Įrengti pėsčiųjų šviesoforus mirtinoje Nemuno gatvėje Panevėžyje.

166 PARAŠAI

Kategorija:

Po dar vieno, tragedija pasibaigusio auto įvykio mieste svyra rankos ir kyla baimė dėl savo ir kitų saugumo. Jauna mergaitė prarado savo mamą, bei buvo sunkiai sužalota pati. Paprašykime visi kartu, kad miesto savivaldybė įrengtų reguliuojamas pėsčiųjų perėjas Nemuno gatvėje. Taip pat visose kitose gatvėse su keturiomis ir daugiau eismo juostų. Nejaugi šviesoforo kaina yra didesnė už gyvybę?

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-13 / 08:06
Reikia geriau pažymėti perėjas, jose apšvietimo trūksta. Kaunas nupiešė kelio ženklinimus ant asfalto ir apšvietimą pagerino, gal ir mums to reikėtų. Per daug nelaimių vienoje gatvėje.
2 Neskelbiama
2020-03-12 / 05:46
Irenkit reguliuojamas pesciuju perejas, o ne svaistykit musu mokesciu moketoju pinigus visokiom nesamonem.
3 Gita
2020-03-11 / 12:35
Už saugumą pėsčiųjų! Pačiai kaip vairuotojai trūksta ne tik šviesaforų prie perėjų, bet ir apšvietimo perėjose. Cido arena-žiedas atkarpoje su baime einu per gatvę, ten taip pat būtina įrengti pėsčiųjų šviesaforus!
4 Neskelbiama
2020-03-11 / 10:55
Žmonės,kurie esat šiandien vykdytojų pozicijoj, nuo kurių, kaip nuo kokių dievų, priklauso tiek svarbių mūsų VISŲ gyvenime dalykų, kada jūs atsibusit ir pradėsit sąžiningai viską daryti ŽMOGAUS labui?! Kad visiems, ir jums patiems, tai pasitarnautų?! Įjunkim vaizduotę - kaip gyventume, jei darytume vieni kitiems tik gerus darbus?! Kviečiu daryti, kas reikalinga visų gerovei!
5 Rita (Panevėžys)
2020-03-11 / 09:38
Prie mano namų jau žuvo 4žmonės. Gal jau gana?
6 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-11 / 09:11
Apmaudu, kad Savivaldybė priima ,,pigesnį" sprendimą apskritai naikindama perėjas (Ateities g., Klaipėdos g.). O žmonės kažkaip turi pereiti gatvę, tai ir eina įprastais maršrutais, rizikuodami savo gyvybe, pažeidinėdami taisykles.
7 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-11 / 08:06
Nemuno gatvės perėja yra netoli mano namų. Jau ne vienas yra joje žuvęs. Laikas užkirsti kelią kitoms mirtis.
8 Rimutė (Panevėžys)
2020-03-11 / 07:05
Tikrai reikia ką nors daryti! Nesaugu visiems ir vairuotojams, ir pestiesiems!
9 Eugenija (Panevėžys)
2020-03-10 / 21:24
Ties Cido arena trijų juostų perėja. Kaskart einu atsargiai, nes kelissyk buvo, kad perėjus dvi stovinčias mašinas, trečioje juostoje "šauna" nestabdydama dar viena mašina. Nemato, kad kitos pristabdė?!
10 Mantas (Panevėžys)
2020-03-10 / 18:26
NEREIKIA šviesaforo pėsčiųjų perejoje. Užtektų ir kalniuko toje vietoje. Jau užtenka ir taip pristatytų išmaniųjų šviesoforų
11 Sigita (Panevėžys)
2020-03-10 / 18:05
Reikia būtinai ten perejos reguliuojamos.Bet turi saugotis ir pėstieji.
12 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-10 / 15:35
Už kiekvieną vainiką ir žvakutes, po kalnelį. Už kiekvieną partrenktą perėjoje, po apšviestą perėją. Ir pas kiekvieną po registratorių, gal po 10 metų bus tvarka :(
13 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-10 / 14:35
Mirties autostrada. Kiek dar nelaimių reiktų ,jog imtųsi priemonių? Kiek dar sužlugdytų gyvenimų tiek nukentėjusių, tiek kaltininkų
14 Zenona (Panevėžys)
2020-03-10 / 12:09
