Standartinių tarifų papildomam mokesčiui nuo 2020 03 30 - ne

0 PARAŠAI

  • .
  • nuo 2020-03-14
Adresuota: PILDYK
Kategorija:

Didinamos daugumos paslaugų kainos ir lyg to būtų mažą sugalvotas naujas niekur neregėtas standartinio plano mokestis 0,02 €/d., bus kasdien nuskaičiuojami pinigai net nepasinaudojus jokiomis paslaugomis ir kas 100 dienų susidarys 2 €, nors ir taip po 100 dienų pasibaigia sąskaitos galiojimas, neleidžia skambinti ir reikalauja pildyti, papildžius 2 EUR jie per 100 dienų pradings ir bus prarasti, visas papildymas nueis veltui.

Koks dar gali būti šio mokesčio tikslas, jeigu vienaip ar kitaip kas 100 dienų vartotojas papildo savo sąskaita mažiausiai 2 EUR suma, kas ir pasiekia paslaugų tiekėjus, tik apkrauti visas sistemas, serverius visiems kasdien nuskaitant pinigus ir padidėjus sąnaudoms vėliau dar branginti paslaugas ar atimti iš vartotojo pinigus ir galimybes ne tik ką nors sutaupyti, bet ir už juos kada nors ateityje užsisakyti daugiau paslaugų.

www.pildyk.lt/pokyciai

Pasirašyti peticiją

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (569)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (245)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.