Atšaukti likusius mokslo metus

69 PARAŠAI

Kategorija:

Manyčiau būtų gera idėja atšaukti likusius mokslo metus, nes kilo labai daug problemų su nuotoliniu mokymu.
1)Užduotis daryti sunkiau,nes jos išviso paimtos iš nežinia kur, o motyvacijos daryti irgi nėra, būdavome mokykloje,būdavo nuobodu ir darydavome užduotis,nes nebūdavo ką daugiau per pamokas veikti, o namie prie kompiuterių ar telefonų yra daug įdomesnės veiklos,todėl nemanau ar kuris moksleivis pasirinktų mokslą vietoje žaidimų ar socialinių tinklų.
2)Ne visi turi galimybę mokytis nuotoliniu būdu.
3)Programų pasirinkimas yra skirtingas skirtingiems dalykams,labai sunku susigaudyti ir mokiniams ir mokytojams, programos stringa ar neveikia.
4)Daugumą dalykų mokintis nuotoliniu būdu yra beprasmiška... Kam reikalinga kūno kultūra,dailė,muzika,technologijos?
Manau, kad šie dalykai visiškai nereikalingi, kūno kultūra turi teorijos,bet gi ji reikalinga tam, kad prasimankštinti, o kaip mankštintis nuotoliniu būdu? Čia išviso yra per daug. Manau lankstytis prieš kamerą ar fotografuotis yra tikrai per daug, dar man kaip vaikinui čia nėra toks išpūstas dalykas,bet kaip jaustis merginoms, kai visi mato kaip jos lankstosi prieš kamerą?
Dailė- Dailė yra toks dalykas,kurioje teorija yra tik pagalbinis dalykas, viskas dailėje ateina su praktika, o anksti keltis dėl to, kad kažką nupiešti skamba labai absurdiškai.
Muzika- Manyčiau, kad daugumoje mokyklų per muziką tiesiog sėdime,pamimikuojam, kad dainuojam ir gauname nemokamus pažymius, o kaip dainuosime nuotoliniu būdu? Ne visi turi mikrofonus per kuriuos galėtume kalbėti,arba tie mikrofonai yra labai blogos kokybės, dirbti prie muzikos teorijos iš viso nėra jokio tikslo, kam įdomu tas paskaito knygą ar pasižiūri vaizdinę medžiagą, o dauguma su muzika susiduria tik tada, kai jos klausomės, niekas nenori žinot jokių natų ar kitų nesamonių.
Technologijos- Technologijos taip pat yra mokslas susijęs su praktika, nerasi žemėje gero staliaus ar siuvėjos,kuri neturi praktikos, o kaip praktiką galima gauti nuotoliniu būdu, mes tegauname tik teoriją, o praktikai atlikti nėra priemonių.

