Del priverstinės sterilizacijos

6 PARAŠAI

Kategorija:

Tikriausiai daugelis pastebėjome, kad mūsų šalyje nėra tinkamai baudžiami iškrypėliai, pedofilai, prievartautojai, vaikžudžiai ir girtos nieščiosios.
Žinoma nuo to labiausiai kenčia mūsų ateitis - vaikai.
Manau priverstinės sterilizacijos įteisinimas būtų puiki galimybė žengti žingsnį į prieky.
Priverstinė sterilizacija būtų ne tik tinkama bausmė visam gyvenimui tiems kurie užmušė, išprievartavo ar dar kaip nors išniekino kudikį/vaiką, bet ir užkirstų kelią daugeliui nusikaltimų ateityje.
Tik mūsų visų susivienijimo dėka, dar gali kažkas pasikeisti !

Pasirašyti peticiją

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (569)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.