Prašimas nubausti seimo narius valgiusius seimo kavynei karantino metu.

89 PARAŠAI

Adresuota: Saulius Skevernelis
Kategorija:

Kodėl nuobauda gaus tik seimo kavinė? O seimo nariai? Ar jie nėra LR piliečiai? Visi žmonės lygus. Ar jie yra aukščiau už įstatymą? Spręst jums.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Agne (Kaunas)
2020-04-20 / 10:54
Kodel isvis seimo kavine dirba. Jei visur karantinas, tai visur. Kodel jiem isimtys taikytinos. Juk jie turetu but pavyzdys tautieciams.
2 Neskelbiama
2020-04-15 / 23:03
Įstatymų kurėjai turi rodyti pavyzdį kaip reikia laikytis jų pačių sukurtų įstatymų. Tačiau matome, jog šalyje yra kaip minimum dvigubi standartai. Paviešinus pažeidimus, nei vienas pažeidėjąs nei nebandė atsiprašyti ar nustoti pažeidinėti nuostatas. Tokiems veikėjams maksimalių piniginių baudų taikymas turi būti maža dalis nuobaudos. Dėja, šalies valdininkų nebaudžiamumas tapo normalia pozicija.
3 Maksimas (Klaipėda)
2020-04-14 / 18:38
Visi žmonės lygus. Ar jie yra aukščiau už įstatymą?
4 Artūras
2020-04-14 / 15:47
Bausti ir dar kartą bausti,kiek galima ant galvos šik......Lietuvos piliečiams.
5 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-14 / 15:20
Visiems taisyklės vienodos,ar turtuolis, ar vargšas esi.
6 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-14 / 15:03
Bausti ne tik veikiančią įmonę, bet ir įstatymo nesilaikiusiuosius seimo narius BŪTINAI!
7 Ricardas
2020-04-14 / 14:08
Nereikia bausti, tik isvaryti is seimo kaip sulauziusius priesaika.
8 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-14 / 11:04
Pasirasau uz tai, kad jiems skirtu pinigines nuobaudas. Jei visiems, tai visiems yra baudos. Jie nekitokio molio. Pakiso maitinimo istaigos vadovus, ir likusi personala. Viena ranka duoda, kita atima. Bausti ir tik bausti seimunus uz tokius darbus...
9 Edgaras
2020-04-13 / 17:19
Seimo nariai turėtų būti pavyzdžiu visiems žmonėms, pirmiausia patys turi laikytis savo įvestos tvarkos, tik tada reikalauti iš žmonių jos laikytis. Kaip pilietis - reikalauju patraukti užfiksuotus asmenis atsakomybėn
10 Sigitas
2020-04-13 / 13:49
Patys kuria įstatymus, taisyklės ir patys nesilaiko. Baudos jiems per švelnu. Pašalinti tokius iš seimo.
11 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-13 / 10:58
Dėt visiem baudas be gailesčio už tokį įžulumą
12 Gediminas
2020-04-13 / 02:57
Slykstus zmones, pavizdy turetu rodyt, isidirbineja kaip kiaules, nusalint juos reiktu nuo pareigu ir apsidairyti i tai kas vyksta aplinkui mus!
13 Edga
2020-04-12 / 11:08
Nusalinti tokius seimo narius kurie daro geda Lietuvai
14 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-11 / 12:08
Istatymai visiems privalo buti vienodi, siulyciau bausti ir valgykla, ir valgiusius, ypac tuos , kurie nemoka skaityt ir apsimeta neusprantanciais..
15 Rasa (Marijampolė)
2020-04-11 / 11:05
Ystatymas visiem vienodas.o jie turi pavyzdy rodyt! o ka jie daro? nepaede amzinai
16 Grete (Telšiai)
2020-04-11 / 11:04
Visiem priklauso istatymai as manau kad ir seime turi tai galioti
17 Vaidas (Mažeikiai)
2020-04-11 / 10:54
Nubausti, prieš įstatymą visi lygūs. Seimo nariai negali būti lygesni.. Reikia pradėti daryti tvarka Lietuvoje, užtenka šitos gėdos ir nepasitenkinimo. Jie gyvena už mūsų lietuvių pinigus.
18 Regina
2020-04-11 / 10:47
Nubausti, prieš įstatymą visi lygūs. Seimo nariai negali būti lygesni..
19 Darius
2020-04-11 / 10:23
Jai visi tai visi laikomes karantino, kuom jie kitokie nei mes.
20 Darius
2020-04-10 / 17:25
Reikia pradėti daryti tvarka Lietuvoje, užtenka šitos gėdos ir nepasitenkinimo. Jie gyvena už mūsų lietuvių pinigus.

