Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas

756 PARAŠAI

Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija
Kategorija:

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus.

Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas.

Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.

Pasirašyti peticiją

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.
# Vardas Komentaras
1 Daiva
2021-05-21 / 10:51
Nesutinku dėl sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu.
2 Neskelbiama
2020-11-02 / 22:06
Nesutinku dėl sprendimo bendrabutį paversti socialiniu būstu.
3 Neskelbiama
2020-10-05 / 19:24
viagra professional order viagra online canadian viagra
4 Neskelbiama (Plungė)
2020-10-03 / 10:16
Skirkit žmonėms gyvenimui būstus, kurių taip trūksta. Taip į biudžetą surinksit ne mažai lėšų vietoje to kad moka žmonės nelegaliai nuomas po 300€ ir nuomotojai nemoka mokesčių.
5 Neskelbiama
2020-10-03 / 09:30
Visi žmonės turi teisę į gyvenamą būstą. Nesvarbu, kokios kategorijos jis bebūtų. Bukiškio bendrija jau turi įsigijusi visas Švietimo ir sporto ministerijai priklaisančias patalpas Bukiškęse.
6 Virginija
2020-09-29 / 18:38
kada Lietuva taps europinė valstybe? Airiai, švedai gali gauti iš savivaldybės būstą išsimokėtinai, o mes, lietuviai, ne. Būtina įteisinti tokią nuosavybę. Būtina diskutuoti su bendruomenėmis.
7 Vaineta
2020-09-28 / 20:34
Nesutinku su tokiu kiekiu socialiniu bustu šalia mokyklos ir darželio
8 Rasa (Vilnius)
2020-09-28 / 14:49
Nesutinkame su apgyvendintų šeimų kiekiu šioje teritorijoje.
9 Neskelbiama
2020-09-28 / 12:39
Nesutinku dėl sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu.
10 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-26 / 21:23
Nesutinku dėl sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu
11 Vaidas
2020-09-26 / 17:23
Nepritariu. Turto bankui vertingiau būtų parduoti privačiam sektoriui, bei leisti pirmiausia išsipirkti būstus ten gyvenantiems.
12 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-26 / 11:13
Nesutinku dėl sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu
13 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-26 / 10:35
Nesutinku dėl sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu... Tragedija bus...
14 Jevgenij
2020-09-26 / 08:43
Nepritariu tokiam kiekiui socialinio būsto įgyvendinimui Bukiškyje
15 Jolanta
2020-09-25 / 23:01
Nesutinku dėl socialinio būsto atsiradimo Bukiškio centre.
16 Žydrūnas
2020-09-25 / 22:59
Nesutinku, kad Bukiškyje būtų įrengtas toks kiekis socialinių būstų. Ir nesuprantu VRSA abejingumo šiuo opiu klausimu.
17 Paulius (Vilnius)
2020-09-25 / 22:35
Nesutinku kad butu tokia didele socialiniu bustu koncentracija.
18 Livija (Vilnius)
2020-09-25 / 22:10
Nesutinku su tokiu kiekiu soc bustu šalia mokyklos ir darželio
19 vardas
2020-09-25 / 20:30
Nesutinku su tokiu kiekiu socialinių būstų vienoje vietoje
20 Asta
2020-09-25 / 19:31
Nesutinku su per didele socialinio busto koncentracija
21 Jolita (Vilnius)
2020-09-25 / 16:43
Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.
22 Neskelbiama
2020-09-25 / 15:03
Nesutinku su tokiu kiekiu socialinių būstų vienoje vietoje.
23 Neskelbiama
2020-09-25 / 14:18
Nesutinku kad butu tokia didele socialiniu bustu koncentracija.
24 Audrius
2020-09-25 / 13:46
Nesutinku, norisi saugios ir estetiskos aplinkos savo vaikams
25 Neskelbiama
2020-09-25 / 12:18
Nesutinku, kad Bukiškio gyvenvietės centre būtų įrengta toks kiekis socialinių būstų. Noriu saugios kaiminystės!
26 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-25 / 10:40
Nesutinku, kad mano kaimynystėje ir mokyklos kieme būtų įrengtas socialinis būstas. Nesutinku kad butu tokia didele socialiniu bustu koncentracija Bukiškyse
27 Neskelbiama
2020-09-25 / 10:35
Nesutinku kad butu tokia didele socialiniu bustu koncentracija.
28 Neskelbiama (Vilnius)
2020-09-25 / 10:23
Kodėl tokie dalykai neapsvarstomi su Mokyklos g. 6 namo gyventojais? Bukiškio bendruomene?
29 Eligijus (Vilnius)
2020-09-25 / 10:07
Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.
30 Neskelbiama
2020-09-25 / 09:48
Nesutinku, nes šalia esančioje mokykloje mokosi mano vaikai.

Už privalomus skiepus NE!!!(dirbantiesiems) (2821)

Iveta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už privalomus skiepus dirbantiems žmonėms ne! Kodėl žmonės turi priverstinai...

Dieveniškių gyventojų teisių pažeidimui - NE !!!! (373)

Dieveniškių. Adresuota: Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerija

Reikalaujame atsisakyti plano apgyvendinti nelegalus-pabėgėlio statusą turinčius žmones Šalčininkų rajono...

Ne Migrantams Rūdninkuose! (218)

Agnė. Adresuota: Šalčininkų r. Baltosios Vokės sen. Rūdninkų km.

Labai prašome pasirašyti peticija, prieš migrantus, Rūdninkuose. Apsaugokime save ir...

Kasmetiniui taršos mokesčiui – NE! (161)

Henrikas. Adresuota: Seimas

Pandemijos metu sunkiai besiverčiantys tautiečiai, kurių gretoms priklausau ir aš...