MKL čempionato užbaigimas

82 PARAŠAI

Adresuota: MKL treneriai
Kategorija:

Gerb.Treneriai,

Dėl visiems suprantamų priežasčių, visi krepšinio čempionatai yra sustabdyti. Lygos, kuriose rungtyniauja profesionalai(ės), taip pat dėl suprantamų priežasčių nutraukė ir nutraukinėja čempionatus. Tai ruošiasi padaryti ir MKL su visais čempionatais. Manau, kad čia ne vieta taupyti pinigus ir kur nors skubėti. Žinant kaip kantriai diena iš dienos, metai iš metų, aukojant ir savaitgalius bei dalį atostogų, treneriai ruošia savo auklėtinius ir jų komandas siekiant užsibrėžtų tikslų, manau verta palaukti, kol COVID-19, paliks mūsų šalį, o jam pasitraukus, prieš naują sezoną, sudėti taškus ant šių metų čempionato. Tikiuosi rugsėjo mėnuo tam būtų pats tinkamiausias laikas. Manau, kad mūsų jaunimas turi turėti galimybę išsiaiškinti kas šiemet stipriausias ir būti apdovanoti. Tik taip mes juos išauklėsim kovoti iki galo ir įveikti visas pakeliui sutiktas kliūtis, siekiant savo tikslų. Kas pritariat šiai minčiai, siūlau perskaityti SKM Vyr. Trenerio Algirdo Milono ir mano teikiamus siūlymus email’e. Jeigu pritariat – pasirašykit peticiją, nes MKL sprendimas, nutraukti čempionatus, pagal planą, turi gimti pirmadienį.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Kristupas (Klaipėda)
2020-04-24 / 18:26
Tikrai tiek kelio nuėjus manau tikrai galima nukelti čempionata, situacija vis gerėja!
2 Neskelbiama
2020-03-31 / 18:23
Kadangi vaikai ir taip nukentejo del treniruociu bei rungtyniu nutraukimo, reikia butinai kompensuoti ta praradima, jei norime uzauginti sportininku karta savo saliai!!!!
3 Pranas (Plungė)
2020-03-30 / 17:35
Neatimkite vaikams viltiesgrįżti į normalų gyvenimą.
4 Neskelbiama (Vilnius)
2020-03-30 / 09:05
Už peticiją - neprikuriant papildomų punktų - už peticiją. Sezono pabaigimas negali trukdyti sekančiam sezonui.
5 Neskelbiama
2020-03-30 / 08:52
Jei karantinas ir pandemija baigsis iki mokslo metų pabaigos, tai ir čempionatą pratęsti tada,ne tiek jau ir daug liko rungtynių. Jei nesibaigs iki mokslo metų pabaigos reikia ieškoti kitų sprendimų, galbūt šį čempionatą užbaigti rugsėjį.
6 Vaidas (Plungė)
2020-03-29 / 21:22
Skaitau čempionato nutraukimas reikštu, kad vaikai praranda vienerius metus. Tai tikrai as už MKL pratęsimą.
7 Kestutis (Plungė)
2020-03-29 / 20:30
Tik už čempionato pratęsimą - būtina rasti galimybes.
8 Jurgita (Mažeikiai)
2020-03-29 / 19:34
Pritariu peticijai, nutraukti neteisinga. Mokslo metai, pasibaigus pandemijai, bus tęsiami, galima tęsti ir čempionatą!
9 Lijana (Mažeikiai)
2020-03-29 / 19:33
Už sezono pratesimą, liko mažas žingsnelis .Tiek treneriai tiek vaikai visus metus dirbo daug.
10 Kęstutis (Kaunas)
2020-03-29 / 19:06
Kai tik atsiras galimybė, būtinai pratęsti. Netam vaikai visus metus sportavo, kad finišo tiesiojoje viską nutraukti.
11 Ingrida (Kaunas)
2020-03-29 / 18:45
Už sezono pratesimą, liko mažas žingsnelis .Tiek treneriai tiek vaikai visus metus dirbo daug. Už sportinę kovą!
12 Laima (Kaunas)
2020-03-29 / 18:37
Suteikite vaikams galimybę sportiniu principu išsiaiškinti tikriuosius lyderius!
13 Ilona (Kaunas)
2020-03-29 / 18:25
Tik už čempionato pratęsimą - būtina rasti galimybes.
14 Donatas (Kaunas)
2020-03-29 / 18:10
Vaikai turi sportuot ir kovot, o ne pasiduot iskilus sunkumams.
15 Algirdas
2020-03-29 / 18:10
Sugriauti visada spėsi,statyti sunkiau. Tuo labiau,kad yra įdirbis. Manau,kad reikia laukti,klausimą palikti atvirą.
16 Albertas
2020-03-29 / 16:43
Atsižvelgiant į situaciją (karantino pabaiga,laikas,finansinės galimybės) parenkant varžybų formatą atskiroms amžiaus grupėms čempionatą pabaigti.
17 Neskelbiama
2020-03-29 / 15:39
Reikia ieškoti galimybių kaip pratęsti čempionatą. Yra Vasara ir Rugsejis bei Spalio pusę.
18 Arnas (Kuršėnai)
2020-03-29 / 14:45
Rugsėjo mėn. tinkamas laikas pabaigti likusias varžybas.
19 Ovidijus (Tauragė)
2020-03-29 / 14:23
Reikia surasti kažkokį sprendimą, bet čempionatai turi būti pabaigiami.Galima startuoti rugsėjo mėnesį, ir trumpinant rengimo sistemą.
20 Linas
2020-03-29 / 14:09
Vaikams pats svarbiausias dalykas yra apdovanojimai,iškovotos vietos,dalyvavimas stipriausiame čempionate,todėl manau neatimkime iš vaikų to ko jie siekia.Žinoma,reikia žiūrėti ir į sveikatą,bet jei viskas susitvarkys čempionatą pabaigti
21 Saulius (Akmenė)
2020-03-29 / 13:19
Akmenės SC krepšinio treneriai už pilną čempionatų užbaigimą normalizavusis situacijai.
22 Vidmantas (Mažeikiai)
2020-03-29 / 13:02
Čempionatai prasideda spalio mėn, tai rugsėjo mėn, galim atlikti nebaigtus darbus
23 Arvydas (Telšiai)
2020-03-29 / 12:39
Nutraukti visada suspėsim. Gal reikėtų palaukti vasaros pabaigos ir, esant galimybei, pratęsti čempionatą.
24 Linas (Skuodas)
2020-03-29 / 11:47
Nesutinku, kad būtų nutrauktas čempionatas. Vaikai nusipelnė įvertinimo.
25 Deividas (Vilnius)
2020-03-28 / 21:52
Nesutinku kad butu nutrauktas sezonas, manau tikslingiausia butu ji pratesti.

