Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

6 714 PARAŠAI

Kategorija:

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“.
Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2020-08-19 / 17:47
Mes esame eu sajungos o pagal europos sajunga istatimus pres 3 koju turetu buti zenklas
2 Giedrius (Vilnius)
2020-05-08 / 11:43
Nelegaliai renkami duomenys, pažeidžiamos laisvo žmogaus teises.
3 Neskelbiama
2020-05-06 / 15:23
Ženklinimas patvirtintų, kad prievartos struktūros nemeluoja dėl skelbiamų radarų tikslų. Deklaruojami tikslai yra saugumo didinimas, o ne pasipinigavimas. Dabar tai nėra panšu į tiesą.
4 Neskelbiama (Kaunas)
2020-05-05 / 21:32
Zenklais turi but zymima visos greicio kameros ( laikinos ar stacionarios) kaip ir visose salyse. Policijos ekipazas taip pat turi but matomas, o nestoveti su paprasta lengva masina kaip yra daroma Kaune. Kameroz statomos vietose kur reikia issibegeti isvaziavus is sankryzu kur daznai lenki kitas masinas. Cia tik dar vienas pasipelninimo projektas, kuris tikrai nera del musu geroves. Istatymu spraga turi buti pataisoma.
5 Neskelbiama
2020-05-05 / 08:48
Aš už tai,kad butu ispejamieji ženklai apie greičio matuoklius kelyje
6 Saulius (Vilnius)
2020-05-01 / 20:18
Aš už tai,kad butu ispejamieji ženklai apie greičio matuoklius kelyje
7 Virginija
2020-04-17 / 11:11
Nesaugu kelyje, kai staigiai lygiame kelyje prieš trikojį stabdo mašinos
8 Neskelbiama (Kaunas)
2020-04-17 / 11:10
Policijos argumentas, jog seniau naudoti rankiniai greičio matavimo prietaisai, tai yra tas pats kaip ir trikojai, nesutinku, nes rankiniai greičio matuokliai neakina,, nes neturi blykstės, o ir laikomi rankose. Turi būti įspėjamasis ženklas prieš renkant mano duomenis ir akinant mane.
9 Rimas (Kaunas)
2020-04-17 / 10:54
Reikia įspėjamųjų ženklų prieš grečio matuoklius!
10 Natalja (Kaunas)
2020-04-17 / 10:53
Reikia įspėjamųjų ženklų prieš grečio matuoklius!
11 Andrius (Kaunas)
2020-04-17 / 10:53
Reikia įspėjamųjų ženklų prieš grečio matuoklius!
12 irmantas (Kaunas)
2020-04-17 / 10:37
Daug kartu buvo skelbta kad greicio matuokliu tikslas yra suletinti eisma tam tikrame ruoze, o ne bausti. Tam ir yra irengiami zenklai, kai nera zenklu - niekas nesuletina. Svarbu saugumas o ne surenkamos baudos
13 Neskelbiama
2020-04-17 / 09:44
Reikia įspėjamųjų ženklų prieš grečio matuoklius!
14 Giedrius
2020-04-17 / 09:13
Nelegaliai renkami duomenys, pažeidžiamos laisvo žmogaus teises.
15 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-10 / 17:58
Tai turi būti pažymėtą įspėjamaisiais ženklais!
16 Neskelbiama
2020-04-05 / 15:21
Įspėjamūjų ženklų turi nebūti. Reikia protingai važiuoti ir nereikės “staigiai stabdyti, ar sudarinėti avarines situacijas”.
17 Neskelbiama (Kaunas)
2020-03-02 / 19:05
Trikojų statymas- legalus būdas surinkti pinigus iš piliečių, o ne eismo saugumo didinimas. Žmonės naudojasi mobiliaisiais telefonais jog sužinotų kur pastatyti trikojai, jog išvengtų baudų. Taip pat trikojai statomi tokiose vietose kur didesnis greitis nesukelia jokios realios grėsmės eismo saugumui.
18 Rokas
2020-03-02 / 18:28
Daug kartu buvo skelbta kad greicio matuokliu tikslas yra suletinti eisma tam tikrame ruoze, o ne bausti, tam ir yra irengiami zenklai, kai zenklu - niekas nesuletina, todel ir saugiau netampa
19 Kornelija
2020-03-02 / 15:35
Užteks vogti iš paprastų liaudies žmonių, ženklai privalo būti!
20 Evelina (Kaunas)
2020-03-02 / 12:12
Įspėjamieji ženklai privalo būti - kitaip, tai tik plėšikavimas
21 Nerijus
2020-03-01 / 20:50
Manau, cia yra legalizuotas reketas vidury baltos dienos
22 Neskelbiama
2020-03-01 / 00:08
Jei žymimi stacionarūs greičio matuokliai, tai kodėl mobilūs nėra žymimi
23 Neskelbiama (Šiauliai)
2020-03-01 / 00:05
Įspėjamieji ženklai privalo būti - kitaip, tai tik plėšikavimas
24 Neskelbiama (Šiauliai)
2020-02-29 / 13:38
Reikia įspėjamųjų ženklų prieš grečio matuoklius!
25 Viktorija (Vilnius)
2020-02-29 / 13:32
Prevencija privalo būti, o ne pasipelnimas. Policininkai slepiasi krūmuose...
26 Neskelbiama (Naujoji Akmenė)
2020-02-29 / 12:37
Tai turi būti pažymėtą įspėjamaisiais ženklais!
27 Romualdas
2020-02-29 / 12:18
zenklas turi stoveti, kitaip tai eilinis isrinktuju pasipinigavimas
28 Sergej
2020-02-29 / 09:41
Gana gudraut su trikojsais, reik zenklu prieš greicio matavymo itaisus.
29 Julius (Vilnius)
2020-02-29 / 09:12
skvernelizmo uždarbio metodus už pakarpos ir į maskvą
30 Neskelbiama
2020-02-29 / 04:59
Durneliai jus atsigave isvisa lakstyt norit tik kaip nuo birkos nutruke, kiek zmoniu uzmusa per greicio virsijima, bus zenklai zinos kad stovi ir neleks, trikoji pravaževes vel pis cionga kaip ir su radarais budavo.