Nemuno gatveje intensyvus eismas, būtina įrengti šviesoforus arba "pridaryti"kalnelių. Šiandien prie perėjos netoli" Senukų" stovėjome 3, pravažiavo gal 4 mašinos nei viena net nesulėtino greičio...
15 Kristina
2020-03-10 / 11:29
Kiek dar bus nelaimių, reikia daugiau šviesoforų! Saugokime kitus ir save
16 Brigita (Joniškėlis)
2020-03-10 / 09:19
Būtinos reguliuojamos perėjos, bet ir pėstieji turėtų būti apdairesni, jei vienas sustojo, tai nereiškia, kad ir kiti sustos.
17 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-10 / 08:47
Privaloma įrengti ne vien šviesoforus toje vietoje, kur nutinka MIRTINI ĮVYKIAI, BET IR KALNELIUS.
18 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-10 / 08:34
Būtina pastatyti Nemuno g. reguliuojančią perėją.
19 Neskelbiama
2020-03-09 / 22:47
Reguliuojamieji šviesoforai pėstiesiems turėtų būti įrengti prie kiekvienos perėjos ir visoje Lietuvoje.
20 Neskelbiama
2020-03-09 / 19:19
Jau nebe pirma avarija, kai žuvo žmonės toje vietoje. Manau, tikrai reikia šviesoforo toje peščiųjų perėjoje.
21 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-03-09 / 18:33
Tik užtai kad galbūt kalnelius įrengtų, galbūt šviesoforus pastatytų, o gal padėtų ir geras apšvietimas... na kažką daryti ir ne vien Nemuno gatvėje, bet visame Panevėžyje... Kad ir pačiai mažai tenka eiti perejomis, nes privažiuoju iki kur reikia, bet jau užtenka aukų nekaltų...
22 INGA
2020-03-09 / 18:04
Už reguliuojamus šviesoforus prie pėsčiųjų perėjos ir kalnelius.
23 Daiva
2020-03-09 / 17:44
Kuo daugiau kalnelių įrengti toje gatvėje.Jei pirmoje juostoje vairuotojai sustoja, tai važiuojantys antra juosta tuo metu lekia nekreiptadimi dėmesio į per perėją einančius pėsčiuosius.
24 Dalia (Panevėžys)
2020-03-09 / 17:38
Būtina įrengti greičio mažinimo priemones prieš perėjas Nemuno g.
25 Gražvydas
2020-03-09 / 12:15
Butina reguliuojama perėja nes 3 esmu juostos is vienos pusės o buna kad vienas praleidžia kitas kita juosta važiuoja taip ir iki nelaimes netoli be to ten jau mirtinu avariju perėjojebuvo
26 Neskelbiama
2020-03-09 / 11:11
Manes vos nenutrenke pries 14 metu ties Nemuno poliklinika. Niekas nesikeicia, liudna.
27 Neskelbiama
2020-03-09 / 11:09
Tikrai už,nes kaip ir pats esu vairuotojas,nors važiuojant leistinu greičiu sutemus kartais būna ir pačiam sunku prieš perėjas nes matomumas labai prastas,o kalbant apie tuos kelių budulius tikrai reiketu gero apšvietima,nes žmogišai su jeis nepakovosi kai smegenys kai pas žvirblį.
28 Neskelbiama
2020-03-09 / 11:04
Kiek dar ta gatvė nusineš gyvybių? Pats laikas reguliuojamus šviesaforus pastatyt, arba išvis panaikinti toje vietoje nereguliuojamas peščiūjų perėjas.
29 Benita (Panevėžys)
2020-03-09 / 11:02
Na mano manymu tikrai visoje nemuno g. Reikią šviesoforų nes toje gatvėje neįmanoma kad būtų nenutrenkti žmonės prieš keles dienas važiavimo ties senukais ir sustojome praleisti o salė pormoje eimsmo juostoje nesustojo per plauka žmogus spėjo perbegti antrąją puse būti tikrai skaudi nelaimė buvusį, Prie čia market perėjos vos pačios su vaiku nenuskine gerai kad spejau sureguoti kad atskrenda greitis buvo nežmoniškas manau tikrai reikia šitoje gatvėje saugumo su šviesoforais o kiek nurenke nemuno
30 Marius
2020-03-09 / 10:11
Seniai laikas. Kiek dar bus sudužusių širdžių?

