Sveikatos ministro Aurelijaus Verygos nušalinimas

37 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimui
Kategorija:

Žinanat situacija lietuvoje dėl COVD-19,mūsu sveikatos ministras atlieka tikrai ne tuos draudimis kuriuos turėtu atlikti, tai pasiulimas nušalinti iki gegužės 1d pakeičiant jį kitu,o ateityje iš vis atstatydinti... Didžioji dalis Lietuvos nepatenkinta jo atliekamais darbais, ir savo draudimais jis tik dar labiau smugdo savo šalį.Todėl manau tam tikros institucijos turėtu atsižvelgti į tautos pasipiktinima A.Veryga ir jo darbais

# Vardas Komentaras
1 Martynas (Vilnius)
2020-05-09 / 14:32
Netaiko kitų šalių praktikų, nesusitvarko su situacija.
2 Deima (Šiauliai)
2020-04-20 / 17:40
Pritariu su sia peticija jis zino visus geriausias demuonis ir mums griauna gyvenimus
3 Neskelbiama (Gargždai)
2020-03-27 / 14:26
Užteks nuslėpti realią situaciją, turi kažkas atsakyti už visas padarytas klaidas
4 Neskelbiama
2020-03-27 / 14:21
Kelias savaites gydomi sergantys koronavirusu, bet tik vienas yra pasveikęs. Aš ne medikė, bet gal reikia keisti "algoritmus"? Taip pat Lietuvoje neįmanoma apsirūpinti apsaugos priemonėmis ne tik medikams, bet ir gyventojams. Tai natūrali atranka?
5 Antanas
2020-03-27 / 14:06
Neturi reikiamų kompetencijų savo darbui. Žlugdo visa lietuva...!
6 Neskelbiama
2020-03-26 / 15:38
Kaltas dėl išplitusi viruso, nes neturėjo jokios kompetencijos darbui su ekstremalia situacija. Melavo, apgaudinėjo žmones. Tiek daug susirgusių medikų rodo, kad sveikatos sistemoje visiškas chaosas. Būdamas sveikatos ministru - jis ne gerino, o tik žlugdė visą sveikatos sistemą.
7 Neskelbiama
2020-03-24 / 15:37
Neturi reikiamų kompetencijų savo darbui. Prieš priimant dabartinį priversitinės izoliacijos draudimą nebuvo pranešta net savivaldybių merams. Neatsižvelgta, kad tokie sprendimai pačią šalį nuves į bankrotą, tūkstančius grįžtančiųjų apgyvendinant ir suteikiant jiems maistą, nors to nesugebama užtikrinti, net ir tikrai skurstančioms socialinių problemų turinčioms šeimoms ir pensininkams. Jau nekalbant apie neatsižvelgimą į jokius žmogiškuosius faktorius ir į tai kaip paveikiami žmonių gyvenimai.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...