Medikai svarbiausi

4 PARAŠAI

Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija
Kategorija:

Pradėkim tikrinti medikus, ar turi simptomų ar ne... Jie susiduria su asmenimis kurie ne visada laikosi izoliacijos, o jų niekas netikrina. Deja be medikų šiai dienai mes niekas.

# Vardas Komentaras
1 Kristina (Pasvalys)
2020-03-27 / 17:45
Palaikau medikų reikalavimus. Medikai privalo būti aprūpinti geriausiomis saugumo priemonėmis šios pandemijos metu. Pagal galimybes padidinti atlygį už ypatingai sunkų darbą. Nekaltinti medikų nebūtais dalykais, o visokeriopai jiems padėti, juos remti.
2 Danutė
2020-03-23 / 19:40
Palaikau medikų reikalavimus,ir reikalaujų aprūpinti juos būtiniausiomis priemonėmis darbui su pandemija ir peržiūrėti jų atlyginimus didinant bent cienu MGL
3 Giedrė
2020-03-22 / 22:11
Medicinos astovus privalo tikrint nors kas antra savaite, ir visi Lietuvos medikai tiek Jurbarko, Vilniaus, Kauno, ir t.t. Turi gauti reikiamas ir geriausias priemones.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...