Vilniaus miesto savivaldybei pratęsti metalinių garažų nukėlimo terminą iki 2021 m. rugpjūčio 1 d., patikslinti reikalavimo igyvendinimo sąlygas, savivaldybės įsipareigojimus bei nurodyti sprendimo vykdytojų kontaktus

53 PARAŠAI

Kategorija:

Džiaugiuosi, Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva gražinti, tvarkyti miestą ir imtis metalinių garažų klausimo. Tačiau reikalavimai nukelti metalinius garažus nėra visiškai aiškūs, terminai nepagrįstai trumpi.

Garažų vietos sutvarkymui skiriami du mėnesiai yra akivaizdžiai per trumpas laiko tarpas ypač turint omenyje, kad tokį "turtą" valdo mažesnes pajamas turintys asmenys, kurie
savo jėgomis turi užsiimti šiuo klausimu. Vien iš pagarbos pagrindiniams vyresnio amžiaus valdytojams turėjo būti skirtas protingas laikotarpis - bent metais. Turėjo būti įvertinta ir tai, kad per metus leidžiamų priduoti atliekų kiekis yra ribotas. Savivaldybė "spausdama" kuo greičiau susitvarkyti, rizikuoja užlipti ant grėblio, nes garažų turtas gali atsidurti dideliuose Vilnius žaliuosiuose plotuose. Savivaldybė nenurodo, kodėl skiriamas toks neproporcingai trumpas laikas.

Nenurodyti jokie šio klausimo organizatorių kontaktai pasiteiravimui. Nenurodomo, kaip tiksliai turi būti sutvarkyta garažo vieta, neptikslinama, kaip konkrečiai prisidės savivaldybė prie garažo vietos sutvarkymo. Siųsti nuotraukas į seniuniją yra perteklinis biurokratinis reikalavimas, lengvai įkandamas tik turintiems naujausius išmaniuosius įrenginius, bet ne pagyvenusiems ir mažesnes pajamas ir skaitmeninių įgūdžių neturintiems asmenims.

Savivaldybė garažų valdytojus vadina "nelegalais" tačiau reikalauja vykdyti tam tikras prievoles. Tai, kad seniunijos dar ne taip seniai registruodavo valdytojų pasikeitimą, situaciją daro dar kurioziškesnę.

Grasinamas tonas yra nepriimtinas ir nukelia daug metų atgal, kai žmonės tarnavo valdžiai, o ne atvirkščiai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-27 / 16:58
Prašau pratęsti terminą. Manau, kad metalinių garažų savininkams turėtų būti duota daugiau laiko, nei 2 mėnesiai.
2 Jonas
2020-09-24 / 16:28
Prašau pratęsti metalinių garažų nukelimo laiką iki 2020.11,30
3 Jonas
2020-09-24 / 16:04
Prašau pratesti met.garažo nukelimo termina iki 2020 11,30
4 Vidmantas
2020-09-23 / 09:28
Sutinku, nes pats turiu du garazus, viena issiveziau antra neturiu kur statyti
5 Stanislav (Vilnius)
2020-09-22 / 20:36
Prašau pratesti laikotarpi metaliniu garažu nukelimo Kovaliuko gatvei
6 Нey
2020-09-19 / 09:46
Нellо hоt guy! I rеallу want уоu tо fucк me in аll holes: https://onlineuniversalwork.com/adultdating989896
7 JosephCoincHN
2020-09-17 / 17:02
ICH HАBE GЕRАDE UM EINE WEITERE AUSZАHLUNG VON 7.415 EUR GEBЕTEN. https://758965euro.page.link/8pw7 ICH KANN ES KАUM ERWARTEN, ES MIT MЕINЕR FRЕUNDIN ZU VЕRBRINGЕN. NЕHME ICH SIE ZUM ABENDESSЕN MIT? ODER NEHMЕN WIR UNS ЕINEN TAG FRЕI UND GЕHEN IN EIN SCHONES HOTEL АUF DEM LАND? https://3526589euro.page.link/iLMN IСH HATTЕ NIЕ GEDАСHT, DASS ICH SО EIN DILЕMMА HАBEN WURDЕ https://352658euro.page.link/Qezi АBER ЕS MAСHT MIR NICHTS AUS!
8 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-17 / 15:37
Pratęsti metalinių garažų nukėlimo terminą iki 2021 m. rugpjūčio 1 d.
9 DavidduefeIF
2020-09-15 / 19:00
Igjdfjvkdgvj jfsfcjsjfkj ifjfsifhidjfw iijfosjfd https://mail.ru/?gjvhdfjdfuvdbggf
10 Laimutis (Vilnius)
2020-09-05 / 18:10
pratęsti metalinių garažų nukėlimo terminą iki 2021 m. rugpjūčio 1 d.
11 Jaroslav (Vilnius)
2020-09-05 / 17:35
Visiskai nelogiskas sprendimas nukelti garazus,ir taip nera kur parkuoti automobiliu.
12 Marek (Vilnius)
2020-08-14 / 10:31
31-oji mgb: Reiketu nors 1m. Termino o ne 2men. Elgiasi kaip 5m. vaikai smeliadezeje, kaprizas šovė ir pirmyn!
13 Akvilė (Vilnius)
2020-08-12 / 14:22
Pritariu 100%, žmonėms turi būtinai ir be kalbų duoti daugiau laiko! Taip niekas nesidaro, cia ir dabar!
14 Genovaitė
2020-08-12 / 14:10
Akivaizdžiai nusitaikyta į pažeidžiamiausią sluoksnį, naiviai tikintis, kad netrukdomai bus galima taikyti sovietinio tipo represijas. Per anksti, mere, apleidote savo pareigas ir pradėjote svajoti apie premjero postą. Už jus tikrai daugiau nebalsuosiu
15 Luka
2020-08-12 / 11:56
Manau, kad metalinių garažų savininkams turėtų būti duota daugiau laiko, nei 2 mėnesiai.

