Nedelsiant blokuoti Rusijos valstybės kontroliuojamų žiniasklaidos kanalų transliaciją Lietuvoje


Parašų: 23
Paramos: 45.00 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: A.P.
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK), Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT), LR Prezidentūra
  • Parašai renkami iki: 2022-05-31
  • Kategorija: Valdžia ir politika

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Prašome nedelsiant blokuoti ir sustabdyti Rusijos valstybės kontroliuojamus žiniasklaidos kanalus ir jų retransliaciją visuose soc. tinkluose Lietuvoje.

Šiuo metu Google socialinis tinklas “YouTube” leidžia žiurėti/ transliuoti Rusijos valstybės kontroliuojamus televizijos kanalus (Russia24, NTV ir t.t.), kas ir toliau leidžia skleisti melagingą informaciją ir propagandą Lietuvos gyventojams, ypatingai tiems, kurie kalba rusų kalba.

Taip pat prašome leisti nemokamai transliuoti Euronews (kanalą) rusų kalba, kad sustabdyti rusų propogandos skleidimą Lietuvoje.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Dainius
2022-02-28 / 13:42
Drausti propogandine iformacija visapusiskai sklindancia is Rusijos per ivairiausias informacijos teikimo sritis, kanalus, platformas
2 Sergej
2022-02-28 / 12:34
Спасибо что сделали данную петицию, давно пора остановить эти ужасные каналы.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.