Pakeiskime Lietuvos olimpinę aprangą.

3 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas
Kategorija:

Liepos 23 dieną, Vilniuje buvo pristatytos nauja olimpinės rinktinės apranga, kurią sukūrė Lenkijos kompanija "4F". Pats dizainas buvo sukurtas Oksanos Ragauskienės, kuri 2018'ais metais laimėjo dizaino konkursą.
Ši paradinė apranga akivaizdžiai neatlieka nei prezentacinės paskirties, nei pasižymi išskirtiniu dizainu, medžiagų pasirinkimu ar funkcionalumu. Negana to, ji yra estetiškai nepriimtina daugumai, kuri, tikiuosi, ir atstovaus savo balsą per šią peticiją.
Siūloma idėja yra surengti naują konkursą, kuris būtų atviras tiek dizaineriam su patirtimi, tiek jauniem, talentingiem studentam (numanau, kad pastarieji ir už dyką sutiktų įdėti į tai darbo).

Pasirašyti peticiją

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...