Dėl COVID-19: Mes reikalaujame, kad Lietuvos sienos būtų uždarytos visiems užsieniečiams!

19 PARAŠAI

Kategorija:

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Lietuvos Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Tačiau šiandien į šalį įleidžiami krovinių vežėjai, nuolat Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai, diplomatai ir NATO kariai.
Kaip matome, virusas yra atvežamas iš užsienio šalių, pasienio kontrolė yra efektyvi, todėl prašoma Lietuvos Respublikos Vyriausybės uždrausti visiems užsieniečiams atvykti į Lietuvos Respubliką, įskaitant NATO karius, krovinių vežėjus ir diplomatus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Augustas
2020-03-23 / 11:43
Sutinku, dar pridėčiau, kad reikia uždrausti Lietuvių pargabenimus iš užsienio (Vokietijos) keltais, ir uždaryti Klaipėdos jūsų uostą!!!
2 Neskelbiama
2020-03-22 / 22:23
Tik kuo greičiau uždaro sienas net ir saviems kurie užsienyje, tegu ten ir gydosi, kam juos išleist kad bacila išvežtų?
3 Rasa
2020-03-20 / 18:28
Tik už neįleidimą ir išleidimą..Turi būtį griežtas kontroliavimas.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.