Švarus akvariumas

20 PARAŠAI

  • P.K.
  • nuo 2020-02-06
Adresuota: Fuxai
Kategorija:

Nuo seniausių laikų šluotos perdavimas buvo laikomas svarbia ir iškilminga tradicija jos gavėjams. Deja, nuo šių metų viskas keičiasi. Nebesuprantama, jog su didžia garbe ir pareiga būti šioje vietoje ateina ir svarbi atsakomybė..viskas laikoma juokais.
Remdamasi svarbiausiojo socialinės atsakomybės Kodekso, Bendros tvarkos skyriaus, taisykle numeris 1.1 teigiančia, jog už tvarką atstovybėje yra atsakingi atstovybės Pirmakursiai, kol juos pakeičia kita Pirmakursių karta, rašau šią peticiją ir noriu atgaivinti gilią tradiciją, pradedant nuo švaraus akvariumo.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aurimas Ž... Žuvytė turi gyventi! Ji nesugeba pasirūpinti savimi, tad turime suteikti jai tinkamas galimybes išsilaikyti. Jei to nebus padaryta – ji mirs, o kartu su ja mirs viskas, kas yra gražu. Tad, pirmakursi, atiduok žuvytei tai, ką privalai! 2020-02-06 / 14:35
2 Jovita B... laba diena, kažkada tame akvariume gyveno gerbiama žuvytė, atlaikiusi atstovybės džiaugsmus, ašaras, vargus ir pakilimus, gyvenusi ne vieną ir ne du metus, mačiusi daugiau pirmininkų negu nariai per savo visus 4 metus, turėjusi daug išminties ir sielos grožio savyje, mačiusi pykčius ir susijungimus. Pirmakursiai nėra tiek patyrę, o taip negerbia šventos vietos. Tai yra kaip paminklas, relikvija, prisiminimas apie praeitį. Jaučiu nepagarbą ir nusivylimą. Džiaugiuosi peticijos iniciatyva. 2020-02-06 / 13:10

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

Uz vilkes Lunos grazinima seimininkei

Gabriele Mylinti Gyvunus. Adresuota: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Augino šunį, o užaugino vilką. Panevėžietė turėjo šuns patelę, rūpinosi ja pustrečių metų, o vėliau planuodama išvykti į užsienį ją atidavė prieglaudos globai ir paaiškėjo, kad ji pusiau vilkė. Pasikeitus planams moteris dabar nori susigrąžinti augintinę, tačiau aplinkosaugininkai beda į įstatymus ir žada gyvūną vežti į Vokietiją. Dėl vilkės likimo jau kovoja ir gyvūnų globėjai. Moteris ją augino lauko voljere, priglaudė visai mažutėlę iš vyriškio, kuris įsiūlė pamiškėje surastą šuniuką. Dabar vos išgirdusi pažįstamą balsą, keturkojė kaipmat pralinksmėja – Luna leidžiasi glostoma ir net mėgaujasi, kai šeimininkė kaso jai šoną. „Labai myliu, labai“, – sako „vilkės“ šeimininkė Silva Budrė. Moteris sako, kad gyvūnas draugiškas ir nieko nėra nuskriaudęs, labiausiai esą prisirišęs prie jos ir sūnaus. Augdama priminė vokiečių aviganės mišrūnę, populiariai dar vadinamą vilkšunę. Deja, apsaugos ministerija pasiule Luna arba uzmigdyti, atiduoti moksliniams tyrimams arba isgabenti uz Lietuvos ribu. Visos seimininkes pastangos susigrazinti Luna iki siol liko bevaises. Tad ir as visus neabejingus piliecius kvieciu jungtis ir kovoti uz Luna!! Te nugali zmogiskumas o ne valdininku savivale. Tuo labiau net ir Lietuvoje turime Vilku parka!