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (127)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.

NE ORO UOSTUI LR Bendrajame Plane (119)

Vaida. Adresuota: LR Vyriausybė, LR Seimas, LR Aplinkos ministerija

Pasirašau šią peticiją ir reikalauju panaikinti Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrojo plano sprendinius, įteisinančius nacionalinio oro uosto statybas. Nacionalinis oro uostas įtrauktas į LR Bendrojo Plano sprendinius 2030 m., tačiau aviacijos ekspertai išsako rimtas abejones. Simonas Bartkus teigia, kad šiuo metu itin sudėtinga prognozuoti, kada aviacija atsigaus po krizės, o Arūnas Stankevičius aviacijos krizę apibūdina žodžiu „koma“, reiškiančiu kritinę būseną. Susisiekimo viceministras Vladislav Kondratovič teigia, kad naujas oro uostas kainuotų apie 1,5 milijardo, o esamieji oro uostai būtų uždaryti. Kadangi valstybės pagalba šiuo atveju yra draudžiama, o ES parama taip pat negalima, projekto finansavimo šaltiniai lieka neaiškūs. Bendrojo Plano rengėjai nėra atlikę galimybių studijų ir neturi pagrįstų argumentų, kad esami oro uostai artimiausiu metu viršys maksimalius krūvius. Šiemet esami oro uostai yra gavę 85 milijonų finansavimą plėtrai. Vilnius pajėgumai padidės dvigubai (nuo 3,5 mln iki 7,8 mln). Numatoma vieta - tarp Vilniaus ir Kauno (Kaišiadorių rajone). Mes, aktyvūs Lietuvos piliečiai, reikalaujame pašalinti nacionalinio oro uosto sprendinius iš LR Bendrojo Plano, nes toks projektas pasaulinės pandemijos akivaizdoje yra neracionalus ir žalingas Lietuvai. 2018 m. Lietuvos oro uostai samdė Nyderlandų bendrovę „InterVistas Consulting“, kuri nagrinėjo naujo oro uosto statybos galimybes bei analizavo oro uostų koncesijos modelį už didesnę nei 2 milijonai eurų sumą, tačiau studijos išvados nėra viešai paskelbtos. Taip pat nėra skelbiama, kad vieni iš „InterVistas Consulting“ partnerių turi akivaizdžių sąsajų su viena iš Lietuvos verslo lobistų organizacijų. Siūlome, nepriimti sprendinių dėl naujojo oro uosto kol: • nėra atliktos nepriklausomos ir aktualios būsimų keleivių srautų prognozės; • neatlikta nepriklausoma naujojo oro uosto naudos ir kaštų analizė; • nuo visuomenės slepiamos už viešuosius finansus užsakytos studijos; • viešai nebus išnagrinėtos esamos studijos autorių sąsajas su verslo lobistinėmis organizacijomis.