Vichy vandens parko renovacija


Parašų: 10
Paramos: < 20 EUR


  • Autorius: Danielius S.
  • Adresuota: Ozo g. 14C, Vilnius 08200
  • Parašai renkami iki: 2022-12-31
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių.

Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


Šią peticiją rašau norėdamas paskatinti Vichy vandens parką pradėti renovuotis, kadangi su kiekvienais metais situacija vien blogėja ir blogėja, atrodo kad parko priežiurai taip pat skiriama vis mažiau ir mažiau dėmesio. Būtu gerai pamatyti naujovių, kadangi parkas buvo atidarytas 2007 viduryje, ir nuo tada niekuom nepasikeitė. Kadangi šiuo metu kaikurie esame suvaržyti dėl COVID-19 tai tikriausiai būtu puikus laikas pradėti renovacijas.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2021-12-19 / 15:21
Iš šio vandens parko išėjau su traumomis, vamzdžiai sudraskė visą nugarą. Situacija tikrai labai kritiška.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.