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Šauksmas dėl Gojaus girios išgelbėjimo (1)

VšĮ. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą. Šalia Gojaus girios buvo Perkūnkiemio kaimas, kurio vietoje sovietiniais laikais pastatė Elektrėnų šiluminę elektrinę, - kita kaimo dalis buvo užpilta Elektrėnų marių vandeniu. Gana simboliška, kad žaibais besisvaidančio Perkūno vardo kaimo vietoje buvo pastatyta elektrinė. Profesorius archeologas Vykintas Vaitkevičius mano, kad Perkūnkiemis ir Gojaus giria prieš šimtmečius galėjo sudaryti vientisą baltų kulto erdvę, kurioje tikėtina buvo ir šventykla, ir šventa Gojaus giria... Gojaus gira, vietinių žmonių įsitikinimu, Lietuvos kultūrai svarbių pagoniškų ritualų vieta. Ir štai, 2020 m. liepos pabaigoje paskelbta, kad „Į kultūros vertybių registrą įtrauktas Gojaus miškas, esantis šalia Elektrėnų miesto, bus kertamas. Valstybinė miškų urėdija, vykdydama ūkinę veiklą, nusprendė, kad 8,6 ha miško ploto, kuris šiandien saugo 3 kultūriškai svarbius pilkapynus, bus iškirsta.“. Tenka pastebėti, kad Valstybinė miškų urėdija jau vykdo Gojaus miške paruošiamuosius darbus to miško plynam iškirtimui. Panašu, kad miškas jau netrukus bus pradėtas kirsti nepaliekant nei vieno brandaus medžio... Valstybinių miškų urėdijos atstovai teigia, kad „Gojaus miškas – tai ūkinis objektas, kurio mediena skirta pramonei.“... Dalį Gojaus girios nuosavybės teise valdantis Algimantas mano, kad „miškininkams svarbu iškirsti brandų mišką, jį parduoti, o paveldosauga jiems esą nerūpi“. Kiekvienas pajautą gamtai ir gamtos jėgoms turintis asmuo gali įsitikinti, kad Gojaus giria tikrai ypatinga vieta, - joje vaikštant ir rymojant tarsi sustoja laikas, jame esant randasi šviesesnės mintys, atsiranda vidinė rimtis ir pusiausvyra. Tai viena iš Lietuvos jėgos vietų. Naikinant jėgos vietas, naikinama ir pati Lietuvos valstybė. Gojaus miškas gana brandus, - jame gausu šimto ir daugiau metų amžiau medžių. Taigi kieno paliepimu ir sprendimu nespręsta plynai iškirsti šventą Gojaus mišką? Tikėtina, kad tas sprendimas patvirtintas valdant žaliesiems valstiečiams, - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Akivaizdu, kad tokiu sprendimu paminama ir gamtosauga, ir paveldosauga, ir valstybės saugumas. Todėl kviečiame visus mylinčius gamtą, Lietuvą ir apskritai žmogiškumą susitelkti dėl Gojaus girios išsaugojimo. Tai šauksmas dėl jūsų dėmesio bendromis pastangomis apginti šią Lietuvos jėgos vietą nuo sunaikinimo. Kokie galimi Gojaus girios išsaugojimo sprendimai? Vienas iš galimų sprendimų tai pakeisti Gojaus miško grupę iš IV, - ūkinis miškas, - į II grupę, - specialios paskirties, rekreacinis miškas. Taip pat Gojaus giria galėtų būti įtraukta į Elektrėnų miesto sudėtį kaip miško parkas. Išsaugokime Gojaus girią, - išgelbėkime ją nuo sunaikinimo! VšĮ „Taurus Siekis“