Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo

Klaipėdos rajono savivaldybės merui

Klaipėdos rajono savivaldybės valdančiajai koalicijai

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui


KREIPIMASIS

Dėl Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus darbo tęstinumo

(2021-01-05)

Klaipėdos rajonas

Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Jus reikšdami susirūpinimą dėl pradėtų pozityvių, inovatyvių darbų tęstinumo Klaipėdos rajono savivaldybėje.

Viešojoje erdvėje pateiktas Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo pareiškimas dėl pasitraukimo iš užimamų pareigų visuomenėje sukėlė daug diskusijų ir neapibrėžtumo.

Mes, žemiau pasirašiusieji, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo darbą vertiname puikiai, jo iniciatyvas ir pertvarkas palaikome ir tikime, kad mūsų išreikštas pasitikėjimas ir tikėjimas pradėtais darbais, inovacijomis suteiks visoms šalims galimybę priimti tinkamą sprendimą ir apsisprendimą palikti Artūrą Bogdanovą esamose pareigose.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, jog šiuo metu reikalingas visų susitelkimas, diplomatiškumas ir kompromisų ieškojimas vardan Klaipėdos rajono gyventojų gerovės, šio krašto verslo plėtros, darbo vietų kūrimo ir t. t.
Suprantame, kad pagal teisės aktus Administracijos direktorių teikia meras ir jis yra tvirtinamas Tarybos sprendimu. Tarybos išrinkti atstovai atstovauja rinkėjams. Mes, kaip rinkėjai, žemiau pasirašiusieji, taip pat norime išreikšti savo valią ir siūlome valdančiąjai daugumai pradėti derybinius procesus dėl Administracijos direktoriaus Artūro Bogdanovo tolimesnio darbo Klaipėdos rajono savivaldybėje.

Prašome visuomenei pateikti aiškią Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos poziciją dėl pasiūlymo Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui toliau likti esamose pareigose, siekiant užtikrinti kartu su Taryba pradėtų darbų tęstinumą, tuo išreiškiant pagarbą rinkėjams ir jų teisėtiems lūkesčiams.

PASIRAŠO RENGĖJAI ir kiti
Juridiniai ir fiziniai asmenys, pasirašę 2020-01-05 ir vėliau:

UAB „Gerduva“ vadovai Loreta Mazalienė ir Romualdas Mazalas
A.Šakinienės teisinės kontoros savininkė, teisininkė Andželika Šakinienė
UAB ,,Stelga‘‘ direktorius ir akcininkas Marius Stalgys
UAB ,,Gargždų knygynas‘‘ savininkė Ina Jurgulienė
UAB ,,Dėmesio srautas‘‘ direktorius Gediminas Ročys
Vytautas Čeledinas
Edgaras Radvila
Šarūnas Vaičiulis

