Medikai svarbiausi

4 PARAŠAI

Kategorija:

Pradėkim tikrinti medikus, ar turi simptomų ar ne... Jie susiduria su asmenimis kurie ne visada laikosi izoliacijos, o jų niekas netikrina. Deja be medikų šiai dienai mes niekas.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Kristina (Pasvalys)
2020-03-27 / 17:45
Palaikau medikų reikalavimus. Medikai privalo būti aprūpinti geriausiomis saugumo priemonėmis šios pandemijos metu. Pagal galimybes padidinti atlygį už ypatingai sunkų darbą. Nekaltinti medikų nebūtais dalykais, o visokeriopai jiems padėti, juos remti.
2 Danutė
2020-03-23 / 19:40
Palaikau medikų reikalavimus,ir reikalaujų aprūpinti juos būtiniausiomis priemonėmis darbui su pandemija ir peržiūrėti jų atlyginimus didinant bent cienu MGL
3 Giedrė
2020-03-22 / 22:11
Medicinos astovus privalo tikrint nors kas antra savaite, ir visi Lietuvos medikai tiek Jurbarko, Vilniaus, Kauno, ir t.t. Turi gauti reikiamas ir geriausias priemones.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.