Atšaukti likusius mokslo metus

69 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Manyčiau būtų gera idėja atšaukti likusius mokslo metus, nes kilo labai daug problemų su nuotoliniu mokymu.
1)Užduotis daryti sunkiau,nes jos išviso paimtos iš nežinia kur, o motyvacijos daryti irgi nėra, būdavome mokykloje,būdavo nuobodu ir darydavome užduotis,nes nebūdavo ką daugiau per pamokas veikti, o namie prie kompiuterių ar telefonų yra daug įdomesnės veiklos,todėl nemanau ar kuris moksleivis pasirinktų mokslą vietoje žaidimų ar socialinių tinklų.
2)Ne visi turi galimybę mokytis nuotoliniu būdu.
3)Programų pasirinkimas yra skirtingas skirtingiems dalykams,labai sunku susigaudyti ir mokiniams ir mokytojams, programos stringa ar neveikia.
4)Daugumą dalykų mokintis nuotoliniu būdu yra beprasmiška... Kam reikalinga kūno kultūra,dailė,muzika,technologijos?
Manau, kad šie dalykai visiškai nereikalingi, kūno kultūra turi teorijos,bet gi ji reikalinga tam, kad prasimankštinti, o kaip mankštintis nuotoliniu būdu? Čia išviso yra per daug. Manau lankstytis prieš kamerą ar fotografuotis yra tikrai per daug, dar man kaip vaikinui čia nėra toks išpūstas dalykas,bet kaip jaustis merginoms, kai visi mato kaip jos lankstosi prieš kamerą?
Dailė- Dailė yra toks dalykas,kurioje teorija yra tik pagalbinis dalykas, viskas dailėje ateina su praktika, o anksti keltis dėl to, kad kažką nupiešti skamba labai absurdiškai.
Muzika- Manyčiau, kad daugumoje mokyklų per muziką tiesiog sėdime,pamimikuojam, kad dainuojam ir gauname nemokamus pažymius, o kaip dainuosime nuotoliniu būdu? Ne visi turi mikrofonus per kuriuos galėtume kalbėti,arba tie mikrofonai yra labai blogos kokybės, dirbti prie muzikos teorijos iš viso nėra jokio tikslo, kam įdomu tas paskaito knygą ar pasižiūri vaizdinę medžiagą, o dauguma su muzika susiduria tik tada, kai jos klausomės, niekas nenori žinot jokių natų ar kitų nesamonių.
Technologijos- Technologijos taip pat yra mokslas susijęs su praktika, nerasi žemėje gero staliaus ar siuvėjos,kuri neturi praktikos, o kaip praktiką galima gauti nuotoliniu būdu, mes tegauname tik teoriją, o praktikai atlikti nėra priemonių.

