DĖL VILNIAUS R. AVIŽIENIŲ SEN. SALDENĖS K. PIEVŲ GATVĖS PRIEŽIŪROS IR TVARKYMO

301 PARAŠAI

Kategorija:

Pagal Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 32 punktą, viena iš savivaldybių funkcijų yra savivaldybių vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūra, taisymas, tiesimas ir saugaus eismo organizavimas.
Vilniaus rajono Avižienių seniūnijoje esančios Saldenės ir Gilužių gyvenvietės sparčiai plečiasi – didėja nuolatinių gyventojų skaičius, vystosi nauji gyvenamųjų namų kvartalai, o vystant šiuos kvartalus, važinėja gana daug sunkiasvorių automobilių, kurie gadina kelią.
Mes, Vilniaus r. Avižienių sen. Saldenės k. ir Gilužių k. gyventojai, kreipiamės į Vilniaus rajono savivaldybės administraciją ir Vilniaus r., Avižienių seniūniją su prašymu atkreipti dėmesį į Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. esančio kelio būklę.
Saldenės k. esanti ilgiausia, per visą gyvenvietę besidriekianti Pievų g., kuria pasiekiama ir Gilužių gyvenvietė, yra pasibaisėtinos būklės – duobėta, duobių ypač padaugėja po lietaus, sunku pravažiuoti ne tik gyventojų transportui, bet ir mokykliniams autobusams, taip pat apsunkinamas judėjimas ir pėstiesiems bei dviratininkams.
Kadangi 2018 m. lapkričio 27 d. vykusioje Avižienių sen. seniūnaičių sueigoje, sudarant 2019 m. Avižienių sen. kelių ir gatvių remonto programą, net nebuvo svarstomas klausimas apie minėtos Pievų g. įtraukimą į minėtą programą, kelias šiai dienai nėra prižiūrimas tinkamai. Kadangi kelio danga molis ir ant jos nuolat laikosi vanduo, kuris nenubėga į šalia kelio esančius griovius, to pasekoje kelias pastoviai yra niokojamas lengvųjų, ir dar daugiau, sunkiasvorių transporto priemonių.
Paminėtina ir tai, kad esant blogai kelio būklei, vaikus parvežti namo atsisakė Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyriaus mokyklinis autobusas.
Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta aukščiau, mes, Vilniaus r. Avižienių sen. Saldenės k. ir Gilužių k. gyventojai, kreipiamės į atsakingas institucijas ir prašome:
1) imtis veiksmų ir užtikrinti tinkamą Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. priežiūrą.
2) Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. įtraukti į Vilniaus rajono savivaldybės tvarkomų kelių ir gatvių sąrašą ir ją išasfaltuoti arba imtis veiksmų, siekiant pagerinti esamą kelio dangą, kad vanduo nesilaikytų ir kad būtų užtikrintas tinkamas ir kokybiškas pravažiavimas/praėjimas šiuo keliu.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2020-02-13 / 16:44
Kelias tragiskas. Kazkoks pasityciojimas. Kai bando "lyginti" kelia, dar didesnes duobes iskasa. Gal ziniasklaida reikia pasitelkti ? Gal viesas demesys seniuna , o galbut ir rajono savivaldybe pajudins?..
2 Neskelbiama (Vilnius)
2020-02-08 / 10:17
Net keliu ne pavadinsi.... Su vaiku vaziuot tragedija, skubiai niekur ne isvaziuosi nes vien duobes ir purvas, ir transporto gadinimas. Avizieniai, Giluziu kaimas pleciasi su kiekviena diena, jau senai reikia tvarkyti gatves.
3 Romualdas (Vilnius)
2020-02-06 / 12:32
Kelias tikrai pasibaisetinas,reikalingas skubus remontas,kodel turi kenteti tiek zmoniu,seimu su mazameciais vaikais,kodel gadinamos mašinos
4 Neskelbiama
2020-02-06 / 12:23
Blogas kelias, pastovei papildomos automobylio nenumatytas remontas,,, vaiko veziojimas kedutei tragedija kartais iki apsiviemymo ,,, remontas butinas,,,,
5 Svetlana (Vilnius)
2020-02-06 / 11:06
Butina tvarkyti kelia,kuo skubiau asfaltuoti,gadinamos mašinos,susisiekimas neimanomas
6 Mindaugas
2020-02-06 / 11:03
Ten sunkiai tą gatvę pavadinti keliu. Seniūnas visiškai neveiksnus. Apkiautęs sėdi ir niurna dainelę kaip pinigėliu nėra. Dirbti reikia.
7 Donatas (Vilnius)
2020-02-05 / 23:15
Butina tvarkyti kelia,kuo skubiau asfaltuoti,gadinamos mašinos,susisiekimas neimanomas
8 Inga
2020-02-05 / 23:05
Kelias tragiškas. Remontas būtinas. Neimanoma važiuoti mašina
9 Airidas (Vilnius)
2020-02-05 / 21:28
Baisus kelias, po kiekvieno vaziavimo reikia ne tik nusiplauti automobili, bet ir apziureti jo technine bukle.
10 Neskelbiama
2020-02-05 / 21:12
Kelias labai labai blogas, duobėtas, sunkiai pravažiuojamas. Ar seniūnas , nesirūpinantis kelio remontu, pasiryžęs mokėti už automobilių remontą?????