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 solveiga
2021-01-11 / 14:54
Neleiskite trukdantiems laimėti džiaugiantis, kad pasidavėte! Mes esame už Jus. Darbai nelaukia!
2 Vyda (Gargždai)
2021-01-10 / 16:48
Pajudėjome iš sąstingio. Prašymas- tęskite pradėtus darbus.
3 Birutė (Gargždai)
2021-01-10 / 13:28
Prašau,Artūra Bogdanova,palikti esamose pareigose,nes jis vertas pagarbos ir pasitikĕjimo.
4 Silvestra
2021-01-09 / 16:19
Labai norime,kad Jis liktų dirbti.Visų Klemiškės 2km.Baukštininkų gatvės gyventojų vardu.ačiū
5 Ramunė
2021-01-08 / 23:29
Gerbiu žmogaus apsisprendimą, bet jei piliečių balsas “į dangų eina”,- linkėčiau gerb. Bogdanovui tęsti pradėtus darbus.
6 Alfonsas
2021-01-08 / 20:54
Mažiau intrigų daugiau naudingos veiklos linkėčiau.
7 Renatas (Gargždai)
2021-01-08 / 18:27
Prašau,Artūra Bogdanova,palikti esamose pareigose,nes jis vertas pagarbos ir pasitikĕjimo.
8 Vaclovas (Gargždai)
2021-01-08 / 18:23
Dĕl Artūro Bogdanovo,palikimo,esamose pareogose.Prašome atsižvelgti i mano nuomone.
9 Vitalijus (Klaipėda)
2021-01-08 / 15:18
Puikiai savo darba ismanantis ir iniciatyvus zmogus.
10 Valdas
2021-01-08 / 14:55
Palaikau kad A. Bogdanovas liktų Klaipėdos rajono administracijos direktoriaus poste
11 Loreta (Gargždai)
2021-01-08 / 13:54
Gerbiu žmogaus apsisprendimą, bet atsistatydinimui pritarti negaliu, tikiu jo vizija ir pradėtais darbais.
12 Aurelija
2021-01-08 / 09:33
Prašau Administracijos direktoriui Artūrui Bogdanovui sudaryti sąlygas toliau likti esamose pareigose, siekiant užtikrinti kartu su Taryba pradėtų darbų tęstinumą
13 Antanas (Gargždai)
2021-01-07 / 23:09
Senus kelmus kurie savo interesus stumia aukščiau visko - uz duru. Siulau testi darbus durektoriui
14 Neskelbiama
2021-01-07 / 21:52
Ne vien gargzduose zmones gyvena,taciau didzioji mokesciu dalis lieka miestui,o lukusiem barankos skyle.
15 MArius
2021-01-07 / 21:17
Reikia išsaugoti gerai dirbantį žmogų! Kilnus, pilietiškas darbas.
16 Vaclovas (Gargždai)
2021-01-07 / 16:40
Pritariu peticijos autoriams, labai norėčiau, kad Artūras dirbtų toliau. Tačiau tai yra jo sprendimas. Priversti jo dirbti niekas negali.
17 Inga
2021-01-06 / 20:11
Konkretus, ryžtingas, drasus, veiklus. Klaipėdos rajonui reikia tokių vadovų.
18 Rasa (Klaipėda)
2021-01-06 / 19:11
Prašome pagalvoti apie darbo tęsimą, jei tik įmanomas dialogas su Klaipėdos rajono tarybos valdančiąja dauguma. Oalaikau Administracijos direktorių!
19 Martynas (Gargždai)
2021-01-06 / 17:53
Puikiai atliekantis darbus, savosrities specialistas, kurio netekti būtų labai gaila.
20 Ilona (Gargždai)
2021-01-06 / 17:40
Klaipėdos rajono savivaldybės dministracijos direktorius turėtų tęsti pradėtus darbus.
21 Vaida (Gargždai)
2021-01-06 / 15:50
Klaipėdos rajono savivaldybės dministracijos direktorius turėtų tęsti pradėtus darbus.
22 Lina
2021-01-06 / 15:28
Nuostabus žmogus,supratingas ir puikiai tvarkosi savo pareigose,privalo likti ir tęsti pradėtus darbus visų Gargždiškių labui!
23 Neskelbiama
2021-01-06 / 12:36
Nesutinku, kad administracijos direktorius A.Bagdanovas tęstu šias pareigas
24 Remigijus (Klaipėda)
2021-01-06 / 12:18
Veiklus, nešališkas ir nesavanaudiškas vadovas. Visiems linkiu pasitempti iki tokio lygio.

Už teisę būti GAMTOJE! (2205)

Linas. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Vidaus reikalų ministerijai

LAISVĘ JUDĖJIMUI Į GAMTĄ TARP SAVIVALDYBIŲ! Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Vidaus reikalų ministeriją, ragindami imtis veiksmų dėl Lietuvos gyventojų psichinės bei fizinės sveikatos ir prašome sušvelninti judėjimo tarp atskirų savivaldybių apribojimą, kad gyventojai turėtų daugiau galimybių leisti laisvalaikį, sportuoti ir žvejoti gamtoje. Psichologai, psichiatrai perspėja, kad jau beveik metus besitęsianti pandemija gali palikti ryškių pėdsakų visuomenės psichinėje sveikatoje. Europos trauminio streso tyrimų asociacijos tyrimas, kuriuo siekta išsiaiškinti, kaip Covid-19 pandemija paveikė žmonių psichologinę savijautą per pirmąjį karantiną, parodė, kad pandemija padarė stiprų neigiamą poveikį Lietuvos žmonių emocinei sveikatai: 51 % žmonių patyrė stipresnį nerimą, 38 % – liūdesį, 29 % jautėsi vidutiniškai ar labai vieniši. Taip pat tyrimo rezultatai parodė, kad net 46 % apklaustųjų psichinė savijauta buvo prasta. Lapkričio 27 d. vykusioje 5-ojoje tarptautinėje savižudybės intervencijos metodų konferencijoje akcentuotas augantis nerimo lygis, depresyvios mintys, kylanti savižudybių kreivė. Priverstinis užsidarymas namuose lėmė ir išaugusį smurto artimoje aplinkoje atvejų skaičių – daugėjo smurto tiek prieš vaikus, tiek prieš moteris. Daugybė mokslinių tyrimų rodo, kad buvimas gamtoje, sportas, fizinis aktyvumas teigiamai veikia kraujotaką, kuri aprūpina visą organizmą didesniu deguonies ir kitų maisto medžiagų kiekiu, buvimas lauke stiprina imuninę sistemą, padeda sumažinti su depresija susijusias nuotaikas, nes sportuojant, aktyviai leidžiant laiką gamtoje gerėja seratonino apytaka, todėl mažėja nerimo lygis. Todėl, siekiant sumažinti neigiamą psichologinį ir fizinį karantino apribojimų efektą, prašome kuo greičiau sušvelninti judėjimo tarp atskirų savivaldybių apribojimą, kad gyventojai turėtų daugiau galimybių leisti laisvalaikį, sportuoti parkuose, pažintiniuose takuose ir žvejoti prie vandens telkinių, kurie yra nutolę nuo savivaldybės, kurioje jie gyvena.

