Medikai svarbiausi

4 PARAŠAI

Kategorija:

Pradėkim tikrinti medikus, ar turi simptomų ar ne... Jie susiduria su asmenimis kurie ne visada laikosi izoliacijos, o jų niekas netikrina. Deja be medikų šiai dienai mes niekas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Kristina (Pasvalys)
2020-03-27 / 17:45
Palaikau medikų reikalavimus. Medikai privalo būti aprūpinti geriausiomis saugumo priemonėmis šios pandemijos metu. Pagal galimybes padidinti atlygį už ypatingai sunkų darbą. Nekaltinti medikų nebūtais dalykais, o visokeriopai jiems padėti, juos remti.
2 Danutė
2020-03-23 / 19:40
Palaikau medikų reikalavimus,ir reikalaujų aprūpinti juos būtiniausiomis priemonėmis darbui su pandemija ir peržiūrėti jų atlyginimus didinant bent cienu MGL
3 Giedrė
2020-03-22 / 22:11
Medicinos astovus privalo tikrint nors kas antra savaite, ir visi Lietuvos medikai tiek Jurbarko, Vilniaus, Kauno, ir t.t. Turi gauti reikiamas ir geriausias priemones.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.