Uždrausti laisvą fejerverkų prekybą


Parašų: 12
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Viktorija Barimova
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
  • Parašai renkami iki: 2022-12-31
  • Kategorija: Sveikatos apsauga

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Fejerverkai gražu, bet pavojinga. Ypač nemokantiems teisingai jų naudoti, o koks stresas mūsų gyvūnams ! Tiems, kas neįsivaizduoja savo švenčių be fejeverkų geriau būtų tokia paslauga kaip fejerverkų paslaugos į namus, kurią užsisakius, atvyks profesionali komanda ir saugiai nušvies gražiu švytinčių spalvų šokiu jūsų šventes. Kas Už uždraudimo įteisinimą - rašykitės ČIA !

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Panevėžys)
2022-01-11 / 21:32
Sutinku su tuo. Fejerverkai tik gąsdina gyvūnus, ypačkatinus ir kitus bailesnius gyvūliukus. Turime pagalvoti ne tik apie saugą, bet ir gyvūnus, kurie yra nepripratę prie fejerverkų, bei žalą gyvūnų psichikai.
2 Artūras (Zarasai)
2022-01-03 / 13:48
Žinoma uždraust, kurie nemoka naudot tik nuo 18 metų leisti, įvertine pavoju sveikatai.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.