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (448)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!

Už akivaizdų manipuliavimą mirtimis turi atsistatydinti ne NVSC direktorius, bet LR Sveikatos apsaugos ministras (31)

Virginija. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui, Lietuvos Respublikos Seimui, Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Kas vyksta Lietuvoje per Covid 19 epidemiją? Ar tik ne mirimo priežasčių klastojimas? Ar nėra valdžios noro, ne išsiaiškinti susidariusias priežastis ir numatyti priemones, bet viską užglaistyti, atleidžiant iš darbo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ( toliau NVSC) direktorių Robertą Petraitį? Savo tikslui įgyvendinti valdžia nusisamdo žiniasklaidą, kuri aiškina, jog visuomenė yra pasipiktinusi NVSC vadovo darbu. Didžiausias dėmesys –R. Petraičio atlyginimui į rankas ir jo klaidoms. 2021 m. sausio mėn. 3 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ( toliau NVSC) direktorius Robertas Petraitis pakvietė žurnalistus į spaudos konferenciją. Jis pranešė, kad atsiradus informacijai apie galimas perteklines mirtis, atliko tyrimą ir 2020 m. gruodžio mėn. 18 d. nustatė 804 neatitikimus ( galimai miršta nuo vienos ligos pagal ligoninės įrašą, o mirties liudijime užrašoma kita mirties priežastis). NVSC spaudos konferencijoje, vykusioje sausio 3 d. nebuvo nei karto pasakyta apie neapskaitytas mirtis. Direktorius naudojo tik žodį neatitikimai. https://www.facebook.com/watch/live/?v=438430820515080&ref=notif¬if_id=1609668057783612¬if_t=live_video_explicit Nebuvo ir nėra neapskaitytų mirčių, nes mirčių skaičių nei sumažinti, nei padidinti neįmanoma, nes kai miršta žmogus, tai anuliuojasi to žmogaus asmens kodas ir sustabdomas pensijų ir kitų išmokų mokėjimas. Už akivaizdų manipuliavimą mirtimis turi atsistatydinti ne NVSC direktorius, bet LR Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, nes būtent iš jo vadovaujamos ministerijos išėjo raštai apie neapskaičiuotas mirtis, o ne apie mirčių neatitikimą. Šlykščiausia, kad ekskontrolierius nenori sutikti, jog suklydo dėl savo rašto apie neapskaitytas mirtis. Jis toliau kvailina žmones padedant žiniasklaidai, kuri kaip alkanas šuo lyg kaulą yra įsikandusi žodį "neapskaitytos mirtys". Kviečiame visus pasirašyti šitą peticiją, nes Sveikatos ministras, išleidęs į viešą erdvę netinkamą vertinimą, kurį viešai per spaudos konferenciją sausio 3d. paneigė NVSC direktorius, turi pasitraukti iš ministro posto. Nemanome, jog tai tėra tik ministro pirmas „blynas“ ir nereikia reikalauti asmeninės atsakomybės. Ministras, neturėdamas medicininio išsilavinimo, jei liks valdžioje, tai tokių „blynų“ prikeps aibę. Jis, būdamas ilgamečiu valdininku ir tapęs ministru, vadovaujasi kirvio taisykle, o ne 10 kartų išmatuok ir tik 11 - kirpk.