VTPL pamokos karantino laikotarpiu/les cours au LIFV pendant la période de quarantaine

153 PARAŠAI

Kategorija:

LT: Pasirašykite šią peticiją, kad būtų pakeistas sprendimas vykdyti nuotolines pamokas vieną pusdienį, o normalias kitą. Tai sukelia transporto problemas daugumai mokinių. Pvz. Tie kas gyvena toli ir turi jaunesnį brolį/sesę turės atvykti anksti ryte nors pamokos jiems prasidės po pietų arba atvirkščiai. Geriau būtų viena diena nuotolinio, o kita normalių pamokų arba viena savaitė nuotolinio, o kita normalių arba tiktais nuotolinis. Taip pat šis sprendimas buvo priimtas be pasitarimo su tėvais.

Apie kokią mes sveikatą galim kalbėti jeigu dalis mokinių praleis po kelias valandas autobuse. Šiandien buvo paskelbtas naujas rekordas-beveik 2000 atvejų. Taipogi, kaip mums kiekviena diena po kelias valandas prasėdėti su kaukėm-mums pasidaro sunku kvėpuoti su kauke uždaroje patalpoje.
P. S. Labai prašau-neslėpkite savo vardų.

FR: Signez cette pétition pour que la décision de faire les cours à distance une demi-journée et les cours en personne l’autre soit changée. On le demande car ça crée des problèmes pour la plupart des élèves. Par exemple, ceux qui vivent loin d’école et ont un frère ou sœur plus jeune devront arriver tôt même si leurs cours se commenceront en après-midi ou à l’inverse. Ce serait mieux si une semaine serait à distance lorsque l’autre en personne ou bien qu’un jour soit à distance et l’autre en personne ou juste à distance. Aussi, cette décision a été prise sans consultation avec les parents.

Comment est-ce qu’on peut parler de santé si une partie d’élèves vont passer plusieurs heures par jour dans le bus? Aujourd’hui, la Lituanie a atteint un anti-record : presque 2 000 cas de Covid-19. En plus, comme chaque jour les élèves devront passer les cours, donc des heures avec un masque, l’expérience sera difficile pour sa plupart des élèves car c’est difficile de respirer de cette façon.
P.S. S’il vous plaît, ne cachez pas votre noms.

