Twitterio populiarinimui Facebook platformoje - ne!

19 PARAŠAI

  • nuo 2020-03-09
Adresuota: Mark Zuckerberg
Kategorija:

Pasipiktinusi Twitterio bendruomenė nori, kad visam laikui būtų panaikinta grupė „Twitter Lietuva“ (https://www.facebook.com/groups/516691049249823/). Kodėl vienas socialinis tinklas populiarinamas kitame? Ar normalu, jog tai vyksta uždaroje grupėje su 7 vartotojais? Kur žiūri valdžiažmogiai? Ar logiška būtų reklamuoti Lidl'o kibinus Maximoje? Nelogiška. Ko norėjo mergaitė? Nežinom. Ar The Roop atliktų Romo Dambrausko dainas? Veikiausiai ne.

Te nugali tiesa ir žmogiškumas, o ne Twitter Lietuvos savivalė.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Laurynas (Vilnius)
2020-03-12 / 01:29
...aš tik praeivis ir keleivis šiame pasaulyje bėdų...
2 st.samantha
2020-03-10 / 11:21
ar čia nauja ATR?? MES ESAM NEPRIKLAUSOMI, TWITTERIS TWITTERIEČIAMS
3 Paulius
2020-03-09 / 18:21
ZUCKERBERGAI GAL KONTROLIUOK KAS PAS TAVE FEISBUKE VYKSTA PAGALIAU

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.