Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais


Parašų: 24


  • Autorius: R.Zienius
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas
  • Parašai renkami iki: 2021-10-19
  • Kategorija: Žmogaus teisės

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti


Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu:
Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse.
Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama.
Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems.
Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas.
Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Arturas
2020-10-28 / 05:26
Pilnai sutinku.. Po skyrybų likau plikad basas.. Nors visą santuokos laiką ariau kaip arklys...
2 Irma (Kaunas)
2020-10-22 / 10:20
Išsiskyrūs vyrui su žmona,tikrai gali likti draugais ir vienodai rūpintis vaikais jeigu jų turi.
3 Skaistė (Alytus)
2020-10-20 / 16:12
Taip tebūnie lieka draugais, po skirybų, jei pačios, moterys patys vyrai nori o jei ne tai tada ką žinau!!!! Čia žiūrint, pagal jų abiejų harakterį, ir jų abiejų, sutarimą, gero vakaro
4 Neskelbiama
2020-10-20 / 14:18
Visiškai sutinku, nes dažnai yra net nesvarstoma apie tėtį ir priskiriama globa motinai, nors ji to sieka tik dėl pinigų, o meilę demonstruoja tik teismui, nes moka labai gerai vaidint. Už lygybę!
5 Kazys
2020-10-20 / 13:48
Aš esu ne tik už tai kad liktume draugais bet ir už poligamija !

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.