Pasirašyti peticiją

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-11-24 / 17:25
Kodėl vaikus grazinate i mokyklas jai sergamumo rodiklis vis kyla apsaugokim vaikus koks dar grįžimas į klases
2 Beata
2020-11-07 / 22:53
Esant rekordiškai dideliems susirgimų COVID skaičiams, nepateisinamas sprendimas grąžinti vaikus į klases. Pavasarį vykdytas ugdymo procesas nuotoliniu būdu parodė, kad nėra jokios žalos mokymosi rezultatams mano vaikui, todėl nematau priežasčių, kodėl reiktų rizikuoti sveikata, ne tik vaikų, bet tėvų, senelių. Dėl to peticijai pritariu.
3 Jonas (Vilnius)
2020-11-07 / 20:15
matai neleidžia iš namų išeiti be svarbios priežasties, o čia jau vaikų gyvybėmis rizikuojama vien dėl materialios naudos valdžiai ir mokytojams, nesitikėjau tokio nusivažiavimo iš šitos mokyklos... bjauru!
4 martynas (Vilnius)
2020-11-07 / 20:11
Mokiniai yra varomi į virusą, mokiniams užsikrėtus gal ir nieko nebūtų bet visi turime šeimas, ir senesni žmonės gali nuo to labiau nukentėti... GAILA KAD MOKYKLA NEBANDO GERINTI SITUACIJOS...
5 durnyste (Vilnius)
2020-11-07 / 20:07
Gal bent iš vaikų nedarykite bandomųjų triušių.
6 Vardenis
2020-11-07 / 19:51
Kadangi yra tikimybė, kad šiai problemai sutvarkyti neužteks vienos peticijos, kviečiu visus prisijungti prie šios Facebook grupės: VTPL savivalda/LIFV autogestion
7 lina (Vilnius)
2020-11-07 / 19:45
tai yra tikrai nenormalu, as nenoriu kad mano vaikas vaziuotu kasdiena i mokykla kai yra mazdaug 2000 atveju per diena! visiska nesamone
8 Artiom (Vilnius)
2020-11-07 / 18:34
1700 atveju, kaip galima leisti vaikus į mokykla, kai jie turi tėvus ir senelius.
9 Tatjana
2020-11-07 / 16:46
Aš už savaitę darbo iš namų, savaitę - kontaktinių pamokų. Taip jau nuo rugsėjo dirba kai kurios mokyklos, taigi, galime ir mes.
10 Zydrune
2020-11-07 / 15:49
Vaikai turi mokytis arba nuotoliniu būdu, arba po savaitę eiti į mokykla
11 Jovita (Vilnius)
2020-11-07 / 15:44
Esu už: vieną savaitę nuotoliniu, vieną mokykloje.Tik ne blaškymasis, papildomas organizacinis stresas ir pan.
12 Žilvinas
2020-11-07 / 15:01
Siūlau vieną dieną per savaitę atidirbt po 8 val. Nuo dūšios mokykloje. Kitas dienas iš namų.
13 Neskelbiama (Vilnius)
2020-11-07 / 14:14
Aš už vieną savaitę nuotolinio, o kitą betarpiško mokymo (arba tiktai nuotolinio)
14 Neskelbiama
2020-11-07 / 14:10
Nesutinku, kad mano vaikas karantino metu lankytų mokyklą. Prašau organizuoti mokymą nuotoliniu budu. Sutinku, su kitu tėvų pasisakymais, kad "Paskelbus visuotiną karantiną rotacija po pusdienį yra labai neprofesionalus, skubus ir neapgalvotas sprendimas. O gasdinimas nuobaudomis - esant tokiai situacijai - apgailėtina". "Rotacija po pusdienį kelia daug chaoso ir neatitinka karantino esmės riboti fizinių kontaktų kiekį".
15 Renata (Vilnius)
2020-11-07 / 13:37
Jei galima rinktis, pageidauju, kad savaitę eiti į mokyklą, savaitę nuotoliniu. Tai sukeltų mažiau užsikrėtimo rizikos karantino metu.
16 Neskelbiama
2020-11-07 / 12:59
Paskelbus visuotiną karantiną rotacija po pusdienį yra labai neprofesionalus, skubus ir neapgalvotas sprendimas. O gasdinimas nuobaudomis - esant tokiai situacijai - apgailėtina.
17 Lina (Vilnius)
2020-11-07 / 12:42
Aš esu prieš, kad mano vaikas mokytųsi pusę dienos mokykloje, kitą pusę nuotoliniu.
18 Neskelbiama (Vilnius)
2020-11-07 / 12:13
Jo butu geriau ne kiekviena diena vazinet del didelio atstumo
19 Ona
2020-11-07 / 11:44
Sutinku, vaikams ir ju tevams reikia laiko nuvaziuoti iki istaigos.
20 Laima (Vilnius)
2020-11-07 / 11:44
Saugumo sumetimais nereikėtų dienos dalinti į dvi dalis.
21 Vilma
2020-11-07 / 11:22
Rotacija po pusdienį kelia daug chaoso ir neatitinka karantino esmės riboti fizinių kontaktų kiekį.
22 Rasa
2020-11-07 / 11:07
Nesutinku, kad nuotolinis mokymas būtų organizuojamas pusdieniui. Sutikčiau kas antrą, bet pilna diena. Neturim galimybes vežioti vaikų keletui valandų į mokyklą ir atgal
23 Neskelbiama (Vilnius)
2020-11-07 / 02:29
manau kad yra labai nesaugu ir dar plius kai guvenu labai toli nuo mokyklos ir uztrunka virs valandos kol patenku i pamokas, nesamone
24 Emma (Vilnius)
2020-11-06 / 23:44
jo, man labai sunku kiekviena diena vaziuoti. geriau 1sav nuotuolinis kita sav normalus

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (902)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (138)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (24)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.