Grožio istaigu apribojimai.

6 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, Lietuvos piliečiai atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso ir jo apribojimų, kreipiames į Lietuvos Vyriausybę su prašymu mažinti apribojimus dėl socialinio atstumo grožio įstaigose, leisti grožio teikėjams dirbti nesilaikant 2m. atstumo ir kad vienu metu paslauga būtų teikiama daugiau nei vienam žmogui.

Jei nuo birželio 16d. bus atšauktas karantinas, bet palikti apribojimai griožio įstaigoms, grožio teikėjai neturės galimybės dirbti pilnu etatu savo darbo vietoje. Atsižvelgiant į apribojimų mažinimą kitose įstaigose, ir atvirose vietose mes įsitikinę, kad grožio įstaigoms taip pat privalo sumažinti apribojimus.

Pasirašyti peticiją

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (560)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (235)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.