11 Neskelbiama (Vilnius)
2020-02-05 / 20:28
Butina tvarkyti kelia,kuo skubiau asfaltuoti,gadinamos mašinos,susisiekimas neimanomas
12 Neskelbiama
2020-02-05 / 20:25
Kosmaras,po kiekvieno pravaziavimo masina reik plauti,neskaitant to kad vaziuokle tvarkyti reikia
13 edvardas
2020-02-05 / 20:18
kelias reikalauja asfaltavimo,kadangi važiuoti juo neįmanoma,gadinama mašina,o po lietaus pravažiuoti ypatingai sunku.
14 Neskelbiama
2020-02-05 / 20:17
Tai automobilių gadinimas. Reiketų kažką daryt neatideliotinai,
15 Olegas
2020-02-05 / 20:06
Sutinku. Reikia tvarkyti ir prižiurėti Pievų ir Kernavės gatvęs.
16 Dalia
2020-02-05 / 20:06
Butina tvarkyti kelia,kuo skubiau asfaltuoti,gadinamos mašinos,susisiekimas neimanomas
17 Neskelbiama
2020-02-05 / 19:50
Kelią būtina asfaltuoti, nebent seniūnas nori pats mokėti už mašinos remontus kasmetinius. Vasarą vien dulkės aplink, neįmanoma su vaikais žaisti lauke. Važiuojant dviračiu jautiesi kaip amerikietiškų kalnelių, tragedija. Asfaltuokite kuo skubiau
18 Vanda (Vilnius)
2020-02-05 / 19:26
Senyvo amžiaus močiute, negali laisvai komunikoti.Del tragiško kelio.
19 Edvard (Vilnius)
2020-02-05 / 19:19
Kelias tragiškas .Remontas būtinas.Neimanoma važoti nei eti.
20 Gyventojas (Vilnius)
2020-02-05 / 15:58
Po kalbus su seniūnu telefonu del gatvės tvarkymo. Cituoju "Ko Jus norite gyvenate kaime taip ir bus purvas, Pievų gatve nėra gatve nebus tvarkoma. Klausimas kas toki seniūną išrinko? Ir kaip jis tvarkosi?
21 Marija
2020-02-05 / 14:34
Kelias tragiškas. Remontas būtinas. Neimanoma važiuoti mašina , nesakat apie vaikiško vežimėlio.
22 Neskelbiama
2020-02-05 / 14:32
prašome: 1) imtis veiksmų ir užtikrinti tinkamą Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. priežiūrą. 2) Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. įtraukti į Vilniaus rajono savivaldybės tvarkomų kelių ir gatvių sąrašą ir ją išasfaltuoti arba imtis veiksmų, siekiant pagerinti esamą kelio dangą, kad vanduo nesilaikytų ir kad būtų užtikrintas tinkamas ir kokybiškas pravažiavimas/praėjimas šiuo keliu.
23 Aleksandr (Vilnius)
2020-02-05 / 12:16
Tragiškas kelias kurį reikia kuo skubiau tvarkyti
24 Neskelbiama (Vilnius)
2020-02-05 / 12:06
Reikalingas skubus kelio remontas - asfaltavimas. Kelio būklė - kritinė. Neįmanoma važiuoti automobiliu, o ką jau kalbėti apie mažamečių vaikų susisiekimą iki autobusų stotelės.
25 Neskelbiama
2020-02-05 / 11:43
Važiavimas automobiliu tragiškas, o ką jau kalbėti apie vaikų parėjimą iš mokyklos peščiomis-neįmanomas, suklimtų iki ausų!!!! Avižienių seniūnas apgailėtinas, seniai laikas išspirt! Beje, šiuo metu laukiuosi ir tikrai nėra malonu purtytis tokiu keliu, jei kas nutiktų būtent dėt kelių kaltės, labai įdomu kas už tai būtų atsakingas?
26 Neskelbiama
2020-02-05 / 11:09
Vengiame važinėti tuo keliu į Avižėnius, nes baisus kelias, važinėjame aplinkui. Zujūnų seniūnui pakanka vieno skambučio, kad išgreideruotų, peticijų nerašom.
27 Neskelbiama
2020-02-05 / 10:39
ir aplamai keliai (jei juos galima taip pavadint) labai retai tvarkomi. gal seniūnas jau pavargo? gal reikia kito?
28 Neskelbiama (Vilnius)
2020-02-05 / 10:28
prašome: 1) imtis veiksmų ir užtikrinti tinkamą Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. priežiūrą. 2) Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. įtraukti į Vilniaus rajono savivaldybės tvarkomų kelių ir gatvių sąrašą ir ją išasfaltuoti arba imtis veiksmų, siekiant pagerinti esamą kelio dangą, kad vanduo nesilaikytų ir kad būtų užtikrintas tinkamas ir kokybiškas pravažiavimas/praėjimas šiuo keliu.
29 juliana (Vilnius)
2020-02-05 / 10:17
prašome: 1) imtis veiksmų ir užtikrinti tinkamą Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. priežiūrą. 2) Vilniaus r., Avižienių sen., Saldenės k. Pievų g. įtraukti į Vilniaus rajono savivaldybės tvarkomų kelių ir gatvių sąrašą ir ją išasfaltuoti arba imtis veiksmų, siekiant pagerinti esamą kelio dangą, kad vanduo nesilaikytų ir kad būtų užtikrintas tinkamas ir kokybiškas pravažiavimas/praėjimas šiuo keliu.
30 Neskelbiama (Vilnius)
2020-02-05 / 10:13
Neįmanoma pravažiuoti su invalido vėžimėliu nei Pievų , nei Skardžio gatvėmis - gėda

