nuėmė papildomas rodykles, dėl ko užtrunku 10 min ilgiau nuvykti iki reikiamos vietos.

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (498)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.