Atšaukti likusius mokslo metus

69 PARAŠAI

Kategorija:

Manyčiau būtų gera idėja atšaukti likusius mokslo metus, nes kilo labai daug problemų su nuotoliniu mokymu.
1)Užduotis daryti sunkiau,nes jos išviso paimtos iš nežinia kur, o motyvacijos daryti irgi nėra, būdavome mokykloje,būdavo nuobodu ir darydavome užduotis,nes nebūdavo ką daugiau per pamokas veikti, o namie prie kompiuterių ar telefonų yra daug įdomesnės veiklos,todėl nemanau ar kuris moksleivis pasirinktų mokslą vietoje žaidimų ar socialinių tinklų.
2)Ne visi turi galimybę mokytis nuotoliniu būdu.
3)Programų pasirinkimas yra skirtingas skirtingiems dalykams,labai sunku susigaudyti ir mokiniams ir mokytojams, programos stringa ar neveikia.
4)Daugumą dalykų mokintis nuotoliniu būdu yra beprasmiška... Kam reikalinga kūno kultūra,dailė,muzika,technologijos?
Manau, kad šie dalykai visiškai nereikalingi, kūno kultūra turi teorijos,bet gi ji reikalinga tam, kad prasimankštinti, o kaip mankštintis nuotoliniu būdu? Čia išviso yra per daug. Manau lankstytis prieš kamerą ar fotografuotis yra tikrai per daug, dar man kaip vaikinui čia nėra toks išpūstas dalykas,bet kaip jaustis merginoms, kai visi mato kaip jos lankstosi prieš kamerą?
Dailė- Dailė yra toks dalykas,kurioje teorija yra tik pagalbinis dalykas, viskas dailėje ateina su praktika, o anksti keltis dėl to, kad kažką nupiešti skamba labai absurdiškai.
Muzika- Manyčiau, kad daugumoje mokyklų per muziką tiesiog sėdime,pamimikuojam, kad dainuojam ir gauname nemokamus pažymius, o kaip dainuosime nuotoliniu būdu? Ne visi turi mikrofonus per kuriuos galėtume kalbėti,arba tie mikrofonai yra labai blogos kokybės, dirbti prie muzikos teorijos iš viso nėra jokio tikslo, kam įdomu tas paskaito knygą ar pasižiūri vaizdinę medžiagą, o dauguma su muzika susiduria tik tada, kai jos klausomės, niekas nenori žinot jokių natų ar kitų nesamonių.
Technologijos- Technologijos taip pat yra mokslas susijęs su praktika, nerasi žemėje gero staliaus ar siuvėjos,kuri neturi praktikos, o kaip praktiką galima gauti nuotoliniu būdu, mes tegauname tik teoriją, o praktikai atlikti nėra priemonių.

Tikiuosi, kad atsižvelgsite į mano ir kitų moksleivių nuomonę.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Giedrė
2020-04-30 / 15:46
Mokslas svarbus, bet sveikata svarbesnė. Atšaukti likusius mokslo metus.
2 Neskelbiama
2020-04-17 / 09:10
Kas labiausiai kliūna, tai kai kurių mokytojų nekompetetingumas išaiškinti pamokos temą. Mokyklose dar buvo įmanoma lengvai paklausti ir viskas būdavo aišku iš karto. Dabar mokytojai gauna po bent trisdešimt laiškų, per bent tris skirtingas platformas, todėl greito atsakymo į klausimą nesulauksi (galbūt išvis nesulauksi).
3 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-08 / 23:39
Atšaukti likusius mokslo metus arba sutrumpinti, nes viskas ant tėvelių pėčių. Be to ne visi pedagogai dirba kaip reikėtų, vieni parašo tik užduotis ir tuo viskas baigiasi (ne visi, bet kai kurie). Tėvams irgi tenka dirbti, galiausiai gaunasi, kad tėvai dirba mokytojais.
4 Neskelbiama (Telšiai)
2020-04-06 / 13:33
Tiems mokytojams svarbus tik pinigai bet negalvoja apie mokinius kuriems pradeda skaudeti nugara, akis it t.t gadina savo gyvenima vien gaudami tiek namu darbus tiek nesededame prie tu kompiuteriu kai reikedavo eit i ta mokykla bent jau galetume padet tevams tiek nekentetume mes cia vien tik del nuotiliniu mokymu mokyniai nespeja susigaudit kurys kuri
5 Neskelbiama
2020-04-06 / 12:16
Mokytojai tik atsiunčia užduotis ir puslapį ką reik daryti ir daugiau nieko. Taip sakant jei nesupranti tavo problema.