Tikiuosi, kad atsižvelgsite į mano ir kitų moksleivių nuomonę.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Giedrė
2020-04-30 / 15:46
Mokslas svarbus, bet sveikata svarbesnė. Atšaukti likusius mokslo metus.
2 Neskelbiama
2020-04-17 / 09:10
Kas labiausiai kliūna, tai kai kurių mokytojų nekompetetingumas išaiškinti pamokos temą. Mokyklose dar buvo įmanoma lengvai paklausti ir viskas būdavo aišku iš karto. Dabar mokytojai gauna po bent trisdešimt laiškų, per bent tris skirtingas platformas, todėl greito atsakymo į klausimą nesulauksi (galbūt išvis nesulauksi).
3 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-08 / 23:39
Atšaukti likusius mokslo metus arba sutrumpinti, nes viskas ant tėvelių pėčių. Be to ne visi pedagogai dirba kaip reikėtų, vieni parašo tik užduotis ir tuo viskas baigiasi (ne visi, bet kai kurie). Tėvams irgi tenka dirbti, galiausiai gaunasi, kad tėvai dirba mokytojais.
4 Neskelbiama (Telšiai)
2020-04-06 / 13:33
Tiems mokytojams svarbus tik pinigai bet negalvoja apie mokinius kuriems pradeda skaudeti nugara, akis it t.t gadina savo gyvenima vien gaudami tiek namu darbus tiek nesededame prie tu kompiuteriu kai reikedavo eit i ta mokykla bent jau galetume padet tevams tiek nekentetume mes cia vien tik del nuotiliniu mokymu mokyniai nespeja susigaudit kurys kuri
5 Neskelbiama
2020-04-06 / 12:16
Mokytojai tik atsiunčia užduotis ir puslapį ką reik daryti ir daugiau nieko. Taip sakant jei nesupranti tavo problema.
6 Neskelbiama
2020-04-04 / 16:27
Mokytis neįmanoma.Svetainės,kurių reikia mokymuisi stringa. Be mokytojo pagalbos yra sunku išsiaiškinti naują temą.Jeigu susiskambini per zoom,tai dar kažką supranti,bet ir tai begalo daug trugdžių.O jei nepajungia,vieni žino ką daryti kiti ne.O ką kalbėt, kurie neturi sąlygų mokymuisi.Krūvis užduodamas nemažas,sudėjus namų darbus ir klasės.Todėl sėdi iki 12h nakties,kad padarytum,sunku pailsėti.Tai ką galime išmokti tokiu nuotoliniu mokymusi.
7 Neskelbiama (Zarasai)
2020-04-04 / 11:35
Aš tik už, kad šie mokslo metai butų pasibaigė anksčiau, kadangi čia ne mokslai, o kažkoks košmaras ryšis trukinėja girdimumas blogas nuo to garso net ausise spiege.. Manau kad vaikai tikrai pasivitu visas praleistas programas per kitus mokslo metus, nes man kaip mamai vienai auginančiai du vaikus nera kada, aš turiu eiti kas dien į darbą nes notoliniu budu neturiu galimybės dirbti, grižus iš darbo turiu rinktis ar mokytis su vaikais notoliniu budu ar galu gale pagaminti valgyti sau ir vaikams.
8 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-04 / 10:05
Nesamone tas nuotolinis mokymas. Realiai mokyniai nieko nesupranta ir temas turi aiskinti tevai kurie patys turi darbo. Vaikai gadina akis sededami 8/16 prie kompiuteriu, argi tai normalu? Kai kurie vaikai turi ir rimtesiu problemu su sveikata ir negali laiku atlikti namu darbu uz tai iskart rasomi 2i dienyna. Mokytojai uzduoda 2x daugiau namu darbu.Nepaprasciau visgi nutraukti mokslo metus ir kitais mokslo metais pasunktint programa? Jugi ne vaikai kalti, jog prasidejo korona viruso pandemija.
9 Neskelbiama (Kaunas)
2020-04-02 / 18:01
Su dviem pradinukais iš skirtingų klasių dirbti ir fiziškai ir psichologiškai sunku.
10 Neskelbiama
2020-04-02 / 15:14
Užduotis atlikti sunku, paaiškinti gerai nemoku, programos stringa, kodėl turiu dirbti mokytojos darba
11 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-02 / 05:03
Manau, kad Lietuvos nuotolinis mokymas yra beviltiškas. Programos striginėja, lūžta (pvz: zoom, bbb, eduka, ema ir t.t.). Pavyzdžiu man kaip mokiniai yra sunku mokytis, nes tiems mokiniams kuriems informacija į galvą eina sunkiau, nieko nesupranta. Mes mokomes mokykloje, kad išmokti ir įsisavinti visa informacija, bet per nuotolini mokyma mes nieko neišmokstame. Krūvis yra begalo didelis. Stresas begalo didelis. Kažkuriems mokiniams net nėra galimybės mokytis nuotoliniu būdų. Tai yra tragedija.
12 Gertrūda (Pasvalys)
2020-04-01 / 20:55
Užduotis atlikti sunku, sėdim iki išnaktų prie kompiuterio, krūvis labai didelis. Nieko neišmokstu tokiu būdu, akys pavargsta, įsitempiu, sėdžiu visa diena analizuoju užduotis ir vistiek trūksta daug informacijos toks jausmas, jog neišmokstu nieko.
13 Neskelbiama
2020-04-01 / 18:57
Esu už tai, kad mokslo metai būtų sutrumpinti, dirbdami savarankiškai vaikai tikrai ne tiek išmoksta kiek mokykloje.
14 Brigita (Kaunas)
2020-04-01 / 16:59
