Šilutę į LKL

50 PARAŠAI

Kategorija:

Šilutiškiai ir miesto svečiai,
Kviečiu jus jungtis prie iniciatyvos grąžinti LKL krepšinį į Šilutę. Šilutė yra gilias krepšinio tradicijas puoselėjantis miestas, bet be LKL reikalavimus atitinkančios arenos, tai liks tik senais prisiminimais. Pats laikas mums konsoliduotis ir spausti miesto vadovus, kad jie pastatytų mums areną ir prisidėtų prie komandos atgimimo!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Sergėjus
2020-05-28 / 17:04
Komanda, pradėjusi savo istoriją nuo LKL ištakų ir užauginusi garsių krepšininkų, yra nepelnytai nustumta į Lietuvos didžiojo krepšinio užkulisį.
2 Neskelbiama (Šilutė)
2020-05-28 / 15:37
Reikia apgalvoti ne tik infrastruktūrą, bet ir finansavimą, rėmimą, jaunimo ugdymą.
3 Marius (Marijampolė)
2020-05-27 / 18:24
Uz konkurencija ir krepsinio gyvavima kiekvienam Lietuvos miesteli.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (573)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.