Tikiuosi, kad atsižvelgsite į mano ir kitų moksleivių nuomonę.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Giedrė
2020-04-30 / 15:46
Mokslas svarbus, bet sveikata svarbesnė. Atšaukti likusius mokslo metus.
2 Neskelbiama
2020-04-17 / 09:10
Kas labiausiai kliūna, tai kai kurių mokytojų nekompetetingumas išaiškinti pamokos temą. Mokyklose dar buvo įmanoma lengvai paklausti ir viskas būdavo aišku iš karto. Dabar mokytojai gauna po bent trisdešimt laiškų, per bent tris skirtingas platformas, todėl greito atsakymo į klausimą nesulauksi (galbūt išvis nesulauksi).
3 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-08 / 23:39
Atšaukti likusius mokslo metus arba sutrumpinti, nes viskas ant tėvelių pėčių. Be to ne visi pedagogai dirba kaip reikėtų, vieni parašo tik užduotis ir tuo viskas baigiasi (ne visi, bet kai kurie). Tėvams irgi tenka dirbti, galiausiai gaunasi, kad tėvai dirba mokytojais.
4 Neskelbiama (Telšiai)
2020-04-06 / 13:33
Tiems mokytojams svarbus tik pinigai bet negalvoja apie mokinius kuriems pradeda skaudeti nugara, akis it t.t gadina savo gyvenima vien gaudami tiek namu darbus tiek nesededame prie tu kompiuteriu kai reikedavo eit i ta mokykla bent jau galetume padet tevams tiek nekentetume mes cia vien tik del nuotiliniu mokymu mokyniai nespeja susigaudit kurys kuri
5 Neskelbiama
2020-04-06 / 12:16
Mokytojai tik atsiunčia užduotis ir puslapį ką reik daryti ir daugiau nieko. Taip sakant jei nesupranti tavo problema.
6 Neskelbiama
2020-04-04 / 16:27
Mokytis neįmanoma.Svetainės,kurių reikia mokymuisi stringa. Be mokytojo pagalbos yra sunku išsiaiškinti naują temą.Jeigu susiskambini per zoom,tai dar kažką supranti,bet ir tai begalo daug trugdžių.O jei nepajungia,vieni žino ką daryti kiti ne.O ką kalbėt, kurie neturi sąlygų mokymuisi.Krūvis užduodamas nemažas,sudėjus namų darbus ir klasės.Todėl sėdi iki 12h nakties,kad padarytum,sunku pailsėti.Tai ką galime išmokti tokiu nuotoliniu mokymusi.
7 Neskelbiama (Zarasai)
2020-04-04 / 11:35
Aš tik už, kad šie mokslo metai butų pasibaigė anksčiau, kadangi čia ne mokslai, o kažkoks košmaras ryšis trukinėja girdimumas blogas nuo to garso net ausise spiege.. Manau kad vaikai tikrai pasivitu visas praleistas programas per kitus mokslo metus, nes man kaip mamai vienai auginančiai du vaikus nera kada, aš turiu eiti kas dien į darbą nes notoliniu budu neturiu galimybės dirbti, grižus iš darbo turiu rinktis ar mokytis su vaikais notoliniu budu ar galu gale pagaminti valgyti sau ir vaikams.
8 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-04 / 10:05
Nesamone tas nuotolinis mokymas. Realiai mokyniai nieko nesupranta ir temas turi aiskinti tevai kurie patys turi darbo. Vaikai gadina akis sededami 8/16 prie kompiuteriu, argi tai normalu? Kai kurie vaikai turi ir rimtesiu problemu su sveikata ir negali laiku atlikti namu darbu uz tai iskart rasomi 2i dienyna. Mokytojai uzduoda 2x daugiau namu darbu.Nepaprasciau visgi nutraukti mokslo metus ir kitais mokslo metais pasunktint programa? Jugi ne vaikai kalti, jog prasidejo korona viruso pandemija.
9 Neskelbiama (Kaunas)
2020-04-02 / 18:01
Su dviem pradinukais iš skirtingų klasių dirbti ir fiziškai ir psichologiškai sunku.
10 Neskelbiama
2020-04-02 / 15:14
Užduotis atlikti sunku, paaiškinti gerai nemoku, programos stringa, kodėl turiu dirbti mokytojos darba
11 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-02 / 05:03
Manau, kad Lietuvos nuotolinis mokymas yra beviltiškas. Programos striginėja, lūžta (pvz: zoom, bbb, eduka, ema ir t.t.). Pavyzdžiu man kaip mokiniai yra sunku mokytis, nes tiems mokiniams kuriems informacija į galvą eina sunkiau, nieko nesupranta. Mes mokomes mokykloje, kad išmokti ir įsisavinti visa informacija, bet per nuotolini mokyma mes nieko neišmokstame. Krūvis yra begalo didelis. Stresas begalo didelis. Kažkuriems mokiniams net nėra galimybės mokytis nuotoliniu būdų. Tai yra tragedija.
12 Gertrūda (Pasvalys)
2020-04-01 / 20:55
Užduotis atlikti sunku, sėdim iki išnaktų prie kompiuterio, krūvis labai didelis. Nieko neišmokstu tokiu būdu, akys pavargsta, įsitempiu, sėdžiu visa diena analizuoju užduotis ir vistiek trūksta daug informacijos toks jausmas, jog neišmokstu nieko.
13 Neskelbiama
2020-04-01 / 18:57