Vaikai per daug apkraunami. Sėdi iki naktų prie kompiuteriu yra per varge. Kiekvienas mokytojas galvoja kad jo dėstoma pamoka yra svarbiausia. Užduočių daugybė šaltiniu ir tiek pat, vaikai nespėja. Pamokų metu neveikia reikiamos programos. Vaikams ne iki galo viskas išaiškinama, jie tiesiog nesuoranta ką daryti. Mokytojai sako jog ( jei norit nesimokykit, dabar puikus metas) bet užduočių daugybe ir neįmanoma suprasti. Tiesiog baisus balaganas. Manau geriausia būtų baigti mokslo metus dabar.
15 Marta
2020-04-01 / 16:10
Vaikai neklauso. Neįmanoma susikaupti kai yra 3 vaikai. Nesimoko. Nutraukti
16 Mike
2020-04-01 / 11:44
Nutraukit tas nesamones nes čia yra *** totalus Mokytojai net del nieko nesusitaria dėl pamoku ir kai kurie nesupranta kaip naudotis zoom ir kitomis priem .
17 Neskelbiama
2020-04-01 / 11:41
Reikia nutraukti mokslo metus nes stringa zoom programa, dienynas irgi stringa, o i eduka klase visai neina įeiti, visiškas apsurdas, reikia nutraukti mokslus nes vistiek jie taip nieko neišmoks jei programos striks
18 Chamekas (Švenčionėliai)
2020-04-01 / 11:30
Isvis mokytojai obuoliai mus uzmutina per zoom ir klausineja. *** papersiu i veida jai dar tai pasikartos nujunkit ju varkes ***. Mokytojas man ryte skambina ir sako pasol *** o paskui sako klausyk.
19 Lina (Varėna)
2020-03-31 / 21:36
Mokslas yra labai svarbu,nes yra vaikų ateitis.Bet esant tokiai baisiai situacijai Lietuvoje,kada dabar kovojame-susirgsi-mirsi ar gyvensi,kada vien tik skelbiama apie koronaviruso užsikrėtusių žmonių situaciją ir su kiekviena diena vis daugiau ir žiūrint į priekį pasekmės vis liūdnesnės ir vaikai ir tėvai yra prislėgti,galvojame,kaip išgyventi,jeigu atsitiktų šeimije blogiausia,šis nuotolinis mokymąsis šiuo metu tikrai žinių neįduos. Nors labai skaudu,bet mokslo metus reikia baigti dabar!!!
20 Dominykas (Kaišiadorys)
2020-03-31 / 17:43
Jeigu norit, kad vis tiek būtų vykdomas ugdymo procesas, pirmiausią pasirūpinkit el. dienynų serveriais ir priverskite visus mokytojus naudoti ta pačia kalbėjimosi programa (t.y discord, skype ir t.t). Dar vienas minusas kuris iškilo mums yra savarankiškas mokymasis. Pasakykite kas gali pats savarankiškai mokytis be mokytojo pagalbos? Jūs suprantate kiek yra vaikų kurie neranda reikiamos informacijos vadovėliuose (nors jos yra užtektinai)? Prašau išklausykite mūsų skundų.
21 Neskelbiama (Kaišiadorys)
2020-03-31 / 17:11
Neapsimoka taip mokintis, programėlės stringa, nekrauna puslapių, sėdim, nes nežinom ką daryt. Jau geriau duoti užduotis iš vadovėlio ir mokintis.
22 Neskelbiama
2020-03-31 / 17:11
Internetas stringa kaip ir programos . Butu daug geriau kad mokytojas atsiųstų uzduotis padaryt ir viskas o jei nesupranti tada susiskambina .
23 Neskelbiama (Plungė)
2020-03-31 / 16:44
Tikrai pritariu internetas stringa , vadovėliu neturime tad mokytis nezinia is kur ,o atsiskaitymai vykdomi
24 Danielius (Vilnius)
2020-03-31 / 16:44
Tai NEĮMANOMA, jau geriau nesimokyti negu mokytis nuotoliniu būdu
25 Neskelbiama (Alytus)
2020-03-31 / 15:40
Užduotis atlikti sunku nes programos nuo per didelės aprkovos stringa ir mokytis taip žinių įgauti beveik neįmanoma
26 Neskelbiama
2020-03-31 / 15:32
Mokintis nuotoliniu būdu man yra nervų gadinimas. Mokinuosi tik kelias dienas, o jau esu apkrauta tiek darbų, kad nespėju gaudytis. Po 5 valandų darbo nuėjus nuo kompiuterio, jaučiuosi išsekusi labiau nei sėdint mokykloje. Manau geriau sekančiais mokslo metais turėti daugiau darbo nei dirbti tokiame sąmyšyje. Gaila ir savęs ir mokytojų. Jau dabar yra sunku susigaudyti visose platformose, tai kas bus po mėnesio...
27 Rytis
2020-03-31 / 14:22
Tirkai nėra gerai tas nuotolinis mokymasis, nes čia tas pats, kad pats pasiimtum vadovėlį ir jį analizuotum, tai kam tada tie mikytojai?
28 Neskelbiama (Zarasai)
2020-03-31 / 13:41
Būkime supratingi ir atšaukime mokslo metus bei būtų neblogai atšaukti 2020 metus :)
29 Neskelbiama (Vilnius)
2020-03-31 / 13:35
Prašau atšaukit likusius mokslo metus, nes čia didelis nesusipratimas gaunasi besimokant nuotoliniu budu, internetas stringa, dienynas rytais meta errora.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (108)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Elektrėnų gyventojai prieš vandenlenčių parko pašalinimą (113)

Vincentas. Adresuota: Vilniaus apygardos teismas

Šią peticiją pasirašo žmonės, kurie nesutinka dėl Prokuratūros kreipimosi į...

Dėl VšĮ sanatorija „Belorus“ taikomų sankcijų panaikinimo (80)

Belorus. Adresuota: LR Prezidentas, LR Vyriausybė LR Seimo frakcijos

Mes, žemiau pasirašiusieji, prašome kuo skubiau: - imtis veiksmų dėl...