nedrįskit kirst Girulių miško! ne jūs pasodinot, ne jus turit teisę naikint

91 PARAŠAI

Kategorija:

nedrįskit kirst Girulių miško! ne jūs pasodinot, ne jus turit teisę naikint

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Loreta
2020-09-09 / 11:38
Nenaikinkime gamtos. Kuri mums padeda išgyventi . Jau ir tai yra pridaryta daug klaidų.
2 Regina (Klaipėda)
2020-09-06 / 18:46
Klaipeda, jūra, miškas mūsų, ne valdžios ar saujeles valdžios, kurie dar mato kur uždirbt pinigą.....
3 Neskelbiama
2020-09-04 / 23:54
Girulių miškas- visų žmonių turtas. Kodėl kažkas galvoja, kad turi teisę jį kirsti?
4 Jurate
2020-08-31 / 12:29
"Kai bus nukirstas paskutinis medis, kai bus apnuodyta paskutinė upė, kai bus sugautas paskutinis paukštis – tada jūs suprasite, kad pinigų valgyti neįmanoma." Indėnų patarlė.
5 Neskelbiama
2020-08-31 / 10:12
Miskai, upes, ezerai- tai tautos, salies turtas ir kazkoks valdininkelis neturi teises kesintis i tai! Kertama net Labanoro giria, draustiniai- sustabdykime sia beprotybe ir pareikalaukime atsakomybes! Salin kirvius nuo misku! Salin tuos, kas naikina musu turta!
6 Raimondas
2020-08-30 / 09:45
Lietuvos miškus jau reikėtu atsodinet, o ne dar labiau kirsti... Esu grieštai prięs Giruliu miško kirtima.
7 mantas (Kėdainiai)
2020-08-27 / 13:04
Lietuvos pajūrio zona ne vieta stambiems ūkio projektams
8 Jurga (Palanga)
2020-08-26 / 22:12
Trisdešintmetė pušis aprūpina deguonimi 6 žmones. Aš noriu kvėpuoti.
9 Neskelbiama (Kaunas)
2020-08-25 / 09:05
Turime saugoti, o nenaikinti gamtos grozi, tuo labiau pajurio miskus, kurie svarbus ne tik del grozio ir zmoniu, bet ir pacios gamtos.
10 Neskelbiama (Kaunas)
2020-08-25 / 09:01
Esu uz tai, kad vienas is graziausiu pajurio misku butu pilnai issaugotas.
11 Lll
2020-08-24 / 21:55
Prie žaliūjų valdžios,naikinama gamta,vyti lauk kirtėjus ir tokią valdžią,kuriai be covid ir Baltarusijos neegzistuoja Lietuvoje esančios problemos kurių apsčiai.Rimtai jau pavargom!!!Neliesk Lt miškų!!!!!
12 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-08-21 / 19:51
Sulai keliauja,lengviausiu keliu,keturi didieji konteineriu kranai retai kada dirba visi kartu.Klausimas ,ka jus krausite,jeigu ekonomika lieteja?????????Jus gi suprantate kad tai tik jusu uzgaida ir zinoma pinigai.....
13 Neskelbiama
2020-08-15 / 10:31
Prieš Girulių miško kirtima.kirtimas kertasi su visuomenės interesais

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (127)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.

NE ORO UOSTUI LR Bendrajame Plane (119)

Vaida. Adresuota: LR Vyriausybė, LR Seimas, LR Aplinkos ministerija

Pasirašau šią peticiją ir reikalauju panaikinti Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrojo plano sprendinius, įteisinančius nacionalinio oro uosto statybas. Nacionalinis oro uostas įtrauktas į LR Bendrojo Plano sprendinius 2030 m., tačiau aviacijos ekspertai išsako rimtas abejones. Simonas Bartkus teigia, kad šiuo metu itin sudėtinga prognozuoti, kada aviacija atsigaus po krizės, o Arūnas Stankevičius aviacijos krizę apibūdina žodžiu „koma“, reiškiančiu kritinę būseną. Susisiekimo viceministras Vladislav Kondratovič teigia, kad naujas oro uostas kainuotų apie 1,5 milijardo, o esamieji oro uostai būtų uždaryti. Kadangi valstybės pagalba šiuo atveju yra draudžiama, o ES parama taip pat negalima, projekto finansavimo šaltiniai lieka neaiškūs. Bendrojo Plano rengėjai nėra atlikę galimybių studijų ir neturi pagrįstų argumentų, kad esami oro uostai artimiausiu metu viršys maksimalius krūvius. Šiemet esami oro uostai yra gavę 85 milijonų finansavimą plėtrai. Vilnius pajėgumai padidės dvigubai (nuo 3,5 mln iki 7,8 mln). Numatoma vieta - tarp Vilniaus ir Kauno (Kaišiadorių rajone). Mes, aktyvūs Lietuvos piliečiai, reikalaujame pašalinti nacionalinio oro uosto sprendinius iš LR Bendrojo Plano, nes toks projektas pasaulinės pandemijos akivaizdoje yra neracionalus ir žalingas Lietuvai. 2018 m. Lietuvos oro uostai samdė Nyderlandų bendrovę „InterVistas Consulting“, kuri nagrinėjo naujo oro uosto statybos galimybes bei analizavo oro uostų koncesijos modelį už didesnę nei 2 milijonai eurų sumą, tačiau studijos išvados nėra viešai paskelbtos. Taip pat nėra skelbiama, kad vieni iš „InterVistas Consulting“ partnerių turi akivaizdžių sąsajų su viena iš Lietuvos verslo lobistų organizacijų. Siūlome, nepriimti sprendinių dėl naujojo oro uosto kol: • nėra atliktos nepriklausomos ir aktualios būsimų keleivių srautų prognozės; • neatlikta nepriklausoma naujojo oro uosto naudos ir kaštų analizė; • nuo visuomenės slepiamos už viešuosius finansus užsakytos studijos; • viešai nebus išnagrinėtos esamos studijos autorių sąsajas su verslo lobistinėmis organizacijomis.