Šeimos vietos automobiliams tik ŠEIMOMS !!

4 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Turbūt visi turintys mažus vaikus, vežiojantys juos vis dar automobilinėse kėdutėse jaučia šią problemą. Vairuotojai nevežiojantys vaikų tokiose kėdutėse stato automobilius šeimoms skirtose vietose, prekybos centrų aikštelėse. Taip sudarydami tėvams didelių nepatogumų bandant išimti vaiką iš automobilio. Nes pastačius į normalią parkavimo vietą tu negali atidaryti pilnai durų, o tai apsunkina viską..

Šias vietas sukūrė patys prekybos centrų atstovai, norėdami pagelbėti šeimoms su mažamečiais vaikais. Tačiau visada atsiranda vairuotojų, kuriems nerūpi nieks aplink juos, ir užstato šias vietas. Tad susivienikime visi tėvai ir ne tik, paprašykime valdžios jog išleistų istatymą, kuris nubaustų tokius užstatynėtojus.

Tegul nebūna ši peticija kaip visos eilinės surinkusios po 100 parašų.. Pasistenkime ir pasidalinkime kuo plačiau, kad visi norintys pasirašytų. Atkreipkime valdžios dėmesį ir į kasdienius dalykus, ne tik į koroną..

Pasirašyti peticiją

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (122)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...