Esu už tai, kad mokslo metai būtų sutrumpinti, dirbdami savarankiškai vaikai tikrai ne tiek išmoksta kiek mokykloje.
14 Brigita (Kaunas)
2020-04-01 / 16:59
Vaikai per daug apkraunami. Sėdi iki naktų prie kompiuteriu yra per varge. Kiekvienas mokytojas galvoja kad jo dėstoma pamoka yra svarbiausia. Užduočių daugybė šaltiniu ir tiek pat, vaikai nespėja. Pamokų metu neveikia reikiamos programos. Vaikams ne iki galo viskas išaiškinama, jie tiesiog nesuoranta ką daryti. Mokytojai sako jog ( jei norit nesimokykit, dabar puikus metas) bet užduočių daugybe ir neįmanoma suprasti. Tiesiog baisus balaganas. Manau geriausia būtų baigti mokslo metus dabar.
15 Marta
2020-04-01 / 16:10
Vaikai neklauso. Neįmanoma susikaupti kai yra 3 vaikai. Nesimoko. Nutraukti
16 Mike
2020-04-01 / 11:44
Nutraukit tas nesamones nes čia yra debilizmas totalus Mokytojai net del nieko nesusitaria dėl pamoku ir kai kurie nesupranta kaip naudotis zoom ir kitomis priem .
17 Neskelbiama
2020-04-01 / 11:41
Reikia nutraukti mokslo metus nes stringa zoom programa, dienynas irgi stringa, o i eduka klase visai neina įeiti, visiškas apsurdas, reikia nutraukti mokslus nes vistiek jie taip nieko neišmoks jei programos striks
18 Chamekas (Švenčionėliai)
2020-04-01 / 11:30
Isvis mokytojai obuoliai mus uzmutina per zoom ir klausineja. Krw papersiu i veida jai dar tai pasikartos nujunkit ju varkes nx. Mokytojas man ryte skambina ir sako pasol nx o paskui sako klausyk.
19 Lina (Varėna)
2020-03-31 / 21:36
Mokslas yra labai svarbu,nes yra vaikų ateitis.Bet esant tokiai baisiai situacijai Lietuvoje,kada dabar kovojame-susirgsi-mirsi ar gyvensi,kada vien tik skelbiama apie koronaviruso užsikrėtusių žmonių situaciją ir su kiekviena diena vis daugiau ir žiūrint į priekį pasekmės vis liūdnesnės ir vaikai ir tėvai yra prislėgti,galvojame,kaip išgyventi,jeigu atsitiktų šeimije blogiausia,šis nuotolinis mokymąsis šiuo metu tikrai žinių neįduos. Nors labai skaudu,bet mokslo metus reikia baigti dabar!!!
20 Dominykas (Kaišiadorys)
2020-03-31 / 17:43
Jeigu norit, kad vis tiek būtų vykdomas ugdymo procesas, pirmiausią pasirūpinkit el. dienynų serveriais ir priverskite visus mokytojus naudoti ta pačia kalbėjimosi programa (t.y discord, skype ir t.t). Dar vienas minusas kuris iškilo mums yra savarankiškas mokymasis. Pasakykite kas gali pats savarankiškai mokytis be mokytojo pagalbos? Jūs suprantate kiek yra vaikų kurie neranda reikiamos informacijos vadovėliuose (nors jos yra užtektinai)? Prašau išklausykite mūsų skundų.
21 Neskelbiama (Kaišiadorys)
2020-03-31 / 17:11
Neapsimoka taip mokintis, programėlės stringa, nekrauna puslapių, sėdim, nes nežinom ką daryt. Jau geriau duoti užduotis iš vadovėlio ir mokintis.
22 Neskelbiama
2020-03-31 / 17:11
Internetas stringa kaip ir programos . Butu daug geriau kad mokytojas atsiųstų uzduotis padaryt ir viskas o jei nesupranti tada susiskambina .
23 Neskelbiama (Plungė)
2020-03-31 / 16:44
Tikrai pritariu internetas stringa , vadovėliu neturime tad mokytis nezinia is kur ,o atsiskaitymai vykdomi
24 Danielius (Vilnius)
2020-03-31 / 16:44
Tai NEĮMANOMA, jau geriau nesimokyti negu mokytis nuotoliniu būdu
25 Neskelbiama (Alytus)
2020-03-31 / 15:40
Užduotis atlikti sunku nes programos nuo per didelės aprkovos stringa ir mokytis taip žinių įgauti beveik neįmanoma
26 Neskelbiama
2020-03-31 / 15:32
Mokintis nuotoliniu būdu man yra nervų gadinimas. Mokinuosi tik kelias dienas, o jau esu apkrauta tiek darbų, kad nespėju gaudytis. Po 5 valandų darbo nuėjus nuo kompiuterio, jaučiuosi išsekusi labiau nei sėdint mokykloje. Manau geriau sekančiais mokslo metais turėti daugiau darbo nei dirbti tokiame sąmyšyje. Gaila ir savęs ir mokytojų. Jau dabar yra sunku susigaudyti visose platformose, tai kas bus po mėnesio...
27 Rytis
2020-03-31 / 14:22
Tirkai nėra gerai tas nuotolinis mokymasis, nes čia tas pats, kad pats pasiimtum vadovėlį ir jį analizuotum, tai kam tada tie mikytojai?
28 Neskelbiama (Zarasai)
2020-03-31 / 13:41
Būkime supratingi ir atšaukime mokslo metus bei būtų neblogai atšaukti 2020 metus :)
29 Neskelbiama (Vilnius)
2020-03-31 / 13:35
Prašau atšaukit likusius mokslo metus, nes čia didelis nesusipratimas gaunasi besimokant nuotoliniu budu, internetas stringa, dienynas rytais meta errora.