6 Neskelbiama
2020-04-04 / 16:27
Mokytis neįmanoma.Svetainės,kurių reikia mokymuisi stringa. Be mokytojo pagalbos yra sunku išsiaiškinti naują temą.Jeigu susiskambini per zoom,tai dar kažką supranti,bet ir tai begalo daug trugdžių.O jei nepajungia,vieni žino ką daryti kiti ne.O ką kalbėt, kurie neturi sąlygų mokymuisi.Krūvis užduodamas nemažas,sudėjus namų darbus ir klasės.Todėl sėdi iki 12h nakties,kad padarytum,sunku pailsėti.Tai ką galime išmokti tokiu nuotoliniu mokymusi.
7 Neskelbiama (Zarasai)
2020-04-04 / 11:35
Aš tik už, kad šie mokslo metai butų pasibaigė anksčiau, kadangi čia ne mokslai, o kažkoks košmaras ryšis trukinėja girdimumas blogas nuo to garso net ausise spiege.. Manau kad vaikai tikrai pasivitu visas praleistas programas per kitus mokslo metus, nes man kaip mamai vienai auginančiai du vaikus nera kada, aš turiu eiti kas dien į darbą nes notoliniu budu neturiu galimybės dirbti, grižus iš darbo turiu rinktis ar mokytis su vaikais notoliniu budu ar galu gale pagaminti valgyti sau ir vaikams.
8 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-04 / 10:05
Nesamone tas nuotolinis mokymas. Realiai mokyniai nieko nesupranta ir temas turi aiskinti tevai kurie patys turi darbo. Vaikai gadina akis sededami 8/16 prie kompiuteriu, argi tai normalu? Kai kurie vaikai turi ir rimtesiu problemu su sveikata ir negali laiku atlikti namu darbu uz tai iskart rasomi 2i dienyna. Mokytojai uzduoda 2x daugiau namu darbu.Nepaprasciau visgi nutraukti mokslo metus ir kitais mokslo metais pasunktint programa? Jugi ne vaikai kalti, jog prasidejo korona viruso pandemija.
9 Neskelbiama (Kaunas)
2020-04-02 / 18:01
Su dviem pradinukais iš skirtingų klasių dirbti ir fiziškai ir psichologiškai sunku.
10 Neskelbiama
2020-04-02 / 15:14
Užduotis atlikti sunku, paaiškinti gerai nemoku, programos stringa, kodėl turiu dirbti mokytojos darba
11 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-02 / 05:03
Manau, kad Lietuvos nuotolinis mokymas yra beviltiškas. Programos striginėja, lūžta (pvz: zoom, bbb, eduka, ema ir t.t.). Pavyzdžiu man kaip mokiniai yra sunku mokytis, nes tiems mokiniams kuriems informacija į galvą eina sunkiau, nieko nesupranta. Mes mokomes mokykloje, kad išmokti ir įsisavinti visa informacija, bet per nuotolini mokyma mes nieko neišmokstame. Krūvis yra begalo didelis. Stresas begalo didelis. Kažkuriems mokiniams net nėra galimybės mokytis nuotoliniu būdų. Tai yra tragedija.
12 Gertrūda (Pasvalys)
2020-04-01 / 20:55
Užduotis atlikti sunku, sėdim iki išnaktų prie kompiuterio, krūvis labai didelis. Nieko neišmokstu tokiu būdu, akys pavargsta, įsitempiu, sėdžiu visa diena analizuoju užduotis ir vistiek trūksta daug informacijos toks jausmas, jog neišmokstu nieko.
13 Neskelbiama
2020-04-01 / 18:57
Esu už tai, kad mokslo metai būtų sutrumpinti, dirbdami savarankiškai vaikai tikrai ne tiek išmoksta kiek mokykloje.
14 Brigita (Kaunas)
2020-04-01 / 16:59
Vaikai per daug apkraunami. Sėdi iki naktų prie kompiuteriu yra per varge. Kiekvienas mokytojas galvoja kad jo dėstoma pamoka yra svarbiausia. Užduočių daugybė šaltiniu ir tiek pat, vaikai nespėja. Pamokų metu neveikia reikiamos programos. Vaikams ne iki galo viskas išaiškinama, jie tiesiog nesuoranta ką daryti. Mokytojai sako jog ( jei norit nesimokykit, dabar puikus metas) bet užduočių daugybe ir neįmanoma suprasti. Tiesiog baisus balaganas. Manau geriausia būtų baigti mokslo metus dabar.
