Žalios dešinės rodyklės grąžinimas Garliavoje, Vytauto - J.Lukšos g.

135 PARAŠAI

Kategorija:

2020 m. sausio mėnesį vyriausybės nutarimu galima grąžinti žaliąsias rodykles leidžiančias sukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui ( Vyriausybės nutarimas: https://e-seimas.lrs.lt/rs/legalact/TAK/7555d36031fc11ea8f0dfdc2b5879561/).

Remiantis minėtu nutarimu, prašome, kad tokia rodyklė būtų grąžinta Garliavoje, Kauno r. šviesafore, įrengtame Vytauto ir J.Lukšos gatvių posūkio vietoje.

Šiuo metu toje vietoje susidaro nepagrįstai ilgos automobilių eilės, taip teršiamas oras itin arti esantiems aplinkiniams gyvenamiesiems namams, sutrikdomas natūralus eismas. Sudėtinga pasukti į "Maximos" parduotuvę, esančią Vytauto g. 105. Susidarius kamščiui ilgiau užtrunkama nuvykti į darbus, nuvežti vaikus į darželius, mokyklas.

Minėta eismo vieta neavaringa, žaliosios rodyklės grąžinimas nesumažins eismo saugumo. Didesnis automobilių pralaidumas taupytų gyventojų ir svečių laiką eisme, mažintų oro taršą.

Peticija prašome didelių finansinių išteklių nereikalaujančio žaliosios rodyklės grąžinimo.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Andrius (Kaunas)
2020-03-11 / 20:27
Reikia rodykles nes kamstis ten kur jo nebuvo niekada. Grazinkit rodykle zalia
2 Rita
2020-03-08 / 21:42
Būtina grąžinti žalią rodyklę! Dabar padėtis tikrai bloga!!!!
3 Neskelbiama
2020-03-08 / 11:03
Dingo rodyklė ir atsirado kamštis ties sankryža
4 Neskelbiama
2020-03-08 / 10:27
Beprasmis stovejimas, kuomet galima drąsiai važiuoti jei būtų rodyklė
5 Birute (Kaunas)
2020-03-07 / 14:19
Greitejant gyvenimo tempui, nesinori gaisti laiko spustyse. Grazinant zalia rodykle, eismo saugumas nesumazes.
6 Lina
2020-03-07 / 10:53
Būtina grąžinti žalią rodyklę, beprasmis stovėjimas kamštyje, anksčiau to niekada nebūdavo.
7 Agnė (Garliava)
2020-03-06 / 22:51
Labai reikalinga grąžinti rodyklë, kadangi piko metu susidaro spūstys.
8 Osvaldas (Garliava)
2020-03-06 / 22:46
Labai reikalinga rodykle, nes susidaro didžiulė eilė, ko anksčiau nebuvo
9 Violeta
2020-03-06 / 22:03
Labai reikalinga rodykle, nes susidaro didžiulė eilė, ko anksčiau nebuvo
10 Rasa (Garliava)
2020-03-06 / 21:28
Būtina gražinti žalia rodyklę. Taip sumažės spūstis piko metu.
11 Dovydas
2020-03-06 / 21:19
Šioje sankryžoje turi būt sugrąžinta lentelė!
12 Neskelbiama
2020-03-06 / 20:27
Ta rodykle panaikins kamscius. Vien del to kad is vyrauto g. Sunat i luksos gatve degant zaliam sviesoforo signalui dega ir zalia pestiesiems. O su rodykle visi nusuka ir jokio kamscio nebelieka ir pestieji saugiai eina.
13 Vaida (Garliava)
2020-03-06 / 20:08
Būtinai kuo greičiau grąžinti rodyklę šioje vietoje, kad būtų sumažintos transporto spūstys Vytauto gatvėje ir laukiančių posūkio į Mastaičius.
14 Danute (Garliava)
2020-03-06 / 19:12
Būtinai reikalinga žalia rodyklė, kad nebūtų eilių ir galėtų pravažiuoti greičiau
15 Neskelbiama
2020-03-06 / 19:01
Būtina kuo greičiau grąžinti rodyklę šioje vietoje, kad būtų sumažintos transporto spūstys Vytauto gatvėje sudaromos laukiančių posūkio į Mastaičius t/p
16 Neskelbiama (Garliava)
2020-03-06 / 16:01
Buvau nustebes jog pirmoj vietoj negrazino sitos zalios rodykles.
17 Neskelbiama (Garliava)
2020-03-06 / 15:32
Kol buvo rodykle tol nebuvo kamscio , o dbr yra ir turi laukt ...
18 Neskelbiama (Garliava)
2020-03-06 / 14:54
Kol buvo rodyklė prie sankryzos budavo apie 10 automobiliu. Dabar kai rodyklės nėra 30. O piko metu ir daugiau.
19 Neskelbiama (Garliava)
2020-03-06 / 14:35
Dėl susidarančių kamščių piko metu privaloma grąžinti!
20 Neskelbiama
2020-03-06 / 14:23
Būtina grąžinti, kol buvo rodyklė kamščio nebūdavo o dabar lauki valanda laiko kad pravaziuoti
21 Virgilija (Garliava)
2020-03-06 / 14:16
Būtina gražinti rodykle į dešinia puse, nesusidarytų tokios spūstys, kamščiai kaip dabar.
22 Jolita (Garliava)
2020-03-06 / 13:34
Butinai reikia grazinti,nes dar tokiu nesamoningu kamsciu Garliavoje nesu macius. Sankryza tikrai nera avaringa,todel rodykles grazinimas tikrai saugumo nesumazins,bet bent isvaziavimas i Luksos g. butu greitesnis.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.