Komunalinių atliekų surinkimo rinkliava prieštarauja teršėjas moka principui

128 PARAŠAI

Adresuota: Aplinkos Apsaugos ministerija
Kategorija:

Mes, Lietuvos Respublikos mokesčių mokėtojai, prašome pataisyti atitinkamus Vyriausybės nutarimus kaip antai vietinės rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų taisykles, skaičiavimo metodikas bei jeigu reikia, teikti Seimui, kuris savo ruožtu pataisytų susijusius teisės aktus, jeigu juose nurodoma, jog vietinės rinkliavos ar kitos įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų gali būti skaičiuojamos ir pagal NT objekto plotą. NT objekto ploto naudojimas vietinės rinkliavos ar kitos įmokos skaičiavimo metodikoje prieštarauja "teršėjas moka" principui ir niekaip nėra susijęs su atliekų surinkimu iš komunalinių atliekų turėtojų (plotas neteršia, teršia žmogus). Tuo būdu NT objekto plotas nei pastoviojoje, nei kintamojoje rinkliavos ar įmokos dalyse negali būti naudojamas.

# Vardas Komentaras
1 Alma
2020-10-28 / 16:06
Neteisinga, jeigu žmogus gyvena vienas. Jis praktiškai visai mažai išmeta šiukšlių, nesvarbu, kad turi daug ploto
2 Eglė
2020-09-08 / 23:37
Senai jau reikėkėjo daryti pataisas. Kam už tą paty mokėti du kart.
3 Neskelbiama
2020-07-30 / 22:29
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
4 Neskelbiama
2020-07-22 / 18:27
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
5 Neskelbiama
2020-07-13 / 10:50
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
6 Neskelbiama
2020-07-10 / 22:45
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
7 Neskelbiama
2020-07-10 / 22:42
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
8 Neskelbiama
2020-07-10 / 06:44
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
9 Neskelbiama
2020-07-09 / 22:46
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
10 Neskelbiama
2020-07-09 / 16:32
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
11 Neskelbiama
2020-07-09 / 12:06
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
12 Neskelbiama
2020-07-09 / 11:05
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
13 Neskelbiama
2020-07-09 / 09:51
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
14 Neskelbiama
2020-07-09 / 08:28
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
15 Neskelbiama
2020-07-09 / 04:57
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
16 Neskelbiama
2020-07-08 / 23:37
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
17 Neskelbiama
2020-07-08 / 18:58
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
18 Neskelbiama
2020-07-08 / 16:37
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
19 Neskelbiama
2020-07-08 / 15:23
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
20 Neskelbiama
2020-07-08 / 13:27
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
21 Neskelbiama
2020-07-08 / 13:03
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
22 Neskelbiama
2020-07-08 / 10:16
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
23 Neskelbiama
2020-07-08 / 08:11
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
24 Neskelbiama
2020-07-08 / 08:06
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Už privalomus skiepus NE!!!(dirbantiesiems) (2805)

Iveta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už privalomus skiepus dirbantiems žmonėms ne! Kodėl žmonės turi priverstinai...

Dieveniškių gyventojų teisių pažeidimui - NE !!!! (373)

Dieveniškių. Adresuota: Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerija

Reikalaujame atsisakyti plano apgyvendinti nelegalus-pabėgėlio statusą turinčius žmones Šalčininkų rajono...

Ne Migrantams Rūdninkuose! (218)

Agnė. Adresuota: Šalčininkų r. Baltosios Vokės sen. Rūdninkų km.

Labai prašome pasirašyti peticija, prieš migrantus, Rūdninkuose. Apsaugokime save ir...

Kasmetiniui taršos mokesčiui – NE! (161)

Henrikas. Adresuota: Seimas

Pandemijos metu sunkiai besiverčiantys tautiečiai, kurių gretoms priklausau ir aš...