Rusijos izoliavimas


Parašų: 27
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Marius Kundrotas
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui, Lietuvos Respublikos Seimui, Lietuvos Respublikos Vyriausybei
  • Kategorija: Valdžia ir politika

Kreipiamės į Lietuvos Respublikos Prezidentą, Seimą ir Vyriausybę, prašydami oficialiai nutraukti diplomatinius santykius su teroristine organizacija "Rusijos Federacija", europiniu lygiu inicijuoti bet kokio tranzito nutraukimą tarp pagrindinių šios organizacijos administruojamų teritorijų ir jos valdomo Karaliaučiaus krašto, taip pat pasauliniu lygiu inicijuoti visišką "Rusijos Federacijos" embargą, kol Ukrainos teritorijas, kurias ji valdė Budapešto susitarimo metu, paliks paskutinis "Rusijos Federacijos" kareivis ir bus atlyginta okupacijos žala.

# Vardas Komentaras
1 Rolandas (Vilnius)
2022-03-18 / 10:10
Rusiją ir Baltarusią reikia visiškai izoliuoti. Visiškai uždarant sienas ir nutraukiant bet kokius ryšius su šiomis šalimis. Aboliutus embargo!
2 Stanislovas
2022-03-14 / 20:46
Rusija turi būti izoliuota visais įmanomais būdais panašiai kaip Šiaurės Korėja. O rusai, palaikantys Putiną tegul graužia žolę... Slava Ukraini! Herojam słava! Smert voroham moskaliam!
3 Pavel
2022-03-14 / 19:58
Betkoks tranzitas turi būt sustabdytas, kad išvengtume pašonėje "žalių žmogelukų"
4 Naglis (Klaipėda)
2022-03-14 / 15:06
NATO ir ES PRIVALO kuo greičiau suteikti Ukrainai oro erdvės apsaugą naikintuvais, priešlėktuvinėmis raketomis žemė-oras ir kitomis priemonėmis.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.