Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį

133 PARAŠAI

Kategorija:

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Pasirašyti peticiją

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.
# Vardas Komentaras
1 Arūnas (Raseiniai)
2020-10-12 / 22:41
Netinkamai vykdo pareigas... Ir nėra atsakingas gyventojų atžvilgiu
2 Indrė
2020-10-12 / 08:35
Nesusitvarko su savo pareigomis, pridarė daug blogo Raseinių kraštui.
3 Valdemaras (Raseiniai)
2020-10-11 / 15:58
Meras privalo palikti postą, dėl nekontroluojamos padėties mieste.
4 Neskelbiama (Vilnius)
2020-10-11 / 13:58
Pradėjo nuo Raseinių,tuoj uždarys ir sužlugdys visą LIETUVĄ
5 Jonas (Jonava)
2020-10-11 / 12:09
Lauk tokius Merus gatvių šluoti. Smurtui ir smurtautojams – NE.
6 Audrone
2020-10-11 / 11:04
Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.
7 Neskelbiama
2020-10-11 / 02:01
Pritariau,jam ne mero kėdėje sėdėti ,nesugeba suvaldyti situacijos.
8 Neskelbiama (Raseiniai)
2020-10-11 / 00:13
Taip būtu geriausia melagis jis. Milijono girdėjau savaldybe gaus kai pabaiks žaidimus su Covid 19.
9 Jakas
2020-10-10 / 23:31
Armonika savo pasiimk ir grok sau uzsidares, uzteks...
10 Neskelbiama (Raseiniai)
2020-10-10 / 22:55
Blemba kiekvienas žmogus kuris suserga tai jau korona? Pagaliau atsigaukit, tikrai kad..
11 Neskelbiama (Raseiniai)
2020-10-10 / 21:47
Seniai aišku jog Bautroniui ne vieta mero vietoje!!
12 Birutė
2020-10-10 / 20:06
Meras nesusitvarko su esama situacija dėl viruso.Ir aplamai yra netinkamas eiti mero pareigas.
13 Neskelbiama (Raseiniai)
2020-10-10 / 19:13
Jam niekada nerūpėjo kaimo žmogus, Koks jis rajono galva, jei net per žiniasklaidą geba juodinti savo kraštą, fui...
14 Neskelbiama
2020-10-10 / 17:49
Pasirašau , kad atstatydinti sita žmogų be galimybes atstovauti žmonėms
15 Neskelbiama (Kaunas)
2020-10-10 / 16:32
Su tokiu juo vadovavimu viska tuoj uždarys.....lauk jį iš ten!
16 Neskelbiama
2020-10-10 / 16:14
Pridarė daug žalos Raseiniams, neturi teisės būti meru.
17 Teresė
2020-10-10 / 16:10
Daug žalos pridaręs uždarant mokyklas ir prijungiant darželius prie mokyklų. Žmonės liko be darbo, be pragyvenimo šaltinio. Nesugeba tvarkytis rajoną ištikusiomis problemomis.
18 Neskelbiama
2020-10-10 / 16:04
Meras nesusitvarko su jam pateiktais darbais. Manau turėtų kuo greičiau atsistatydinti.
19 Corona
2020-10-10 / 14:46
Kam reikalingi tokie merai. Jei nemoka vadovauti tegul eina vistu isvis ganyti.
20 korona (Kaunas)
2020-10-10 / 13:57
uzdarykit raseinius , isplis i lietuva visa kitaip per jus amarai
21 Neskelbiama
2020-10-10 / 13:51
Šventės ,,merui” tik rūpi, žmonių sveikata, miesto saugumas antroje vietoje.
22 Neskelbiama
2020-10-10 / 11:00
Lauk iš mero puosto kartu su savo besimptomę koroną
23 Erikas
2020-10-10 / 00:29
Tu ble nesveiks klavetūtos riteri, aik padyrbt ką nors. Tas pas per tą pati.negali net feisbuko isijungt, visur to eriko vėmalai
24 Erikas
2020-10-10 / 00:20
Antanai ir Petrai, pritariu Jums. Erikas tikrai susipykęs
25 Antanas
2020-10-09 / 23:40
Aš manau, kad ponas Erikas Spila yra susipykęs su savo smegenų vingiais

