Prašimas nubausti seimo narius valgiusius seimo kavynei karantino metu.

91 PARAŠAI

Adresuota: Saulius Skevernelis
Kategorija:

Kodėl nuobauda gaus tik seimo kavinė? O seimo nariai? Ar jie nėra LR piliečiai? Visi žmonės lygus. Ar jie yra aukščiau už įstatymą? Spręst jums.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Alex
2020-07-06 / 09:33
LR Konstitucijos 29 str. turi būti įgyvendintas, nes visi žmonės yra lygus ir negalima teikti privilegijų dėl socialinės padėties. Tad seimūnų nebaudimas, šiuo atveju, yra LR Konstitucijos 29 str. pažeidimas.
2 Agne (Kaunas)
2020-04-20 / 10:54
Kodel isvis seimo kavine dirba. Jei visur karantinas, tai visur. Kodel jiem isimtys taikytinos. Juk jie turetu but pavyzdys tautieciams.
3 Neskelbiama
2020-04-15 / 23:03
Įstatymų kurėjai turi rodyti pavyzdį kaip reikia laikytis jų pačių sukurtų įstatymų. Tačiau matome, jog šalyje yra kaip minimum dvigubi standartai. Paviešinus pažeidimus, nei vienas pažeidėjąs nei nebandė atsiprašyti ar nustoti pažeidinėti nuostatas. Tokiems veikėjams maksimalių piniginių baudų taikymas turi būti maža dalis nuobaudos. Dėja, šalies valdininkų nebaudžiamumas tapo normalia pozicija.
4 Maksimas (Klaipėda)
2020-04-14 / 18:38
Visi žmonės lygus. Ar jie yra aukščiau už įstatymą?
5 Artūras
2020-04-14 / 15:47
Bausti ir dar kartą bausti,kiek galima ant galvos šik......Lietuvos piliečiams.
6 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-14 / 15:20
Visiems taisyklės vienodos,ar turtuolis, ar vargšas esi.
7 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-14 / 15:03
Bausti ne tik veikiančią įmonę, bet ir įstatymo nesilaikiusiuosius seimo narius BŪTINAI!
8 Ricardas
2020-04-14 / 14:08
Nereikia bausti, tik isvaryti is seimo kaip sulauziusius priesaika.
9 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-14 / 11:04
Pasirasau uz tai, kad jiems skirtu pinigines nuobaudas. Jei visiems, tai visiems yra baudos. Jie nekitokio molio. Pakiso maitinimo istaigos vadovus, ir likusi personala. Viena ranka duoda, kita atima. Bausti ir tik bausti seimunus uz tokius darbus...
10 Edgaras
2020-04-13 / 17:19
Seimo nariai turėtų būti pavyzdžiu visiems žmonėms, pirmiausia patys turi laikytis savo įvestos tvarkos, tik tada reikalauti iš žmonių jos laikytis. Kaip pilietis - reikalauju patraukti užfiksuotus asmenis atsakomybėn
11 Sigitas
2020-04-13 / 13:49
Patys kuria įstatymus, taisyklės ir patys nesilaiko. Baudos jiems per švelnu. Pašalinti tokius iš seimo.
12 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-13 / 10:58
Dėt visiem baudas be gailesčio už tokį įžulumą
13 Gediminas
2020-04-13 / 02:57
Slykstus zmones, pavizdy turetu rodyt, isidirbineja kaip kiaules, nusalint juos reiktu nuo pareigu ir apsidairyti i tai kas vyksta aplinkui mus!
14 Edga
2020-04-12 / 11:08
Nusalinti tokius seimo narius kurie daro geda Lietuvai
15 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-11 / 12:08
Istatymai visiems privalo buti vienodi, siulyciau bausti ir valgykla, ir valgiusius, ypac tuos , kurie nemoka skaityt ir apsimeta neusprantanciais..
16 Rasa (Marijampolė)
2020-04-11 / 11:05
Ystatymas visiem vienodas.o jie turi pavyzdy rodyt! o ka jie daro? nepaede amzinai
17 Grete (Telšiai)
2020-04-11 / 11:04
Visiem priklauso istatymai as manau kad ir seime turi tai galioti
18 Vaidas (Mažeikiai)
2020-04-11 / 10:54
Nubausti, prieš įstatymą visi lygūs. Seimo nariai negali būti lygesni.. Reikia pradėti daryti tvarka Lietuvoje, užtenka šitos gėdos ir nepasitenkinimo. Jie gyvena už mūsų lietuvių pinigus.
19 Regina
2020-04-11 / 10:47
Nubausti, prieš įstatymą visi lygūs. Seimo nariai negali būti lygesni..
20 Darius
2020-04-11 / 10:23
Jai visi tai visi laikomes karantino, kuom jie kitokie nei mes.
21 Darius
2020-04-10 / 17:25
Reikia pradėti daryti tvarka Lietuvoje, užtenka šitos gėdos ir nepasitenkinimo. Jie gyvena už mūsų lietuvių pinigus.