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (741)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (395)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!

Atliekų tvarkymo įmonei Kairių miestelyje NE (125)

R.Pumputienė. Adresuota: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Aplinkos ministerija, Šiaulių rajono savivaldybė, Kairių seniūnija

Nepritariame UAB "Virginijus ir Ko" pateiktai nepavojingų atliekų tvarkymo įmonės PVSV ataskaitai, kuri parengta formaliai ir neatsakingai, pritraukiant prie leistinų higienos normų. Nepritariame nustatomos sanitarinės apsaugos zonos (SAZ) riboms, kuri sutampa su įmonės teritorijos ribomis, juntamas stiprus fizinis ir psichologinis poveikis. 100 m SAZ zonoje yra 29 gyvenamosios paskirties sklypai, iš jų 16-oje stovi gyvenamieji namai. 300 m SAZ zonoje yra 71 gyvenamosios paskirtie sklypai, iš jų 53-juose stovi gyvenamieji namai. poveikis juntamas ir toliau už nurodytų zonų ribų SAZ - gyvenamoji statyba negalima. Įmonė negirdi, MŪSŲ, žmonių nerimo ir gudrumu plečia veiklą, stato plastiko deginimo monstrą, kuris į aplinką išmes toksines medžiagas, kvapą, kels triukšmą visą parą, o "išvalytą vandenį" išleis į gamtinę aplinką. Reikalaujame stabdyti aplinką teršiančią veiklą arba įmonę iškelti toliau nuo apgyvendintos teritorijos.

Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo (54)

Loreta. Adresuota: Klaipėdos rajono savivaldybės merui, Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui

Klaipėdos rajono savivaldybės merui Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui KREIPIMASIS Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo (2021-01-05) Klaipėdos rajonas Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Jus reikšdami susirūpinimą dėl pradėtų pozityvių, inovatyvių darbų tęstinumo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Viešojoje erdvėje pateiktas Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo pareiškimas dėl pasitraukimo iš užimamų pareigų visuomenėje sukėlė daug diskusijų ir neapibrėžtumo. Mes, žemiau pasirašiusieji, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo darbą vertiname puikiai, jo iniciatyvas ir pertvarkas palaikome ir tikime, kad mūsų išreikštas pasitikėjimas ir tikėjimas pradėtais darbais, inovacijomis suteiks visoms šalims galimybę priimti tinkamą sprendimą ir apsisprendimą palikti Artūrą Bogdanovą esamose pareigose. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, jog šiuo metu reikalingas visų susitelkimas, diplomatiškumas ir kompromisų ieškojimas vardan Klaipėdos rajono gyventojų gerovės, šio krašto verslo plėtros, darbo vietų kūrimo ir t. t. Suprantame, kad pagal teisės aktus Administracijos direktorių teikia meras ir jis yra tvirtinamas Tarybos sprendimu. Tarybos išrinkti atstovai atstovauja rinkėjams. Mes, kaip rinkėjai, žemiau pasirašiusieji, taip pat norime išreikšti savo valią ir siūlome valdančiąjai daugumai pradėti derybinius procesus dėl Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo tolimesnio darbo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Prašome visuomenei pateikti aiškią Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos poziciją dėl pasiūlymo Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui toliau likti esamose pareigose, siekiant užtikrinti kartu su Taryba pradėtų darbų tęstinumą, tuo išreiškiant pagarbą rinkėjams ir jų teisėtiems lūkesčiams. PASIRAŠO RENGĖJAI ir kiti Juridiniai ir fiziniai asmenys, pasirašę 2020-01-05 ir vėliau: UAB „Gerduva“ vadovai Loreta Mazalienė ir Romualdas Mazalas A.Šakinienės teisinės kontoros savininkė, teisininkė Andželika Šakinienė UAB ,,Stelga‘‘ direktorius ir akcininkas Marius Stalgys UAB ,,Gargždų knygynas‘‘ savininkė Ina Jurgulienė UAB ,,Dėmesio srautas‘‘ direktorius Gediminas Ročys Vytautas Čeledinas Edgaras Radvila Šarūnas Vaičiulis