Sveikatos ministro Aurelijaus Verygos nušalinimas

34 PARAŠAI

Kategorija:

Žinanat situacija lietuvoje dėl COVD-19,mūsu sveikatos ministras atlieka tikrai ne tuos draudimis kuriuos turėtu atlikti, tai pasiulimas nušalinti iki gegužės 1d pakeičiant jį kitu,o ateityje iš vis atstatydinti... Didžioji dalis Lietuvos nepatenkinta jo atliekamais darbais, ir savo draudimais jis tik dar labiau smugdo savo šalį.Todėl manau tam tikros institucijos turėtu atsižvelgti į tautos pasipiktinima A.Veryga ir jo darbais

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Martynas (Vilnius)
2020-05-09 / 14:32
Netaiko kitų šalių praktikų, nesusitvarko su situacija.
2 Deima (Šiauliai)
2020-04-20 / 17:40
Pritariu su sia peticija jis zino visus geriausias demuonis ir mums griauna gyvenimus
3 Neskelbiama (Gargždai)
2020-03-27 / 14:26
Užteks nuslėpti realią situaciją, turi kažkas atsakyti už visas padarytas klaidas
4 Neskelbiama
2020-03-27 / 14:21
Kelias savaites gydomi sergantys koronavirusu, bet tik vienas yra pasveikęs. Aš ne medikė, bet gal reikia keisti "algoritmus"? Taip pat Lietuvoje neįmanoma apsirūpinti apsaugos priemonėmis ne tik medikams, bet ir gyventojams. Tai natūrali atranka?
5 Antanas
2020-03-27 / 14:06
Neturi reikiamų kompetencijų savo darbui. Žlugdo visa lietuva...!
6 Neskelbiama
2020-03-26 / 15:38
Kaltas dėl išplitusi viruso, nes neturėjo jokios kompetencijos darbui su ekstremalia situacija. Melavo, apgaudinėjo žmones. Tiek daug susirgusių medikų rodo, kad sveikatos sistemoje visiškas chaosas. Būdamas sveikatos ministru - jis ne gerino, o tik žlugdė visą sveikatos sistemą.
7 Neskelbiama
2020-03-24 / 15:37
Neturi reikiamų kompetencijų savo darbui. Prieš priimant dabartinį priversitinės izoliacijos draudimą nebuvo pranešta net savivaldybių merams. Neatsižvelgta, kad tokie sprendimai pačią šalį nuves į bankrotą, tūkstančius grįžtančiųjų apgyvendinant ir suteikiant jiems maistą, nors to nesugebama užtikrinti, net ir tikrai skurstančioms socialinių problemų turinčioms šeimoms ir pensininkams. Jau nekalbant apie neatsižvelgimą į jokius žmogiškuosius faktorius ir į tai kaip paveikiami žmonių gyvenimai.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.