Prašimas nubausti seimo narius valgiusius seimo kavynei karantino metu.

91 PARAŠAI

Adresuota: Saulius Skevernelis
Kategorija:

Kodėl nuobauda gaus tik seimo kavinė? O seimo nariai? Ar jie nėra LR piliečiai? Visi žmonės lygus. Ar jie yra aukščiau už įstatymą? Spręst jums.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Alex
2020-07-06 / 09:33
LR Konstitucijos 29 str. turi būti įgyvendintas, nes visi žmonės yra lygus ir negalima teikti privilegijų dėl socialinės padėties. Tad seimūnų nebaudimas, šiuo atveju, yra LR Konstitucijos 29 str. pažeidimas.
2 Agne (Kaunas)
2020-04-20 / 10:54
Kodel isvis seimo kavine dirba. Jei visur karantinas, tai visur. Kodel jiem isimtys taikytinos. Juk jie turetu but pavyzdys tautieciams.
3 Neskelbiama
2020-04-15 / 23:03
Įstatymų kurėjai turi rodyti pavyzdį kaip reikia laikytis jų pačių sukurtų įstatymų. Tačiau matome, jog šalyje yra kaip minimum dvigubi standartai. Paviešinus pažeidimus, nei vienas pažeidėjąs nei nebandė atsiprašyti ar nustoti pažeidinėti nuostatas. Tokiems veikėjams maksimalių piniginių baudų taikymas turi būti maža dalis nuobaudos. Dėja, šalies valdininkų nebaudžiamumas tapo normalia pozicija.
4 Maksimas (Klaipėda)
2020-04-14 / 18:38
Visi žmonės lygus. Ar jie yra aukščiau už įstatymą?
5 Artūras
2020-04-14 / 15:47
Bausti ir dar kartą bausti,kiek galima ant galvos šik......Lietuvos piliečiams.
6 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-14 / 15:20
Visiems taisyklės vienodos,ar turtuolis, ar vargšas esi.
7 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-04-14 / 15:03
Bausti ne tik veikiančią įmonę, bet ir įstatymo nesilaikiusiuosius seimo narius BŪTINAI!
8 Ricardas
2020-04-14 / 14:08
Nereikia bausti, tik isvaryti is seimo kaip sulauziusius priesaika.
9 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-14 / 11:04
Pasirasau uz tai, kad jiems skirtu pinigines nuobaudas. Jei visiems, tai visiems yra baudos. Jie nekitokio molio. Pakiso maitinimo istaigos vadovus, ir likusi personala. Viena ranka duoda, kita atima. Bausti ir tik bausti seimunus uz tokius darbus...
10 Edgaras
2020-04-13 / 17:19
Seimo nariai turėtų būti pavyzdžiu visiems žmonėms, pirmiausia patys turi laikytis savo įvestos tvarkos, tik tada reikalauti iš žmonių jos laikytis. Kaip pilietis - reikalauju patraukti užfiksuotus asmenis atsakomybėn
11 Sigitas
2020-04-13 / 13:49
Patys kuria įstatymus, taisyklės ir patys nesilaiko. Baudos jiems per švelnu. Pašalinti tokius iš seimo.
12 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-13 / 10:58
Dėt visiem baudas be gailesčio už tokį įžulumą
13 Gediminas
2020-04-13 / 02:57
Slykstus zmones, pavizdy turetu rodyt, isidirbineja kaip kiaules, nusalint juos reiktu nuo pareigu ir apsidairyti i tai kas vyksta aplinkui mus!
14 Edga
2020-04-12 / 11:08
Nusalinti tokius seimo narius kurie daro geda Lietuvai
15 Neskelbiama (Alytus)
2020-04-11 / 12:08
Istatymai visiems privalo buti vienodi, siulyciau bausti ir valgykla, ir valgiusius, ypac tuos , kurie nemoka skaityt ir apsimeta neusprantanciais..
16 Rasa (Marijampolė)
2020-04-11 / 11:05
Ystatymas visiem vienodas.o jie turi pavyzdy rodyt! o ka jie daro? nepaede amzinai
17 Grete (Telšiai)
2020-04-11 / 11:04
Visiem priklauso istatymai as manau kad ir seime turi tai galioti
18 Vaidas (Mažeikiai)
2020-04-11 / 10:54
Nubausti, prieš įstatymą visi lygūs. Seimo nariai negali būti lygesni.. Reikia pradėti daryti tvarka Lietuvoje, užtenka šitos gėdos ir nepasitenkinimo. Jie gyvena už mūsų lietuvių pinigus.
19 Regina
2020-04-11 / 10:47
Nubausti, prieš įstatymą visi lygūs. Seimo nariai negali būti lygesni..
20 Darius
2020-04-11 / 10:23
Jai visi tai visi laikomes karantino, kuom jie kitokie nei mes.
21 Darius
2020-04-10 / 17:25
Reikia pradėti daryti tvarka Lietuvoje, užtenka šitos gėdos ir nepasitenkinimo. Jie gyvena už mūsų lietuvių pinigus.

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (525)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (9)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.