15 Marta
2020-04-01 / 16:10
Vaikai neklauso. Neįmanoma susikaupti kai yra 3 vaikai. Nesimoko. Nutraukti
16 Mike
2020-04-01 / 11:44
Nutraukit tas nesamones nes čia yra debilizmas totalus Mokytojai net del nieko nesusitaria dėl pamoku ir kai kurie nesupranta kaip naudotis zoom ir kitomis priem .
17 Neskelbiama
2020-04-01 / 11:41
Reikia nutraukti mokslo metus nes stringa zoom programa, dienynas irgi stringa, o i eduka klase visai neina įeiti, visiškas apsurdas, reikia nutraukti mokslus nes vistiek jie taip nieko neišmoks jei programos striks
18 Chamekas (Švenčionėliai)
2020-04-01 / 11:30
Isvis mokytojai obuoliai mus uzmutina per zoom ir klausineja. Krw papersiu i veida jai dar tai pasikartos nujunkit ju varkes nx. Mokytojas man ryte skambina ir sako pasol nx o paskui sako klausyk.
19 Lina (Varėna)
2020-03-31 / 21:36
Mokslas yra labai svarbu,nes yra vaikų ateitis.Bet esant tokiai baisiai situacijai Lietuvoje,kada dabar kovojame-susirgsi-mirsi ar gyvensi,kada vien tik skelbiama apie koronaviruso užsikrėtusių žmonių situaciją ir su kiekviena diena vis daugiau ir žiūrint į priekį pasekmės vis liūdnesnės ir vaikai ir tėvai yra prislėgti,galvojame,kaip išgyventi,jeigu atsitiktų šeimije blogiausia,šis nuotolinis mokymąsis šiuo metu tikrai žinių neįduos. Nors labai skaudu,bet mokslo metus reikia baigti dabar!!!
20 Dominykas (Kaišiadorys)
2020-03-31 / 17:43
Jeigu norit, kad vis tiek būtų vykdomas ugdymo procesas, pirmiausią pasirūpinkit el. dienynų serveriais ir priverskite visus mokytojus naudoti ta pačia kalbėjimosi programa (t.y discord, skype ir t.t). Dar vienas minusas kuris iškilo mums yra savarankiškas mokymasis. Pasakykite kas gali pats savarankiškai mokytis be mokytojo pagalbos? Jūs suprantate kiek yra vaikų kurie neranda reikiamos informacijos vadovėliuose (nors jos yra užtektinai)? Prašau išklausykite mūsų skundų.
21 Neskelbiama (Kaišiadorys)
2020-03-31 / 17:11
Neapsimoka taip mokintis, programėlės stringa, nekrauna puslapių, sėdim, nes nežinom ką daryt. Jau geriau duoti užduotis iš vadovėlio ir mokintis.
22 Neskelbiama
2020-03-31 / 17:11
Internetas stringa kaip ir programos . Butu daug geriau kad mokytojas atsiųstų uzduotis padaryt ir viskas o jei nesupranti tada susiskambina .
23 Neskelbiama (Plungė)
2020-03-31 / 16:44
Tikrai pritariu internetas stringa , vadovėliu neturime tad mokytis nezinia is kur ,o atsiskaitymai vykdomi
24 Danielius (Vilnius)
2020-03-31 / 16:44
Tai NEĮMANOMA, jau geriau nesimokyti negu mokytis nuotoliniu būdu
25 Neskelbiama (Alytus)
2020-03-31 / 15:40
Užduotis atlikti sunku nes programos nuo per didelės aprkovos stringa ir mokytis taip žinių įgauti beveik neįmanoma
26 Neskelbiama
2020-03-31 / 15:32
Mokintis nuotoliniu būdu man yra nervų gadinimas. Mokinuosi tik kelias dienas, o jau esu apkrauta tiek darbų, kad nespėju gaudytis. Po 5 valandų darbo nuėjus nuo kompiuterio, jaučiuosi išsekusi labiau nei sėdint mokykloje. Manau geriau sekančiais mokslo metais turėti daugiau darbo nei dirbti tokiame sąmyšyje. Gaila ir savęs ir mokytojų. Jau dabar yra sunku susigaudyti visose platformose, tai kas bus po mėnesio...
