Dėl viešojo transporto Vilnius (AS) – Šveicarai (maršruto Nr. 217) atnaujinimo

60 PARAŠAI

Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, UAB „Tadra“
Kategorija:

Nuo 2020 04 01d. Vilniaus rajono, Rudaminos seniūnijos Daubėnų, Šveicarų kaimai ir Rūkainių seniūnijos Tiltelių, Juodiškių kaimai liko be susisiekimo su arčiausiai esančia Rudaminos gyvenviete ir Vilniaus miestu. 2020-03-23 nuimti autobusų reisai maršrutu Nr. 217 „Vilnius (AS) – Šveicarai“ darbo dienomis 14.40 val. iš Vilniaus į Šveicarus ir darbo dienomis 06.15 val., 15.25 val. iš Šveicarų į Vilnių. O nuo 2020-04-01 nuimti visi viešojo transporto autobusų reisai „Vilnius (AS) – Šveicarai“ (Nr. 217), nors kiekvienais metais, sodininkų sezono metu, t.y. nuo balandžio 1 d. paleidžiami papildomi autobusų reisai išeiginių ir švenčių dienomis (po 2 reisus – iš ryto ir vakare).
Šiuo metu žmonės, gyvenantys Daubėnų, Šveicarų, Tiltelių, Juodiškių kaimuose ir soduose, negali nuvykti į darbą, parduotuves, paštą, vaistinę ir kitas įstaigas. Be abejo karantino metu sumažėjo keleivių srautas, bet yra tų, kuriems būtina pasiekti miestą ar Rudaminą. Neprieštaraujame, kad Vilniaus rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimo Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 3.1.6. punktu: „ribojamas keliaujančiųjų tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutais intensyvumas“, imasi priemonių koronaviruso pandemijai pristabdyti/sustabdyti. Bet šiame punkte pažymima, kad maršrutai ribojami, o ne visiškai atšaukiami visi viešojo transporto maršrutai.
Prasidėjus sodininkų sezonui (jau balandžio 18 d. pajungiamas vasaris vanduo), tas srautas savaitgaliais suaktyvės.
Dėl paskelbto karantino, vykti į Rudaminą ar iš jos su pakeleivinga mašina yra draudžiama. Belieka tik pėsčiomis vykti į minėtą gyvenvietę, o tai sudaro iki 11 km. į vieną pusę, kuriuos ne visi, ypač pagyvenę žmonės, gali įveikti.
Vilniaus rajono savivaldybės administracija nuo 2020-04-20 žada atstatyti maršruto Nr. 217 aptarnavimą - autobusas maršrutu Nr. 217 darbo dienomis 06.30 val., 17.45 val. vyks iš Vilniaus į Šveicarus ir 07.15 val., 18.30 val. iš Šveicarų į Vilnių.
Mes, žemiau pasirašantys, reikalaujame, kad nuo šio savaitgalio (t.y. nuo balandžio 18 d.) būtų atstatytas maršruto Nr. 217 aptarnavimas darbo, išeiginių ir švenčių dienomis, kad sodininkai ir nuolatiniai gyventojai, besinaudojantys viešuoju transportu, galėtų atvykti ir išvykti iš Daubėnų, Šveicarų, Tiltelių bei Juodiškių kaimų.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2020-04-16 / 11:37
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Už privalomus skiepus NE!!!(dirbantiesiems) (3643)

Iveta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už privalomus skiepus dirbantiems žmonėms ne! Kodėl žmonės turi priverstinai...

Paleisti Seima (549)

Mantas. Adresuota: Lietuvos prezidentui G. Nausedai

Chaosas, kas šiuo metu darosi valstybėje ir reiktų kuo greičiau...

Dieveniškių gyventojų teisių pažeidimui - NE !!!! (374)

Dieveniškių. Adresuota: Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerija

Reikalaujame atsisakyti plano apgyvendinti nelegalus-pabėgėlio statusą turinčius žmones Šalčininkų rajono...

Ne Migrantams Rūdninkuose! (221)

Agnė. Adresuota: Šalčininkų r. Baltosios Vokės sen. Rūdninkų km.

Labai prašome pasirašyti peticija, prieš migrantus, Rūdninkuose. Apsaugokime save ir...