Laikas baigti karantiną (480)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.

Dėl interpeliacijos Alytaus miesto mero komandai (180)

Valerijus. Adresuota: Alytaus miesto savivaldybės tarybai ir merui

PETICIJA 2020-06-02 Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 3 punktu bei 14 straipsnio nuostatomis, kreipiamės į Alytaus miesto savivaldybės tarybą ir Alytaus miesto merą su prašymu pripažinti šį mūsų kreipimąsi peticija. Kreipimosi priežastys ir tikslai: Mūsų įsitikinimu, Alytaus miesto mero komandos – jo pavaduotojų, administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojos veikla bei neveiklumas, netinkamas susidariusių problemų sprendimas netenkina Alytaus miesto gyventojų ir kenkia Alytaus miestui, manome, kad jie savo darbais neparodė reikiamų gebėjimų, netinkamai vykdo savo pareigas pagal nustatytas veiklos sritis: -organizuojama pertvarka švietimo srityje destabilizavo visą švietimo sistemos darbą; -organizuojama pertvarka švietimo srityje sukėlė didelį ugdymo įstaigų darbuotojų, mokinių tėvų bendruomenių nepasitenkinimą ir įtampą; -meras viešai pripažino padarytas klaidas organizuojant švietimo pertvarką; -švietimo pertvarkos metu atsiradę laiko, žmogiškieji bei finansiniai nuostoliai; -neišspręstas žemės sklypų grąžinimo skandalas; -nepakankamas bendradarbiavimas su verslo įmonėmis ir jų kontrolė; -pasyvumas ir negebėjimas pritraukti realių investicijų į miestą; -nesikalbėjimas su visuomene, bendruomenių neįtraukimas į savivaldos veiklą; -nevyksta savivaldybės administracijos optimizavimo procesai; -neracionalus ir ydingas socialinės paramos lėšų panaudojimas; -neracionalus savivaldybės valdomo turto naudojimas; -neracionalus pavaldžių įstaigų reorganizavimas ir netinkama jų kontrolė; -neinicijuojami miestui reikalingi energetinio efektyvumo ir renovacijos projektai; -asociacijos Alytaus aeroklubas valdomo turto perėmimas prievartinėmis priemonėmis; -nepritarta administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos 2019 metų veiklos ataskaitai. 2020 m. birželio 2 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijoje yra užregistruotas identiškas turiniu „Sakalėlio“ bei „Drevinuko“ mokyklų bendruomenės inicijuotas pareiškimas Tarybai bei merui dėl interpeliacijos jo komandai su 631 parašais. Visi išvardinti Alytaus miesto savivaldybės veiksmai ir aplinkybės suteikia pagrindą reikalauti minėtų asmenų atsakomybės ir jų atstatydinimo. Reikalavimai ir siūlymai: Mes, pasirašę šią peticiją, netoleruodami netinkamo šių asmenų darbo, nekompetencijos ir neveiklumo reikalaujame artimiausiame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje svarstyti Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Šarūno Klėgerio, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Neringos Rinkevičiūtės atleidimo dėl pareikšto politinio nepasitikėjimo klausimus ir priimti atitinkamus tarybos sprendimus.

Atidėti taršos mokestį (11)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Dėl esamos nepavydėtinos situacijos, ekonomikos nuosmukio, nedarbo augimo prašome jūsų, Lietuvos Respublikos seimo, apsvarstyti galimybę atidėti automobilių taršos/registracijos mokestį laikotarpiui, iki kol susitvarkys ir stabilizuosis karantino pasekmes. Naudotų automobiliu pramonės pardavimai yra ženkliai smukę, dėl aukščiau paminėtų priežasčių ir papildomas mokesčio įvedimas šiuo laikotarpiu suduos tik dar didesnį smūgį tiek gaunantiems mažesnes pajamas tiek naudotų automobilių pardavėjams. Atidedami mokestį, Lietuvos seimo nariai, parodytų puiku pavizdi, jog siekiama ne pasinaudoti proga gauti papildomas lėšas biudžetui, o stabilizuoti stipriai smulkusia ekonomiką ir padėti savo piliečiams atsistoti ant kojų. Automobilių registracijos / taršos mokesčio kainos nuo liepos 1 d. https://www.skaiciai.lt/auto/automobiliu-registracijos-mokestis/