Prieš palaikančius Putino režimą


Parašų: 5
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Vladimiras Okunevas
  • Adresuota: Visai Lietuvai
  • Parašai renkami iki: 2022-12-31
  • Kategorija: Žmogaus teisės

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Peticija

Šiandien, kada Putinas vykdo agresiją prieš taikią Ukrainą, žudo vaikus, moteris, senius, didžioji pasaulio dalis susivienijo prieš šį karą.
Bet yra dalis verslininkų, kuriems pinigai svarbesni nei žmonių gyvybės, dar vis prekiauja su Putino Rusija, taip palaikydami Putino režimą ir karą Ukrainoje.
Siūlau boikotuoti tokių įmonių prekes, nepirkti Samsung, LG, Sony, Xiaomi, Hyundai, Huawei, OnePlus ir visų kitų gamintojų prekes, kurios faktiškai finansuoja Putino režimą.

Slava Ukraini.
Vladimiras Okunevas

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime