Reikalavimas dėl VDAI-jos daromo LRK-jos 5 str. pažeidimo pašalinimo

2 PARAŠAI

  • J.S.
  • nuo 2020-09-29
  • 2021-09-29
Adresuota: Skirta visiems LR valstybės ir EU tarnautojams pagal kompetenciją, ir visiems turintiems galią įvykdyti peticijos reikalavimus
Kategorija:

Kaip ir visos LRVI-jos, taip ir „Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija“ (toliau – VDAI) turi prievolę tarnauti žmonėms (LRK-jos 5 str.: https://www.konstitucija.lt/lt/konstitucija/5--straipsnis/ ), tačiau VDAI-ja teikdama konsultacijas telefonu labai robotą laiką, t. y.:
„Konsultacijų tel. (8 5) 212 7532, pirmadienį–ketvirtadienį 9.00–11.00 val. ir 13.00–15.00 val.“ (citata iš tinklalapio: https://vdai.lrv.lt/ )
Tai yra - neteikdama konsultacijų įprastomis darbo dienomis ir valandomis, vien tuo - pažeidžia Lietuvos žmonių 5 Konstitucinę teisę.
Todėl, visi, kam aktualu ir, kas patyrė betkokią žalą dėl VDAI-jos neteikiamų konsultacijų telefonu, įprastomis darbo dienomis ir valandomis (standartinę darbo svaitę), pasirašo šią peticiją ir reikalaują:
• užtikrinti, kad VDAI-ja teiktų konsultacijas telefonu nuo [ I iki V ] imtinai;
• įprastinėmis darbo valandomis, t. y. 8 darbo val. per dieną [I – IV] ir 6-7 darbo val. V;
• užtikrinti tokį konsultantų telefonų skaičių, kad būtų įmanoma prisiskambinti par žmoniškai trumpą laiką.

Pasirašyti peticiją

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...