Mažinti automobilio taršos mokęstį, kai automobilio CA draudimas sustabdytas.


Parašų: 18


  • Autorius: T. Rafanavičius
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
  • Parašai renkami iki: 2022-07-27
  • Kategorija: Aplinkosauga

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti

Susiduriame su situaciją, kai kaime gyvenantis pensininkas, kuris nesugeba įsigyti mažiau taršaus automobilio, bet išvažiuojantis iš savo kaimo tik 2 kartus per savaitę, turės mokėti didesnį taršos mokęstį už miestietį, kuris įsigijęs "mažiau taršų" automobilį kiekvieną dieną važinės visur ir tikrai daugiau iskirs CO2 per metus, nei pensininkas su "labiau taršiu" automobiliu, tik išvažiuodamas porą sykių per savaitę į miesto parduotuvę apsipirkti. Mano siųlymas padaryti taip, kad sustabdžius CA draudimą per mobilią aplikaciją, pvz.: draudometras turi tokią galimybę, tomis dienomis, nebūtų skaičiuojamas taršos mokestis, kai draudimas sustabdytas, juk nevažiuojantis automobilis neišskiria CO2. Galbūt net ir kiti vairuotojai būtų suinteresuoti automobilį naudoti, tik kelis kartus per savaitę, tai labiau netgi skatintų rinktis viešajį transportą arba dviratį kelis kartus per savaitę.

Pasirašyti peticiją


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Laurynas (Alytus)
2021-08-04 / 22:22
Ne tik tai kai masina neeksplotuojama bet nepamirskim kad yra masinu kurios stovi ir turi istorine verte ir galbut tuos metus isrieda ar net neisrieda i gatves
2 Tomas (Kaunas)
2021-07-27 / 17:53
Pritariu savo išreikštai įdėjai, kad sustadžius CA draudimą, jokie aplinkosaugos, t.y. CO2 mokęsčiai nebūtų skaičiuojami tam laikotarpiui, kai automobilis stovi.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.