Laikas baigti karantiną (439)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.

Dėl iškastinių mineralinių uolienų perdirbimo veiklos Pramonės g. 1, Alytuje (165)

Antanina. Adresuota: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijai, Aplinkos apsaugos agentūrai, Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, Alytaus priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, Alytaus miesto savivaldybės administracijai

Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 3 punktu bei 14 straipsnio nuostatomis, kreipiamės į Jus su prašymu pripažinti šį mūsų kreipimąsi peticija. Kreipimosi priežastys ir tikslai: 2020 m. gegužės 7 d. UAB APLINKOS VADYBA viešai paskelbė informaciją apie parengtą Iškastinių mineralinių uolienų perdirbimo veiklos, Pramonės g. 1, Alytus, poveikio aplinkai vertinimo (toliau – PAV) ataskaitą. Planuojamos ūkinės veiklos (toliau PŪV) organizatorius – Alytaus mieste registruota UAB „MS LT01“. Viešas PAV ataskaitos pristatymas nuotoliniu būdu numatytas 2020 m. birželio 8 d., 17:00 val. Bendrovė praeitų metų pabaigoje paskelbė, kad planuoja cheminės konversijos būdu gaminti tokias medžiagas, kaip magnio sulfatas, silicio hidroksidas, natrio sulfatas. Taip pat gamybos procese bus gaunamos žaliavos - milteliai, naudojami metalurgijos pramonėje ir kvarcinis smėlis. Įmonės atstovas teigia, kad neva UAB „MS LT01“ kartu su mokslininkais sukūrė visiškai unikalią technologiją, kurios pagalba bus atliekamas granito perdirbimas. Numatomas uolienos (granito) suvartojimas per metus – apie 60 000 tonų. Atgabentą iškastinę mineralinę uolieną iš Vokietijos bei kitų šalių numatoma smulkinti malūnu iki reikiamos frakcijos. Gauta skalda bus talpinama į uždaras talpas, kuriuose bus apdorojama technine sieros rūgštimi. Planuojama, kad per metus bus išgaunama beveik 200 000 tonų magnio sulfato, beveik 60 000 tonų metalų hidroksidų, 9 000 tonų natrio sulfato, beveik 20 000 tonų amorfinio silicio oksido. Gamybos procese bus naudojamos agresyvios aplinkai ir žmogaus sveikatai cheminės medžiagos: sieros rūgšties net ~82 000 tonų, iš kurių gamybinėse patalpose esančiuose rezervuaruose bus nuolat saugoma net ~1 500 tonų, natrio hidroksido – 10 000 tonų, azoto rūgšties – 36 tonos, vandenilio peroksido bus sunaudojama taip pat didžiuliai kiekiai ~ 2 000 tonų per metus. Abejų šių medžiagų pavojingumo klasės ir kategorijos pakankamai aukštos. T.y. jų galimas poveikis žmogaus sveikatai vertinamas kaip labai pavojingas. Vien tik per parą į įmonės patalpas Pramonės g. 1, Alytuje, žaliavą pristatys maždaug 15 sunkiasvorių transporto priemonių talpinančių po ~24 t šios uolienos. O kur dar sieros rūgšties (iki 15 kartų per dieną) ir kitų gamybos procesui reikalingų medžiagų atgabenimas krovininiu autotransportu. Iš viso per parą į įmonę atvažiuos net 55 sunkiasvorės transporto priemonės, kurios atvyks/išvyks nuo 7 iki 22 val.ir joms ūkinės veiklos teritorijoje net nėra numatyta stovėjimo aikštelių. Šalia planuojamos ūkinės veiklos (iki 200 m atstumu) yra keletas įmonių su beveik 1000 darbuotojų, visuomeninės paskirties pastatas - Alytaus kultūros centras, maitinimo įstaiga, gyvenamieji namai, o už keleto šimtų metrų yra net saugoma teritorija - Gulbynės ornitologinis draustinis. PAV ataskaitoje yra įvardinti net 29 stacionarūs aplinkos oro taršos šaltiniai, pateikti teršalų sklaidos ore modeliavimo rezultatai. Mes manome, jog vystant šią veiklą Alytaus miesto gyventojams bei gamtai atsiranda realus pavojus ne tik galimos avarijos atveju, bet ir gamybos procese į aplinką patenkant teršalams, dėl didelio srauto sunkiasvorių transporto priemonių keliamo triukšmo ne tik šalia PŪV, bet ir miesto šiaurinėje dalyje, apie kuriuos nedviprasmiškai kalbama PAV ataskaitoje. Planuojamos ūkinės veiklos metu susidarys pavojingosios ir nepavojingosios atliekos, kurių saugojimas ir tvarkymas kelia pagrįstų abejonių dėl veiklai naudojamų pastato I-ojo aukšto bei rūsio patalpų techninės būklės. Pažymėtina, kad PAV-e teigiama, jog rūsio patalpos bus naudojamos ne tik gamybai, bet ir pirmame aukšte avarinio išsiliejimo metu išsiliejusių skysčių surinkimui. Dalis rūsio patalpų yra po vykdančios siuvimo veiklą įmonės UAB „HALTEX“ patalpomis. Kas kelia realią riziką joje dirbantiems net 350 žmonių. Tai tik dalis priežasčių dėl ko mes kreipiamės į Jus. Reikalavimai ir siūlymai: Mes, pasirašę šią peticiją-kreipimąsi, nesutinkame, kad iškastinių mineralinių uolienų perdirbimo veikla būtų vystoma adresu Pramonės g. 1, Alytuje. Nesutinkame su 2020 m. gegužės 7 d. paskelbta UAB APLINKOS VADYBA (planuojamos ūkinės veiklos organizatorius UAB „MS LT01“) parengta poveikio aplinkai ataskaita. Prašome PAV subjektų, kurie pagal kompetenciją teiks išvadas dėl PAV ataskaitos: Aplinkos apsaugos agentūros, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Alytaus departamento, Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Alytaus miesto savivaldybės administracijos atidžiai ir atsakingai išnagrinėti minėtą ataskaitą, atsižvelgti į galimą šios veiklos keliamą pavojų alytiškių sveikatai bei neigiamą poveikį ne tik aplinkai, bet ir kitoms šalia veikiančioms verslo įmonėms. Prašome įvertinti aplinkybę, jog PAV ataskaitoje nebuvo nagrinėta Lietuvos Respublikos planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo įstatyme numatyta galimybė dėl vietos alternatyvų planuojamai ūkinei veiklai. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo įstatymo 6 straipsnio 1 dalies 3 punkte numatyta galimybe Aplinkos apsaugos agentūros prašome organizuoti konsultantų dalyvavimą PAV ataskaitai ir ateityje kartu su ja pateiktoms poveikio aplinkai vertinimo subjektų išvadoms vertinti. Pareiškėjas Antanina Snarskienė

