Nuotoliniui mokymuisi - NE!

5 PARAŠAI

Adresuota: Sveikatos ir švietimo ministramas
Kategorija:

Sveiki, visi pavargom nuo kompiterių šviesų. Man asmeniškai yra nesuvokiama, kaip kiti gali išbūti prie ekranų taip ilgai... Kaip pavyzdį aprašysiu savo dienos eigą. Atsikeli 10/11h ir iki plius minus 21h vakaro prasėdžiu prie kompiterio. Na gerai maždaug savaite buvo galima iškęsti, tačiau kuo toliau tuo rega silpnėja, kompiuteris, kuris yra paskolintas, stringa ir išsijunginėja. Telefono taip pat neturiu, ir ką daryt kai negali mokytojams išsiųsti užduočių, arba zoom programėlės nebeišveža. Taipogi krūvis padidėjas, trūksta mokytojų aiškinimo, jei ne, nori dar papildomai valandų prasėdėk ir prakalbėk su mokytojais asmeniškai, bet gi Jų krūvis dar didesnis... nevisada turi tokia galimybe kiekvieną mokinį atskirai konsultuoti. Rodos mokytojai tampa medikais, nemato savo šeimos nariu, nes turi dirbti ir gelbėti mokinius nuo visiško durnumo. Taip pat problema daugiavaikėms šeimoms. Aš tikiu, kad galėtumėt bent mokslo metus nutraukti tiems kurių vidurkiai yra patenkinami ir palikti nuotolinį mokymasi tiems kuriems reikia taisytis. Būtų žymiai paprasčiau mokytojams sudėlioti darbus bei programos, tinklapiai nestigtų. Ačiū už dėmesį.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2020-04-23 / 11:49
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...