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (10)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Šauksmas dėl Gojaus girios išgelbėjimo (1)

VšĮ. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą. Šalia Gojaus girios buvo Perkūnkiemio kaimas, kurio vietoje sovietiniais laikais pastatė Elektrėnų šiluminę elektrinę, - kita kaimo dalis buvo užpilta Elektrėnų marių vandeniu. Gana simboliška, kad žaibais besisvaidančio Perkūno vardo kaimo vietoje buvo pastatyta elektrinė. Profesorius archeologas Vykintas Vaitkevičius mano, kad Perkūnkiemis ir Gojaus giria prieš šimtmečius galėjo sudaryti vientisą baltų kulto erdvę, kurioje tikėtina buvo ir šventykla, ir šventa Gojaus giria... Gojaus gira, vietinių žmonių įsitikinimu, Lietuvos kultūrai svarbių pagoniškų ritualų vieta. Ir štai, 2020 m. liepos pabaigoje paskelbta, kad „Į kultūros vertybių registrą įtrauktas Gojaus miškas, esantis šalia Elektrėnų miesto, bus kertamas. Valstybinė miškų urėdija, vykdydama ūkinę veiklą, nusprendė, kad 8,6 ha miško ploto, kuris šiandien saugo 3 kultūriškai svarbius pilkapynus, bus iškirsta.“. Tenka pastebėti, kad Valstybinė miškų urėdija jau vykdo Gojaus miške paruošiamuosius darbus to miško plynam iškirtimui. Panašu, kad miškas jau netrukus bus pradėtas kirsti nepaliekant nei vieno brandaus medžio... Valstybinių miškų urėdijos atstovai teigia, kad „Gojaus miškas – tai ūkinis objektas, kurio mediena skirta pramonei.“... Dalį Gojaus girios nuosavybės teise valdantis Algimantas mano, kad „miškininkams svarbu iškirsti brandų mišką, jį parduoti, o paveldosauga jiems esą nerūpi“. Kiekvienas pajautą gamtai ir gamtos jėgoms turintis asmuo gali įsitikinti, kad Gojaus giria tikrai ypatinga vieta, - joje vaikštant ir rymojant tarsi sustoja laikas, jame esant randasi šviesesnės mintys, atsiranda vidinė rimtis ir pusiausvyra. Tai viena iš Lietuvos jėgos vietų. Naikinant jėgos vietas, naikinama ir pati Lietuvos valstybė. Gojaus miškas gana brandus, - jame gausu šimto ir daugiau metų amžiau medžių. Taigi kieno paliepimu ir sprendimu nespręsta plynai iškirsti šventą Gojaus mišką? Tikėtina, kad tas sprendimas patvirtintas valdant žaliesiems valstiečiams, - Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Akivaizdu, kad tokiu sprendimu paminama ir gamtosauga, ir paveldosauga, ir valstybės saugumas. Todėl kviečiame visus mylinčius gamtą, Lietuvą ir apskritai žmogiškumą susitelkti dėl Gojaus girios išsaugojimo. Tai šauksmas dėl jūsų dėmesio bendromis pastangomis apginti šią Lietuvos jėgos vietą nuo sunaikinimo. Kokie galimi Gojaus girios išsaugojimo sprendimai? Vienas iš galimų sprendimų tai pakeisti Gojaus miško grupę iš IV, - ūkinis miškas, - į II grupę, - specialios paskirties, rekreacinis miškas. Taip pat Gojaus giria galėtų būti įtraukta į Elektrėnų miesto sudėtį kaip miško parkas. Išsaugokime Gojaus girią, - išgelbėkime ją nuo sunaikinimo! VšĮ „Taurus Siekis“