27 Rytis
2020-03-31 / 14:22
Tirkai nėra gerai tas nuotolinis mokymasis, nes čia tas pats, kad pats pasiimtum vadovėlį ir jį analizuotum, tai kam tada tie mikytojai?
28 Neskelbiama (Zarasai)
2020-03-31 / 13:41
Būkime supratingi ir atšaukime mokslo metus bei būtų neblogai atšaukti 2020 metus :)
29 Neskelbiama (Vilnius)
2020-03-31 / 13:35
Prašau atšaukit likusius mokslo metus, nes čia didelis nesusipratimas gaunasi besimokant nuotoliniu budu, internetas stringa, dienynas rytais meta errora.

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Šauksmas dėl Gojaus girios išgelbėjimo (1)

VšĮ. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą. Šalia Gojaus girios buvo Perkūnkiemio kaimas, kurio vietoje sovietiniais laikais pastatė Elektrėnų šiluminę elektrinę, - kita kaimo dalis buvo užpilta Elektrėnų marių vandeniu. Gana simboliška, kad žaibais besisvaidančio Perkūno vardo kaimo vietoje buvo pastatyta elektrinė. Profesorius archeologas Vykintas Vaitkevičius mano, kad Perkūnkiemis ir Gojaus giria prieš šimtmečius galėjo sudaryti vientisą baltų kulto erdvę, kurioje tikėtina buvo ir šventykla, ir šventa Gojaus giria... Gojaus gira, vietinių žmonių įsitikinimu, Lietuvos kultūrai svarbių pagoniškų ritualų vieta. Ir štai, 2020 m. liepos pabaigoje paskelbta, kad „Į kultūros vertybių registrą įtrauktas Gojaus miškas, esantis šalia Elektrėnų miesto, bus kertamas. Valstybinė miškų urėdija, vykdydama ūkinę veiklą, nusprendė, kad 8,6 ha miško ploto, kuris šiandien saugo 3 kultūriškai svarbius pilkapynus, bus iškirsta.“. Tenka pastebėti, kad Valstybinė miškų urėdija jau vykdo Gojaus miške paruošiamuosius darbus to miško plynam iškirtimui. Panašu, kad miškas jau netrukus bus pradėtas kirsti nepaliekant nei vieno brandaus medžio... Valstybinių miškų urėdijos atstovai teigia, kad „Gojaus miškas – tai ūkinis objektas, kurio mediena skirta pramonei.“... Dalį Gojaus girios nuosavybės teise valdantis Algimantas mano, kad „miškininkams svarbu iškirsti brandų mišką, jį parduoti, o paveldosauga jiems esą nerūpi“. Kiekvienas pajautą gamtai ir gamtos jėgoms turintis asmuo gali įsitikinti, kad Gojaus giria tikrai ypatinga vieta, - joje vaikštant ir rymojant tarsi sustoja laikas, jame esant randasi šviesesnės mintys, atsiranda vidinė rimtis ir pusiausvyra. Tai viena iš Lietuvos jėgos vietų. Naikinant jėgos vietas, naikinama ir pati Lietuvos valstybė. Gojaus miškas gana brandus, - jame gausu šimto ir daugiau metų amžiau medžių. Taigi kieno paliepimu ir sprendimu nespręsta plynai iškirsti šventą Gojaus mišką? Tikėtina, kad tas sprendimas patvirtintas valdant žaliesiems valstiečiams, - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Akivaizdu, kad tokiu sprendimu paminama ir gamtosauga, ir paveldosauga, ir valstybės saugumas. Todėl kviečiame visus mylinčius gamtą, Lietuvą ir apskritai žmogiškumą susitelkti dėl Gojaus girios išsaugojimo. Tai šauksmas dėl jūsų dėmesio bendromis pastangomis apginti šią Lietuvos jėgos vietą nuo sunaikinimo. Kokie galimi Gojaus girios išsaugojimo sprendimai? Vienas iš galimų sprendimų tai pakeisti Gojaus miško grupę iš IV, - ūkinis miškas, - į II grupę, - specialios paskirties, rekreacinis miškas. Taip pat Gojaus giria galėtų būti įtraukta į Elektrėnų miesto sudėtį kaip miško parkas. Išsaugokime Gojaus girią, - išgelbėkime ją nuo sunaikinimo! VšĮ „Taurus Siekis“