Privalomoms kaukėms ne

24 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Nuo penktadienio įsigalios įstatymas kuris priverčia visus Lietuvos piliečius karantino laikotarpiu dėvėti kauke. Gyvename laisvoje šalyje ir kiekvienas turi laisve rinktis. Dėvint kaukę besikaupianti drėgmė ir šiluma sudaro puikią terpę mikroorganizmams daugintis, tad reiktu turėti ne viena ir ne dvi kaukes, o ju kainos dabar yra išaugusios per daug kartu. Įstatymas neatsižvelgia į žmonės kurie neturi galimybės įsigyti kaukiu.

# Vardas Komentaras
1 Živilė
2020-04-13 / 13:48
Kaip pavizdys Vokietijje niekas nedėvi kaukių, grįsdami tuo, kad ant tų pačių kaukių patenka bakterijos, o iir pradeda daugintis nes šilta drėgna terpė. Visiškai pritariu jų politikai, būtinas saugus atstumas. Parduotuvėje tai gerai ta kaukė, bet tik ne lauke.
2 Algirdas
2020-04-10 / 16:28
privalomos kaukes lauke - yra neteisinga ir nieko neapsaugo, o tik kelia papildoma pavoju sveikatai, bakterijos dauginasi, organizmas gauna mazai deguonies. Privalomos kaukes turetu buti tik pastatu viduje, bet ne lauke.

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...