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (741)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (395)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!

Atliekų tvarkymo įmonei Kairių miestelyje NE (125)

R.Pumputienė. Adresuota: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Aplinkos ministerija, Šiaulių rajono savivaldybė, Kairių seniūnija

Nepritariame UAB "Virginijus ir Ko" pateiktai nepavojingų atliekų tvarkymo įmonės PVSV ataskaitai, kuri parengta formaliai ir neatsakingai, pritraukiant prie leistinų higienos normų. Nepritariame nustatomos sanitarinės apsaugos zonos (SAZ) riboms, kuri sutampa su įmonės teritorijos ribomis, juntamas stiprus fizinis ir psichologinis poveikis. 100 m SAZ zonoje yra 29 gyvenamosios paskirties sklypai, iš jų 16-oje stovi gyvenamieji namai. 300 m SAZ zonoje yra 71 gyvenamosios paskirtie sklypai, iš jų 53-juose stovi gyvenamieji namai. poveikis juntamas ir toliau už nurodytų zonų ribų SAZ - gyvenamoji statyba negalima. Įmonė negirdi, MŪSŲ, žmonių nerimo ir gudrumu plečia veiklą, stato plastiko deginimo monstrą, kuris į aplinką išmes toksines medžiagas, kvapą, kels triukšmą visą parą, o "išvalytą vandenį" išleis į gamtinę aplinką. Reikalaujame stabdyti aplinką teršiančią veiklą arba įmonę iškelti toliau nuo apgyvendintos teritorijos.

Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo (54)

Loreta. Adresuota: Klaipėdos rajono savivaldybės merui, Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui

Klaipėdos rajono savivaldybės merui Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui KREIPIMASIS Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo (2021-01-05) Klaipėdos rajonas Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Jus reikšdami susirūpinimą dėl pradėtų pozityvių, inovatyvių darbų tęstinumo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Viešojoje erdvėje pateiktas Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo pareiškimas dėl pasitraukimo iš užimamų pareigų visuomenėje sukėlė daug diskusijų ir neapibrėžtumo. Mes, žemiau pasirašiusieji, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo darbą vertiname puikiai, jo iniciatyvas ir pertvarkas palaikome ir tikime, kad mūsų išreikštas pasitikėjimas ir tikėjimas pradėtais darbais, inovacijomis suteiks visoms šalims galimybę priimti tinkamą sprendimą ir apsisprendimą palikti Artūrą Bogdanovą esamose pareigose. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, jog šiuo metu reikalingas visų susitelkimas, diplomatiškumas ir kompromisų ieškojimas vardan Klaipėdos rajono gyventojų gerovės, šio krašto verslo plėtros, darbo vietų kūrimo ir t. t. Suprantame, kad pagal teisės aktus Administracijos direktorių teikia meras ir jis yra tvirtinamas Tarybos sprendimu. Tarybos išrinkti atstovai atstovauja rinkėjams. Mes, kaip rinkėjai, žemiau pasirašiusieji, taip pat norime išreikšti savo valią ir siūlome valdančiąjai daugumai pradėti derybinius procesus dėl Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo tolimesnio darbo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Prašome visuomenei pateikti aiškią Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos poziciją dėl pasiūlymo Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui toliau likti esamose pareigose, siekiant užtikrinti kartu su Taryba pradėtų darbų tęstinumą, tuo išreiškiant pagarbą rinkėjams ir jų teisėtiems lūkesčiams. PASIRAŠO RENGĖJAI ir kiti Juridiniai ir fiziniai asmenys, pasirašę 2020-01-05 ir vėliau: UAB „Gerduva“ vadovai Loreta Mazalienė ir Romualdas Mazalas A.Šakinienės teisinės kontoros savininkė, teisininkė Andželika Šakinienė UAB ,,Stelga‘‘ direktorius ir akcininkas Marius Stalgys UAB ,,Gargždų knygynas‘‘ savininkė Ina Jurgulienė UAB ,,Dėmesio srautas‘‘ direktorius Gediminas Ročys Vytautas Čeledinas Edgaras Radvila Šarūnas Vaičiulis