Laikas baigti karantiną (480)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją dėl koronaviruso, visuotinį karantino režimą turi nedelsdama atšaukti. Todėl, kad: (1) Susirgimų skaičius Lietuvoje palaipsniui mažėja, situacija taisosi, taigi pagrindo laikyti visą šalį šiame ypatingame režime nėra. (2) Visuotinius karantinus viena po kitos atšaukinėja ir kaimyninės šalys – taip siekiama kuo greičiau grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo. (3) Karantino metu Vyriausybė atvirai leidžia diskriminuoti senjorus ir vyresnio amžiaus žmones – jų laisvalaikis bei profesinė veikla yra ribojamos. (4) Vis daugiau požymių, kad teisinis visuotinio karantino režimas valdantiesiems reikalingas ne dėl objektyvių priežasčių, o dėl artėjančių rinkimų ir didesnės valdžios – taip galima greičiau priimti ne visada būtinus ir reikalingus sprendimus, galią sutelkti nedidelės žmonių grupelės rankose. (5) Kelis kartus per dieną skelbiami vis nauji nurodymai ar rekomendacijos vargina ir sekina visuomenę, augina psichologinę įtampą, rodo apklausos. Visa tai nėra suderinama su atviros visuomenės principais. Priešingai, žmonių sąmoningumą reikia skatinti. (6) Reaguoti į viruso protrūkius, jei tokie būtų, galima kitais būdais – pavyzdžiui, skelbti tikslinius karantinus konkrečioje vietovėje ir panašiai. (7) Lietuvoje ir toliau reikia vykdyti aktyvią testavimų strategiją – tai leidžia matyti realią viruso cirkuliavimo visuomenėje situaciją ir, reikalui esant, ją suvaldyti.

Dėl interpeliacijos Alytaus miesto mero komandai (178)

Valerijus. Adresuota: Alytaus miesto savivaldybės tarybai ir merui

PETICIJA 2020-06-02 Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 3 punktu bei 14 straipsnio nuostatomis, kreipiamės į Alytaus miesto savivaldybės tarybą ir Alytaus miesto merą su prašymu pripažinti šį mūsų kreipimąsi peticija. Kreipimosi priežastys ir tikslai: Mūsų įsitikinimu, Alytaus miesto mero komandos – jo pavaduotojų, administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojos veikla bei neveiklumas, netinkamas susidariusių problemų sprendimas netenkina Alytaus miesto gyventojų ir kenkia Alytaus miestui, manome, kad jie savo darbais neparodė reikiamų gebėjimų, netinkamai vykdo savo pareigas pagal nustatytas veiklos sritis: -organizuojama pertvarka švietimo srityje destabilizavo visą švietimo sistemos darbą; -organizuojama pertvarka švietimo srityje sukėlė didelį ugdymo įstaigų darbuotojų, mokinių tėvų bendruomenių nepasitenkinimą ir įtampą; -meras viešai pripažino padarytas klaidas organizuojant švietimo pertvarką; -švietimo pertvarkos metu atsiradę laiko, žmogiškieji bei finansiniai nuostoliai; -neišspręstas žemės sklypų grąžinimo skandalas; -nepakankamas bendradarbiavimas su verslo įmonėmis ir jų kontrolė; -pasyvumas ir negebėjimas pritraukti realių investicijų į miestą; -nesikalbėjimas su visuomene, bendruomenių neįtraukimas į savivaldos veiklą; -nevyksta savivaldybės administracijos optimizavimo procesai; -neracionalus ir ydingas socialinės paramos lėšų panaudojimas; -neracionalus savivaldybės valdomo turto naudojimas; -neracionalus pavaldžių įstaigų reorganizavimas ir netinkama jų kontrolė; -neinicijuojami miestui reikalingi energetinio efektyvumo ir renovacijos projektai; -asociacijos Alytaus aeroklubas valdomo turto perėmimas prievartinėmis priemonėmis; -nepritarta administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos 2019 metų veiklos ataskaitai. 2020 m. birželio 2 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijoje yra užregistruotas identiškas turiniu „Sakalėlio“ bei „Drevinuko“ mokyklų bendruomenės inicijuotas pareiškimas Tarybai bei merui dėl interpeliacijos jo komandai su 631 parašais. Visi išvardinti Alytaus miesto savivaldybės veiksmai ir aplinkybės suteikia pagrindą reikalauti minėtų asmenų atsakomybės ir jų atstatydinimo. Reikalavimai ir siūlymai: Mes, pasirašę šią peticiją, netoleruodami netinkamo šių asmenų darbo, nekompetencijos ir neveiklumo reikalaujame artimiausiame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje svarstyti Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos Jurgitos Šukevičienės, Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojo Šarūno Klėgerio, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Neringos Rinkevičiūtės atleidimo dėl pareikšto politinio nepasitikėjimo klausimus ir priimti atitinkamus tarybos sprendimus.

Atidėti taršos mokestį (10)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Dėl esamos nepavydėtinos situacijos, ekonomikos nuosmukio, nedarbo augimo prašome jūsų, Lietuvos Respublikos seimo, apsvarstyti galimybę atidėti automobilių taršos/registracijos mokestį laikotarpiui, iki kol susitvarkys ir stabilizuosis karantino pasekmes. Naudotų automobiliu pramonės pardavimai yra ženkliai smukę, dėl aukščiau paminėtų priežasčių ir papildomas mokesčio įvedimas šiuo laikotarpiu suduos tik dar didesnį smūgį tiek gaunantiems mažesnes pajamas tiek naudotų automobilių pardavėjams. Atidedami mokestį, Lietuvos seimo nariai, parodytų puiku pavizdi, jog siekiama ne pasinaudoti proga gauti papildomas lėšas biudžetui, o stabilizuoti stipriai smulkusia ekonomiką ir padėti savo piliečiams atsistoti ant kojų. Automobilių registracijos / taršos mokesčio kainos nuo liepos 1 d. https://www.skaiciai.lt/auto/automobiliu-registracijos-mokestis/