Uždrausti laisvą fejerverkų prekybą


Parašų: 9
Paramos: < 20 EUR


  • Autorius: Viktorija Barimova
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
  • Parašai renkami iki: 2022-12-31
  • Kategorija: Sveikatos apsauga

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių.

Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


Fejerverkai gražu, bet pavojinga. Ypač nemokantiems teisingai jų naudoti, o koks stresas mūsų gyvūnams ! Tiems, kas neįsivaizduoja savo švenčių be fejeverkų geriau būtų tokia paslauga kaip fejerverkų paslaugos į namus, kurią užsisakius, atvyks profesionali komanda ir saugiai nušvies gražiu švytinčių spalvų šokiu jūsų šventes. Kas Už uždraudimo įteisinimą - rašykitės ČIA !

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Panevėžys)
2022-01-11 / 21:32
Sutinku su tuo. Fejerverkai tik gąsdina gyvūnus, ypačkatinus ir kitus bailesnius gyvūliukus. Turime pagalvoti ne tik apie saugą, bet ir gyvūnus, kurie yra nepripratę prie fejerverkų, bei žalą gyvūnų psichikai.
2 Artūras (Zarasai)
2022-01-03 / 13:48
Žinoma uždraust, kurie nemoka naudot tik nuo 18 metų leisti, įvertine pavoju sveikatai.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.