Dėl COVID-19: Mes reikalaujame, kad Lietuvos sienos būtų uždarytos visiems užsieniečiams!

19 PARAŠAI

Kategorija:

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Lietuvos Vyriausybė neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Tačiau šiandien į šalį įleidžiami krovinių vežėjai, nuolat Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai, diplomatai ir NATO kariai.
Kaip matome, virusas yra atvežamas iš užsienio šalių, pasienio kontrolė yra efektyvi, todėl prašoma Lietuvos Respublikos Vyriausybės uždrausti visiems užsieniečiams atvykti į Lietuvos Respubliką, įskaitant NATO karius, krovinių vežėjus ir diplomatus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Augustas
2020-03-23 / 11:43
Sutinku, dar pridėčiau, kad reikia uždrausti Lietuvių pargabenimus iš užsienio (Vokietijos) keltais, ir uždaryti Klaipėdos jūsų uostą!!!
2 Neskelbiama
2020-03-22 / 22:23
Tik kuo greičiau uždaro sienas net ir saviems kurie užsienyje, tegu ten ir gydosi, kam juos išleist kad bacila išvežtų?
3 Rasa
2020-03-20 / 18:28
Tik už neįleidimą ir išleidimą..Turi būtį griežtas kontroliavimas.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.