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (739)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (391)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!

Atliekų tvarkymo įmonei Kairių miestelyje NE (125)

R.Pumputienė. Adresuota: Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, Aplinkos ministerija, Šiaulių rajono savivaldybė, Kairių seniūnija

Nepritariame UAB "Virginijus ir Ko" pateiktai nepavojingų atliekų tvarkymo įmonės PVSV ataskaitai, kuri parengta formaliai ir neatsakingai, pritraukiant prie leistinų higienos normų. Nepritariame nustatomos sanitarinės apsaugos zonos (SAZ) riboms, kuri sutampa su įmonės teritorijos ribomis, juntamas stiprus fizinis ir psichologinis poveikis. 100 m SAZ zonoje yra 29 gyvenamosios paskirties sklypai, iš jų 16-oje stovi gyvenamieji namai. 300 m SAZ zonoje yra 71 gyvenamosios paskirtie sklypai, iš jų 53-juose stovi gyvenamieji namai. poveikis juntamas ir toliau už nurodytų zonų ribų SAZ - gyvenamoji statyba negalima. Įmonė negirdi, MŪSŲ, žmonių nerimo ir gudrumu plečia veiklą, stato plastiko deginimo monstrą, kuris į aplinką išmes toksines medžiagas, kvapą, kels triukšmą visą parą, o "išvalytą vandenį" išleis į gamtinę aplinką. Reikalaujame stabdyti aplinką teršiančią veiklą arba įmonę iškelti toliau nuo apgyvendintos teritorijos.

Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo (54)

Loreta. Adresuota: Klaipėdos rajono savivaldybės merui, Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui

Klaipėdos rajono savivaldybės merui Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui KREIPIMASIS Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo (2021-01-05) Klaipėdos rajonas Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Jus reikšdami susirūpinimą dėl pradėtų pozityvių, inovatyvių darbų tęstinumo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Viešojoje erdvėje pateiktas Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo pareiškimas dėl pasitraukimo iš užimamų pareigų visuomenėje sukėlė daug diskusijų ir neapibrėžtumo. Mes, žemiau pasirašiusieji, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo darbą vertiname puikiai, jo iniciatyvas ir pertvarkas palaikome ir tikime, kad mūsų išreikštas pasitikėjimas ir tikėjimas pradėtais darbais, inovacijomis suteiks visoms šalims galimybę priimti tinkamą sprendimą ir apsisprendimą palikti Artūrą Bogdanovą esamose pareigose. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, jog šiuo metu reikalingas visų susitelkimas, diplomatiškumas ir kompromisų ieškojimas vardan Klaipėdos rajono gyventojų gerovės, šio krašto verslo plėtros, darbo vietų kūrimo ir t. t. Suprantame, kad pagal teisės aktus Administracijos direktorių teikia meras ir jis yra tvirtinamas Tarybos sprendimu. Tarybos išrinkti atstovai atstovauja rinkėjams. Mes, kaip rinkėjai, žemiau pasirašiusieji, taip pat norime išreikšti savo valią ir siūlome valdančiąjai daugumai pradėti derybinius procesus dėl Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo tolimesnio darbo Klaipėdos rajono savivaldybėje. Prašome visuomenei pateikti aiškią Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos poziciją dėl pasiūlymo Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui toliau likti esamose pareigose, siekiant užtikrinti kartu su Taryba pradėtų darbų tęstinumą, tuo išreiškiant pagarbą rinkėjams ir jų teisėtiems lūkesčiams. PASIRAŠO RENGĖJAI ir kiti Juridiniai ir fiziniai asmenys, pasirašę 2020-01-05 ir vėliau: UAB „Gerduva“ vadovai Loreta Mazalienė ir Romualdas Mazalas A.Šakinienės teisinės kontoros savininkė, teisininkė Andželika Šakinienė UAB ,,Stelga‘‘ direktorius ir akcininkas Marius Stalgys UAB ,,Gargždų knygynas‘‘ savininkė Ina Jurgulienė UAB ,,Dėmesio srautas‘‘ direktorius Gediminas Ročys Vytautas Čeledinas Edgaras Radvila Šarūnas Vaičiulis