Sveikatos ministro Aurelijaus Verygos nušalinimas

37 PARAŠAI

Kategorija:

Žinanat situacija lietuvoje dėl COVD-19,mūsu sveikatos ministras atlieka tikrai ne tuos draudimis kuriuos turėtu atlikti, tai pasiulimas nušalinti iki gegužės 1d pakeičiant jį kitu,o ateityje iš vis atstatydinti... Didžioji dalis Lietuvos nepatenkinta jo atliekamais darbais, ir savo draudimais jis tik dar labiau smugdo savo šalį.Todėl manau tam tikros institucijos turėtu atsižvelgti į tautos pasipiktinima A.Veryga ir jo darbais

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Martynas (Vilnius)
2020-05-09 / 14:32
Netaiko kitų šalių praktikų, nesusitvarko su situacija.
2 Deima (Šiauliai)
2020-04-20 / 17:40
Pritariu su sia peticija jis zino visus geriausias demuonis ir mums griauna gyvenimus
3 Neskelbiama (Gargždai)
2020-03-27 / 14:26
Užteks nuslėpti realią situaciją, turi kažkas atsakyti už visas padarytas klaidas
4 Neskelbiama
2020-03-27 / 14:21
Kelias savaites gydomi sergantys koronavirusu, bet tik vienas yra pasveikęs. Aš ne medikė, bet gal reikia keisti "algoritmus"? Taip pat Lietuvoje neįmanoma apsirūpinti apsaugos priemonėmis ne tik medikams, bet ir gyventojams. Tai natūrali atranka?
5 Antanas
2020-03-27 / 14:06
Neturi reikiamų kompetencijų savo darbui. Žlugdo visa lietuva...!
6 Neskelbiama
2020-03-26 / 15:38
Kaltas dėl išplitusi viruso, nes neturėjo jokios kompetencijos darbui su ekstremalia situacija. Melavo, apgaudinėjo žmones. Tiek daug susirgusių medikų rodo, kad sveikatos sistemoje visiškas chaosas. Būdamas sveikatos ministru - jis ne gerino, o tik žlugdė visą sveikatos sistemą.
7 Neskelbiama
2020-03-24 / 15:37
Neturi reikiamų kompetencijų savo darbui. Prieš priimant dabartinį priversitinės izoliacijos draudimą nebuvo pranešta net savivaldybių merams. Neatsižvelgta, kad tokie sprendimai pačią šalį nuves į bankrotą, tūkstančius grįžtančiųjų apgyvendinant ir suteikiant jiems maistą, nors to nesugebama užtikrinti, net ir tikrai skurstančioms socialinių problemų turinčioms šeimoms ir pensininkams. Jau nekalbant apie neatsižvelgimą į jokius žmogiškuosius faktorius ir į tai kaip paveikiami žmonių gyvenimai.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.