BENDRUOMENĖS NESUTIKIMAS - DĖL SALANTŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „RASA“ PERKĖLIMO Į SALANTŲ GIMNAZIJOS PATALPAS (156)

Vaida. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

BENDRUOMENĖS NESUTIKIMAS - DĖL SALANTŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „RASA“ PERKĖLIMO PRIE SALANTŲ GIMNAZIJOS Miesto valdžia nusprendė, kad Kretingos rajono Salantų gimnazijoje būtų įkurtos naujos Salantų lopšelio-darželio „Rasa“ grupės, perkelta Salantų menų mokykla. Valdžios apskaičiavimu, Salantų gimnazijos patalpose galėtų įsikurti net 5-ios naujos lopšelio-darželio grupės. Tuomet pradinukai išsikeltų į pagrindinį mokyklos pastatą. Salantų gyventojai, vaikų tėvai aršiai priešinasi tokiam sprendimui. Nes manome, kad gimnazijos, muzikos mokyklos triukšmas trukdys mažyliams ugdymo ir poilsio procese. Projekte nesuderinama žaidimų aplinka lauke, taip pat fizinė, kultūrinė veikla įstaigoje. Taip pat pradinukams didelę įtaką darytų, nesaugi vyresniųjų mokinių aplinka. Juk tokio mažiaus vaikams būtina užtikrinti saugią aplinką, kad jaustųsi psichologiškai ir fiziškai saugus, nesutrikdyta jo sveikata ar normali raida. Darželį šiuo metu lanko 108 vaikai, bet darželis netalpina visų norinčių patekti vaikų. Lopšelis-darželis renovuotas, sutvarkyta darželio aplinka, įstaiga turi puikias sąlygas visapusiškam vaikų ugdymui ir darbuotojų darbui. Salantų lopšelio-darželio "Rasa" ir Salantų miestelio bendruomenės išreiškia savo poziciją jog, perkelti darželio į mokyklos patalpas nereikia, kadangi lieka labai daug neatsakytų klausimų, nepaskaičiuotos/nepamatuotos pasekmės. Manome, jog jungimas pablogins mūsų vaikų ugdymo sąlygas, todėl mes reikalaujame, kad mūsų nuomonė būtų neįgnoruojama, bei į ją atsižvelgiama.